خبر
بورس و سهام  

مدیران بورس به خانه ملت رفتند

می متالز - مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار با نمایندگان مجلس در خصوص سرنوشت بازار پایه نشست مفصلی برگزار کردند.

به گزارش می متالز، حسن امیری، معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص سرنوشت قوانین بازار پایه و جلسه نمایندگان مجلس با رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در خانه ملت گفت: در این جلسه نمایندگان مجلس و برخی فعالان بازار پایه که در جلسه حاضر بودند نظرات خود را مطرح کردند.

به گفته وی در پایان هم جمع‌بندی نظرات به این‌که در این هفته جلسه‌ای با حضور نمایندگان فعالان بازار برگزار شود تا با بررسی همه موارد به این نتیجه برسیم که آیا راهکارهای دیگری مبنی بر اینکه بازار بهتر و روان‌تر به فعالیت خودش ادامه بدهد وجود دارد یا خیر؟ موکول شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گران‌ترین ها را بشناسید؛

رنگ‌آمیزی بازار پایه با "شرنگی" و "دشیری"

می متالز - سازوکاری که معاملات بازار پایه تا چندی پیش داشت، موجب شده تا قیمت برخی سهم های حاضر در این بازار جزو گران ترین ها باشند اما؛ آیا قیمت های کنونی با عملکرد شرکت ها همخوانی دارد.
 چرا طولانی‌شدن چالش‌ها در بازار سهام نمی‌تواند فرصت باشد؟

نتایج تعلل تصمیم‌‌گیری‌ها در بازار پایه

می متالز - کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند که طولانی شدن چالش‌های بازار پایه می‌تواند نتایج متعددی را به دنبال داشته باشد که البته در نوک آن مساله سیاست‌زدگی در بازار سرمایه مطرح می‌شود.
 مدیر دارایی‌های شرکت «تامین سرمایه امید» بررسی کرد:

مصوبه سرمایه‌گذاری صندوق‌ها در بازار پایه فرابورس، اقدامی در جهت کاهش ریسک

می متالز - پیمان تاتایی: «اجرای مصوبه اخیر سازمان بورس مبنی بر امکان معامله ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی صندوق‌ها در بازار پایه، اقدامی مثبت و در جهت مدیریت بهتر ریسک و کسب سود است.»
 پورابراهیمی:

اصلاح قوانین بازار سرمایه تصمیم شورای عالی بورس است/ ریسک کمتر نیازمند دامنه نوسان کمتر است

می متالز - تصمیمات سازمان بورس در خصوص بازار پایه بر اساس مصوبات شورای عالی بورس بوده است و باید یادآور شد که دراین شورا هم نمایندگان مجلس حضور دارند و هم نمایندگان بخش خصوصی.
 در جلسه نمایندگان سهامداران بازار پایه با مسوولان سازمان بورس چه گذشت؟/شاپور محمدی: به صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای ورود به بازار پایه مجوز می‌دهیم

واکنش رسمی بورس به گمانه‌زنی‌ها درباره بازار پایه

می متالز - درحالی نشست مدیران بورسی و مجلسی‌ها صورت گرفت که نمایندگان سهامداران با مسوولان بورسی نیز جلسه مشترکی برگزار کردند. شاپور محمدی هم در گفت‌گویی تلویزیونی به گمانه‌زنی‌ها درباره قوانین بازار پایه واکنش نشان داد.
 مدیر نظارت برنهاد‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار عنوان کرد:

سرمایه‌گذاری ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی‌های صندوق در بازار پایه

می متالز - مدیر نظارت برنهاد‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به مصوبه سازمان بورس، صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند با اصلاح نصاب‌ها و اساسنامه حداکثر ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی‌های صندوق را در بازار پایه فرابورس ایران سرمایه‌گذاری کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما