خبر
عمران و معماری  

برگزاری دوره آموزش تلفیقی سیستم‌های اجرای نمای آجری برای مربیان حوزه معماری و ساختمان سراسر کشور

می متالز - دوره آموزش تلفیقی سیستم‌های اجرای نمای آجری برای مربیان حوزه معماری و ساختمان سراسر کشور در مرکز تربیت مربی برگزار شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، با همت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان در تعامل با کارخانه آجر نماچین اصفهان و با همکاری دپارتمان صنایع ساختمان مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، دوره آموزش تلفیقی سیستم‌های اجرای نمای آجری در محل کارخانه آجر نماچین از تاریخ سوم لغایت پنجم مهرماه 98 با شرکت 44 نفر از مربیان حوزه معماری و ساختمان سراسر کشور، برگزار شد.

بنابر این گزارش: از خصوصیات منحصر به فرد این دوره آموزشی برگزاری درمحل کارخانه یکی از برترین برندهای تولید آجر نما در کشور و فرصت آشنایی با تکنولوژی‌های روز این حوزه بود. در طول این دوره آموزشی مهارت محور، فراگیران با انواع سیستم‌های اجرای نما از جمله سیستم کرتکس، نمای خشک، نمای تر و اجرا با چسب آشنا شدند.

با توجه به اینکه ارتقاء مهارت، یکی از راه‌های ایجاد اشتغال در جامعه بوده و افزایش مهارت شاغلان حوزه ساختمان، منجر به تولید ساختمان‌های ایمن و با کیفیت می‌شود. صنایع فعال کشور در حوزه ساختمان با همکاری مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و مرکز تربیت مربی می‌توانند از طریق تشکیل زنجیره تأمین مهارت در این حوزه، وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی خود را به خوبی به انجام برسانند.

این دوره آموزشی اولین دوره از بسته آموزشی "مربی اجرای نماهای مدرن و سنتی آجری" بود که با هدف تربیت مربیان ماهر در زمینه اجرای انواع نماهای آجری، برگزار گردید و در ادامه، سایر دوره‌های این بسته آموزشی با همکاری اداره کل استان اصفهان، کارخانه آجر نما چین و دپارتمان صنایع ساختمان مرکز تربیت مربی برگزار خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نگاهی به داربست‌های این ساختمان‌ساز؛

رشد ۵۰ درصدی «ثعمرا» برای هیچ!

می متالز - فروش "صفر" ریالی، نتیجه عملکرد شش ماهه شرکت عمران و توسعه شاهد بوده است.
 "دبیرخانه برچسب انرژی برگزار می‌کند"

چهارمین همایش و نمایشگاه ملی ساختمان پایدار مصرف بهینه انرژی

می متالز - چهارمین همایش و نمایشگاه ملی ساختمان پایدار مصرف بهینه انرژی برگزار می‌شود.
 بیست‌ و دومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان در اصفهان برگزار شد

آخرین فناوری در حوزه‌ سازه و نما در یک نمایشگاه

می متالز - بیست‌ و دومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان با حضور مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مسوولان استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های استان در پل «شهرستان» اصفهان برگزار شد.
 

حضور ایران در نمایشگاه‌ بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان

می متالز - هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی «اوزاکسپومرکز» شهر تاشکند آغاز به کار کرد.
 

ضرورت استفاده از فناوری‌های نوین در صنعت ساختمان

می متالز - استفاده از فناوری‌های نوین ساختمانی در کشور امری بسیار ضروری است، زیرا هر چه ساختمان‌ها با استفاده از شیوه‌های نوین، طراحی و ساخته شوند،سبک‌تر و از ایمنی کافی در برابر مخاطرات طبیعی برخوردار خواهند بود.
 در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه پوشش ساختمانی در اصفهان مطرح شد:

مشکلات پیش‌روی ساختمان‌سازی نفس این صنعت را گرفته است

می متالز - شماری از تولیدکنندگان پوشش ساختمانی در اصفهان، مواد اولیه، قوانین، بیمه، مالیات، واردات، نبود حمایت‌ها و نداشتن کارگران ایرانی را ازجمله مشکلات پیش‌روی تولید برشمردند و بر ضرورت رفع این موانع تاکید کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما