خبر
جاده ای و پایانه ها  
نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد؛

لزوم تکمیل جاده کامیاران به کرمانشاه

می متالز - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: یک قطعه از کریدور شمال غرب به جنوب که از کامیاران تا کرمانشاه است، متاسفانه هنوز به سرانجام نرسیده در حالیکه از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش می متالز، قاسم جاسمی، در خصوص سوال خود از مسکن و شهرسازی اظهار داشت: سوال را در جهت احقاق حقوق مردم و رفع مشکلات حوزه انتخابیه مطرح کرده‌ام تا وزیر مربوطه هر چه سریعتر به تکالیف خود عمل کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال خود از وزیر مسکن و شهرسازی، بیان کرد: یک قطعه از کریدور شمال غرب به جنوب که از کامیاران تا کرمانشاه است، متاسفانه هنوز به سرانجام نرسیده در حالیکه از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: بنا به قول عباس آخوندی وزیر سابق مسکن و شهرسازی و آقای اسلامی وزیر فعلی، مقرر شده بود تا پایان سال 97 این پروژه تمام شود اما با گذشت 6 ماه از سال 98 نیز، هنوز این پروژه تمام نشده است.

جاسمی با بیان اینکه اگر پس از برگزاری جلسه سوال از وزیر مسکن و شهرسازی در کمیسیون مربوطه اقدامی انجام نشود، این موضوع را در صحن علنی مجلس مطرح می‌کنم، ادامه داد: این پروژه ملی باید هر چه سریعتر به اتمام برسد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: 160 میلیارد تومان از منابع راه‌آهن کرمانشاه با دستور آقای جهانگیری بابت بدهی‌های تامین اجتماعی به این سازمان داده شده و همین امر موجب اعتراض نمایندگان استان کرمانشاه قرار گرفته است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بابت تصمیم غلط معاون اول رئیس جمهور نامه‌ای به رئیس مجلس ارسال کرده‌ایم و ایشان بررسی موضوع را به هیات تطبیق مصوبات دولت با قانون ارجاع داده‌اند تا در صورت مغایرت با قانون، این دستور آقای جهانگیری لغو شود. این دو موضوع برای توسعه استان کرمانشاه بسیار اهمیت دارند و باید موانع تحقق آن‌ها برداشته شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو کمیسیون امنیت ملی:

اینستکس سرابی بیش نیست

می متالز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینستکس سرابی بیش نیست و در این مدت این موضوع روشن شده است که نمی توان امیدی به آن بست.
 جاسمی در نطق میان دستور مطرح کرد:

انتقاد از افزایش قیمت بنزین و عدم بخشودگی وام زلزله زدگان

می متالز - نماینده مردم کرمانشاه در نطق میان دستور خود انتقاداتی را درباره افزایش قیمت بنزین، عملکرد رئیس جمهور و آخرین وضعیت وام های زلزله زدگان مطرح کرد.
 

پیشنهاد تدوین ضوابط و مقررات ملی زمینه‌های کاربرد سرباره‌های آهن و فولاد/ جلسه کارگروه سرباره فولاد شرکت ملی فولاد ایران برگزار شد

می متالز - جلسه محمد شکرچی‌زاده در جلسه کارگروه سرباره فولاد که با شرکت ملی فولاد ایران در مرکز تحقیقات برگزار شد، گفت: با توجه به سابقه تحقیقات انجام شده در خصوص استفاده از سرباره فولاد به عنوان مصالح ترکیبی جایگزنی سیمان، ضرورت داد تا ضوابط و مقررات ملی زمینه‌های کاربردی سرباره‌های آهن و فولاد تدوین شود.
 

فرا برجام؛ حربه ای برای کشاندن ایران به میز مذاکرات مجدد/ فرانسه به جایگاه پلیس بد بازگشت

می متالز - با توجه به بدعهدی های صورت گرفته توسط کشورهای اروپایی در قبال برجام و کاهش تعهدات برجامی توسط ایران، فرانسه برای برون رفت از این شرایط طرح فرابرجام را ارائه کرده است که نمایندگان در گفت‌وگویی، دلایل طرح فرابرجام را مورد تحلیل قرار داده اند.
 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

فرانسه تعهدات خود در برجام را اجرا کند، بعد فرابرجام را پشنهاد کند

می متالز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فرانسه ابتدا به تعهدات برجامی خود عمل کند و حسن نیت خود را در این موضوع نشان دهد بعد پشنهاد جدیدی را مطرح کند.
 

باعث تذکر به رئیس جمهور شد/ بودجه راه آهن کرمانشاه را برگردانید

می متالز - در خصوص بودجه تکمیلی راه آهن غرب کشور که صرف بدهی های دولت شده بود، نمایندگان کرمانشاه را به واکنش واداشت و رییس جمهور را در صحن علنی مجلس تذکر دادند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما