خبر
جاده ای و پایانه ها  
نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد؛

لزوم تکمیل جاده کامیاران به کرمانشاه

می متالز - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: یک قطعه از کریدور شمال غرب به جنوب که از کامیاران تا کرمانشاه است، متاسفانه هنوز به سرانجام نرسیده در حالیکه از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش می متالز، قاسم جاسمی، در خصوص سوال خود از مسکن و شهرسازی اظهار داشت: سوال را در جهت احقاق حقوق مردم و رفع مشکلات حوزه انتخابیه مطرح کرده‌ام تا وزیر مربوطه هر چه سریعتر به تکالیف خود عمل کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال خود از وزیر مسکن و شهرسازی، بیان کرد: یک قطعه از کریدور شمال غرب به جنوب که از کامیاران تا کرمانشاه است، متاسفانه هنوز به سرانجام نرسیده در حالیکه از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: بنا به قول عباس آخوندی وزیر سابق مسکن و شهرسازی و آقای اسلامی وزیر فعلی، مقرر شده بود تا پایان سال 97 این پروژه تمام شود اما با گذشت 6 ماه از سال 98 نیز، هنوز این پروژه تمام نشده است.

جاسمی با بیان اینکه اگر پس از برگزاری جلسه سوال از وزیر مسکن و شهرسازی در کمیسیون مربوطه اقدامی انجام نشود، این موضوع را در صحن علنی مجلس مطرح می‌کنم، ادامه داد: این پروژه ملی باید هر چه سریعتر به اتمام برسد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: 160 میلیارد تومان از منابع راه‌آهن کرمانشاه با دستور آقای جهانگیری بابت بدهی‌های تامین اجتماعی به این سازمان داده شده و همین امر موجب اعتراض نمایندگان استان کرمانشاه قرار گرفته است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بابت تصمیم غلط معاون اول رئیس جمهور نامه‌ای به رئیس مجلس ارسال کرده‌ایم و ایشان بررسی موضوع را به هیات تطبیق مصوبات دولت با قانون ارجاع داده‌اند تا در صورت مغایرت با قانون، این دستور آقای جهانگیری لغو شود. این دو موضوع برای توسعه استان کرمانشاه بسیار اهمیت دارند و باید موانع تحقق آن‌ها برداشته شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

در فقدان جمشید پژویان

می متالز - عباس آخوندی در فقدان جمشید پژویان نوشت: «روزگار است و غم از دستِ رفتن دوستان. امروز باخبر شدیم که استاد ارجمند جناب آقای دکتر جمشید پژویان، استاد مالیه عمومی دانشگاه علامه طباطبایی نیز بر اثر بیماری کرونا جهان فانی را بدرود گفتند.
 

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان: آماده همکاری با شرکت گهرزمین هستیم/ معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین: مدیران گهرزمین دیدگاه توسعه محور دارند

می متالز - جلسه هم اندیشی و تصمیم گیری در خصوص تمدید قرارداد زمین 911 هکتاری گهرزمین عصر امروز با حضور مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان، معاونین و رئیس اداره مسکن و شهرسازی سیرجان به میزبانی شرکت گهرزمین در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
 

درباره صندوق پس‌انداز مسکن یکم

می متالز - خریداران مسکن در طبقه متوسط بالمآل به دریافت تسهیلات موثر برای خرید خانه نیاز دارند. البته این تسهیلات باید در حد استطاعت آنان در جهت بازپرداخت اقساط آن باشد. بنابراین هم میزان تسهیلات، هم نرخ سود و هم طول دوره بازگشت آن برای متقاضیان مهم است.
 عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی خبر داد:

رفع خطر سیلاب در ۳ فرودگاه گرگان، ایلام و خرم‌آباد بررسی می‌شود/ رایزنی با راه‌آهن برای رفع مخاطرات فرونشست در خط‌آهن تهران - مشهد در ایستگاه ابردژ

می متالز - ضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام آغاز مطالعه رفع خطر سیلاب در سه فرودگاه ایلام، گرگان و خرم‌آباد از رایزنی با شرکت راه‌آهن برای رفع مخاطرات فرونشست زمین در خط آهن تهران- مشهد در ایستگاه ابردژ خبر داد.
 

فهم منشاء ویروس کرونا؛ الزامی برای پیوستگی جهانی

می متالز - آخوندی، وزیر پیشین راه و شهرسازی در مقاله‌ای که در وب‌سایت خود منتشر کرده، نوشته است: پیوستگی جهانی خودش را بر تمامی نوع بشر نمایان می‌کند و ضرورت برقراری همکاری‌های صلح‌آمیز و هم‌دلی و همراهی جهانی بر همگان به اثبات می‌رسد. آنان‌که تصور می‌کنند مرزهای کشورها را می‌توان بست و جهانی بسته خلق کرد، اکنون باید دریافته باشند که این کار شدنی نیست و آدمی برای بقا نیاز به زندگی مشترک در سطح جهان دارد و اندازه‌ی ملّی کفایت نمی‌کند.
 

بودجه اقدام ملی تولید مسکن ۲۰۰ درصد افزایش یافت

می متالز - بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور در بخش مسکن و شهرسازی حاکی از افزایش اعتبار بخش مسکن و شهرسازی در بودجه سال آینده کشور است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما