خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

بزرگترین تولیدکننده بخش خصوصی میلگرد وارد بورس می شود/ مراسم معارفه فولاد کویر امروز ۱۵ مهرماه

می متالز - 10 درصد از سهام فولاد کویر کاشان معادل 240 میلیون سهم روز 17 مهرماه در بازار سرمایه عرضه می شود. مراسم معارفه این شرکت به منظور تشریح برنامه های جاری و آتی، وضعیت مالی و عملکرد شرکت امروز 15 مهرماه از ساعت 15 تا 17 در هتل سیمرغ برگزار می شود.

به گزارش می متالز، بر اساس اطلاعیه شرکت بورس اوراق بهادار تهران، ۱۰ درصد از سهام شرکت فولاد سپید فراب کویر (مجتمع فولاد کویر) به عنوان پانصد و سی و یکمین شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه عرضه می گردد.

این سهام که تعداد آن ۲۴۰ میلیون سهم اعلام شده است، با کف قیمتی ۶۰۰۰ ریال و سقف ۶۲۵۰ ریال عرضه می شود و کارگزاری بانک آینده مدیریت عرضه را بر عهده دارد.

بر اساس این گزارش، سهام مجتمع فولاد کویر با نماد “کویر” در بخش ” ساخت فلزات اساسی”، گروه و طبقه “ساخت آهن و فولاد اساسی” در فهرست نرخ های بازار دوم و به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام شرکت بورس اوراق بهادار تهران، مراسم معارفه این شرکت به منظور تشریح برنامه های جاری و آتی، وضعیت مالی و عملکرد شرکت امروز ۱۵ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در هتل سیمرغ برگزار می شود.

کد خبر: 60789
تاریخ: 1398/07/15 - 13:23
منبع: چیلان

بخش خصوصی  میلگرد  بورس اوراق بهادار تهران  فولاد کویر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نشست معارفه پتروشیمی پلیمر آریاساسول برگزار شد/تاثیر افزایش قیمت دلار بر شرکت بررسی شد

جزییات عرضه اولیه فردا | طرح های توسعه «آریا»

می متالز - فردا نماد «آریا» روی تابلو بازار دوم فرابورس نقش می‌بندد. امروز پتروشیمی پلیمر آیاساسول در نشست معارفه به مهمترین نکات مربوط عملیات شرکت و طرح توسعه این مجموعه پرداخت.
 

مقاطع صادراتی ترکیه در ثبات

می متالز - قیمت میلگرد و مفتول صادراتی ترکیه هفته گذشته در سطوح بالایی باقی ماند البته معاملاتی در قیمت های پایین در آسیا نهایی گردید. قیمت بالای قراضه و بیلت موجب شد عرضه کننده های مقاطع ترکیه قیمت ها را بالا نگه دارند.
 

گزارش امروز بازار بورس، پیش بینی رشد شاخص در هفته آتی بعد از اصلاح اخیر

می‌متالز - ارزش کل معاملات در بورس 6780 میلیارد تومان ( کاهش 1820 میلیارد تومانی ) که در مجموع 50 نماد درمحدوده مثبت ( کاهش 53 نماد) و 3 نماد بدون تغییر ، 286 نماد در محدوده منفی معامله شدند (افزوده شدن 49 نماد) را به ثبت رساند.
 توسط شرکت سرمایه گذاری بررسی شد:

بررسی روند امروز معاملات بازار سهام + پیش بینی محدوده اتمام اصلاح شاخص

می متالز - روند امروز معاملات بازار سهام، محدوده حمایت شاخص در کانال ۹۰۰ و ۸۸۵ هزار واحدی و پیش بینی اتمام اصلاح و رشد مجدد نمادها از این محدوده توسط شرکت سرمایه گذاری بررسی شد.
 

اشتیاق ترک ها به خرید بیلت به جای قراضه/ بهبود تقاضا بازار فولاد را تاحدودی مثبت کرد

می متالز - بعد از افزایش قیمت قراضه وارداتی به ترکیه، بهای هر تن بیلت CIS با افزایش به 332 دلار فوب دریای سیاه رسید در حالیکه تقاضای کمی در بازار وجود دارد اما تولیدکنندگان قیمت ها را افزایش دادند و امیدوار به بهبود نسبی تقاضای اروپا در هفته های آتی هستند.
 

واگذاری پنج هزار میلیارد تومان طرح معدنی به بخش خصوصی

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ( وابسته به سازمان ایمیدرو) اعلام کرد: پارسال پنج هزار میلیارد تومان طرح با مدیریت و نظارت این شرکت در اختیار بخش خصوصی قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما