خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

بزرگترین تولیدکننده بخش خصوصی میلگرد وارد بورس می شود/ مراسم معارفه فولاد کویر امروز ۱۵ مهرماه

می متالز - 10 درصد از سهام فولاد کویر کاشان معادل 240 میلیون سهم روز 17 مهرماه در بازار سرمایه عرضه می شود. مراسم معارفه این شرکت به منظور تشریح برنامه های جاری و آتی، وضعیت مالی و عملکرد شرکت امروز 15 مهرماه از ساعت 15 تا 17 در هتل سیمرغ برگزار می شود.

به گزارش می متالز، بر اساس اطلاعیه شرکت بورس اوراق بهادار تهران، ۱۰ درصد از سهام شرکت فولاد سپید فراب کویر (مجتمع فولاد کویر) به عنوان پانصد و سی و یکمین شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه عرضه می گردد.

این سهام که تعداد آن ۲۴۰ میلیون سهم اعلام شده است، با کف قیمتی ۶۰۰۰ ریال و سقف ۶۲۵۰ ریال عرضه می شود و کارگزاری بانک آینده مدیریت عرضه را بر عهده دارد.

بر اساس این گزارش، سهام مجتمع فولاد کویر با نماد “کویر” در بخش ” ساخت فلزات اساسی”، گروه و طبقه “ساخت آهن و فولاد اساسی” در فهرست نرخ های بازار دوم و به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام شرکت بورس اوراق بهادار تهران، مراسم معارفه این شرکت به منظور تشریح برنامه های جاری و آتی، وضعیت مالی و عملکرد شرکت امروز ۱۵ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در هتل سیمرغ برگزار می شود.

کد خبر: 60789
تاریخ: 1398/07/15 - 13:23
منبع: چیلان

بخش خصوصی  میلگرد  بورس اوراق بهادار تهران  فولاد کویر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خصوصی‌سازی را متوقف کنید

می متالز - آزادسازی به معنای حقیقی عبارت است از به رسمیت شناختن حقوق مالکیت فردی و تضمین آن در برابر اعمال نفوذ‌های مقامات دولتی و سیاسی، عدم مداخله دولت در بازارها، مقررات‌زدایی، به حداقل رساندن مجوز‌های فعالیت اقتصادی و برچیدن همه امتیازات انحصاری مورد حمایت دولت در همه بخش‌های اقتصادی.
 

وقتی که دولت عقل کل است

می متالز - مهم‌ترین گره ذهنی تصمیم‌گیران اقتصادی شاید این تصور نادرست باشد که تلاش بخش خصوصی الزاماً در جهت مصلحت عمومی نیست و اساساً قدرت اقتصادی بخش خصوصی تهدیدی بالقوه برای قدرت سیاسی مستقر و اقتدار ملی است.
 در همایش توسعه فعالیت‌های اکتشافی ایران مطرح شد

تحقق ۴۶ طرح از اهدف نقشه‌ راه ایمیدرو

می متالز - به گفته رییس هیات عامل ایمیدرو، از ۱۴۵ هدف طراحی‌شده در نقشه راه برای ایمیدرو، ۴۶ درصد محقق شده است. امروز ۶۵۰ هزار کیلومتر مربع اکتشاف شده و قرار است پهنه‌های باقی مانده در اختیار بخش خصوصی قرار بگیرد. ضمن این‌که بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای تزریق به طرح‌های توسعه‌ای جذب کرده‌ایم.
 

بازار فولاد به ثبات رسید

می متالز - روند نزولی قیمت شمش و میلگرد در مبادلات روز چهارشنبه متوقف شد.
 

انتقاد رئیس سندیکای صنایع آلومینیوم از نبود هماهنگی میان دستگاه‌های دولتی/ دولت بهبود فضای کسب و کار و نظرات بخش خصوصی در مصوبات را جدی بگیرد

می متالز - رئیس سندیکای صنایع آلومینیوم با انتقاد از نبود هماهنگی میان دستگاه‌های دولتی، از مسوولان درخواست نمود، بهبود فضای کسب و کار و اعمال نظرات بخش خصوصی در مصوبات را جدی بگیرند.
 استاندار البرز در نشست شورای گفت‌وگوی استان

صادرات البرز ۴۲ درصد افزایش یافت

می متالز - استاندار البرز در نشست شورای گفت‌وگوی این استان اعلام کرد: صادرات غیرنفتی استان البرز در ۶ ماهه امسال ۴۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته و هم‌زمان نرخ بیکاری استان نیز با کاهش 1.6 درصدی در بهار و 0.8 درصدی در تابستان مواجه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما