خبر
زغال سنگ  

گستردگی استخراج زغال‌سنگ در آلمان به روایت تصویر

می متالز - این عکس‌های هوایی از معدن زغال‌سنگ تاگبائوهامباچ در آلمان گرفته شده و گستردگی استخراج کانی سیاه را در این کشور به تصویر می‌کشد.

به گزارش می متالز، تصاویر را هاف‌پُست در سال ۲۰۱۷میلادی (۱۳۹۶خورشیدی) منتشر کرده است.

کد خبر: 60858
تاریخ: 1398/07/15 - 21:39
منبع: روزگار معدن

زغال‌سنگ  آلمان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تراز تجاری آلمان بهم خورد

می متالز - داده‌های آماری جدید نشان داده است صادرات آلمان در ماه آگوست بیش از انتظار کاهش یافته است. این داده‌ها احتمال این که افت بخش تولید بزرگترین اقتصاد اروپا را به رکود بکشاند را تقویت کرد.
 

گلایه‌های اقتصادی ایران و آلمان

می متالز - گلایه‌های دو طرفه ایرانی‌ها و آلمانی‌ها از روابط تجاری بین دو کشور موضوعی بود که در همایش روابط تجاری ایران و آلمان، محور صحبت‌ها قرار گرفت.
 

راه دراز صنعت فولاد آلمان برای رسیدن به استانداردهای اروپا

می متالز - هر چند اتحادیه اروپا قوانین خاصی را برای کشورهای تولید کننده فولاد در این اتحادیه وضع کرده اما شواهد نشان می دهد که آلمان راه درازی را برای رسیدن به استاندادرهای مورد نظر بروکسل پیش رو دارد.
 

​مسوولیت مدنی درآمد فراموش شده صنعت بیمه در معادن کوچک و متوسط

می متالز - بیمه و حمایت‌های بیمه‌ای یکی از حوزه‌های کمتر رونق یافته در حوزه فعالیت‌های زغال‌سنگ است و به دلیل میزان ریسک بالای معدنکاری زیرزمینی تعدادی زیادی از شرکت‌های بیمه در این زمینه ورود چندانی پیدا نکرده و یا بسته‌های بیمه‌ای ارائه شده از سوی آنها بسیار پرهزینه است، به همین دلیل بیمه مسوولیت مدنی در اغلب معادن کوچک و متوسط جایگاهی ندارد.
 

«افشین‌ال‌بیستان» قطب زغال‌سنگ در ترکیه

می متالز - گفته می‌شود ۸۰ نیروگاه در ترکیه با سوخت زغال‌سنگ کار می‌کنند. این رقم نشان‌دهنده بالاترین میزان مصرف زغال‌سنگ پس از چین و هند در جهان است. معدن بزرگ روباز زغال‌سنگ و نیروگاه «افشین‌ال‌بیستان» در جنوب ترکیه که تصویرهای آن آمده، به‌تدریج تبدیل به بزرگ‌ترین واحد زغال‌سنگی در جهان می‌شود.
 

افتتاح کارخانه زغال‌سنگی «میدکو»

می متالز - کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال به بهره‌برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما