خبر
گاز  
با صدور حکمی از سوی معاون وزیر نفت در امور گاز

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی منصوب شد

می متالز - معاون وزیر نفت در امور گاز با صدور حکمی، غلامرضا مشایخی را به سمت «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.

به گزارش می متالز، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی، غلامرضا مشایخی را به عنوان «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد. در متن حکم مشایخی آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» منصوب می‌شوید. امید است در پناه خداوند متعال و بهره‌گیری از توانمندی‌های همکاران متعهد، در انجام وظایف سازمانی و امور محوله، موفق و سربلند باشید.

فرصت را مغتنم می‌دانم و از زحمات جناب آقای سعید مومنی که پس از سال‌ها تلاش صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوند، تشکر و قدردانی می‌نمایم».

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ازسوی معاون وزیر نفت در امور گاز مطرح شد

پیشنهاد تدوین پیش‌نویس تاسیس نهاد تنظیم‌گر گاز

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با پیشنهاد تدوین پیش‌نویس تاسیس نهاد تنظیم‌گر گاز، گفت: توجه به حضور بخش خصوصی و جایگاه مهم رگولاتورها در فرآیند بازنگری در ساختار صنعت گاز مهم و موثر است.
 از سوی معاون وزیر نفت در امور گاز انجام شد؛

انتصاب سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی

می متالز - معاون وزیر نفت در امور گاز با صدور حکمی، غلامرضا مشایخی را به عنوان «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.
 

بررسی اساسنامه شرکت ملی گاز در پازل انرژی کشور

می متالز - تصویب اساسنامه شرکت ملی گاز مراحل نهایی را پشت سر می‌گذارد و بحث‌های مرتبط با این اساسنامه در رسانه‌ها پررنگ‌تر شده است.
 معاون وزیر نفت؛

۹۹ درصد جمعیت شهری زیر پوشش گاز قرار دارند/تکمیل خط لوله انتقال گاز ایرانشهر - چابهار

می متالز - منتظرتربتی گفت: تنها کشور دنیا باشیم که حدود ۹۵ درصد جمعیت را زیر پوشش گازرسانی داریم.
 

گام‌های نو برای شتاب در روند اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز

می متالز - مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: برای شتاب در روند اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز، دو بستر جدید در ابعاد ملی برای جمع‌آوری اطلاعات مشترکان گاز به زیرساخت‌های پیشین افزوده شد.
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبر داد

اجرای ۸۵۸ کیلومتر شبکه گاز خراسان جنوبی در نیمه نخست ۹۸

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۷ هزار و ۶۰۹ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده که از این میزان، ۸۵۸ کیلومتر در نیمه نخست امسال احداث شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما