خبر
گاز  
با صدور حکمی از سوی معاون وزیر نفت در امور گاز

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی منصوب شد

می متالز - معاون وزیر نفت در امور گاز با صدور حکمی، غلامرضا مشایخی را به سمت «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.

به گزارش می متالز، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی، غلامرضا مشایخی را به عنوان «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد. در متن حکم مشایخی آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی» منصوب می‌شوید. امید است در پناه خداوند متعال و بهره‌گیری از توانمندی‌های همکاران متعهد، در انجام وظایف سازمانی و امور محوله، موفق و سربلند باشید.

فرصت را مغتنم می‌دانم و از زحمات جناب آقای سعید مومنی که پس از سال‌ها تلاش صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوند، تشکر و قدردانی می‌نمایم».

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 یارمحمدی:

۳۰ هزار انشعاب گاز از ۱۴۵ هزار انشعاب در زاهدان وصل شده است

می متالز - نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه تاکنون ۳۰ هزار انشعاب گاز از ۱۴۵هزار انشعاب در زاهدان وصل شده است، گفت: آماده‌سازی خطوطه لوله گاز بین شهری باید در اولویت‌کاری مسوولان مربوطه قرار گیرد.
 معاون وزیر نفت خبر داد

بازپرداخت طرح‌های پالایشی گاز از محل خرید تضمینی خدمات بهره‌برداری

می متالز - معاون وزیر نفت با اشاره به الگوهای مختلف بازپرداخت اجرای طرح‌های صنعت گاز، بازپرداخت طرح‌های پالایشی گاز از محل خرید تضمینی خدمات بهره‌برداری را یکی از الگوهای مورد استفاده در طرح‌های بخش تولید و عرضه گاز برشمرد.
 

تداوم افتتاح‌ طرح‌های گازرسانی شهری و روستایی در فجر ۴۱

می متالز - هم‌زمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات اجرایی و افتتاح طرح‌های مختلف گازرسانی در نقاط مختلف کشور به بهره‌برداری رسید یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
 هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر

۴ پروژه گازرسانی روستایی در استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: هم‌زمان با چهل‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، چهار پروژه گازرسانی روستایی در سطح استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.
 

۳۷۱ پروژه گازرسانی در لرستان دهه فجر امسال کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود

می متالز - سرپرست شرکت گاز استان لرستان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۷۱ طرح گازرسانی در این استان هم‌زمان با ایام دهه فجر خبر داد.
 

بهره‌برداری از ۲۳ طرح گازرسانی

می متالز - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از بهره‌برداری و اجرای ۲۳ طرح گازرسانی امسال خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما