خبر
گاز  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خبر داد

جذب ۳۱ هزار مشترک جدید گاز خراسان رضوی در نیمه نخست امسال

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از جذب بیش از ۳۱ هزار مشترک جدید گاز در سراسر این استان از ابتدای سال ۹۸ تا پایان شهریور خبر داد و گفت: خراسان رضوی رتبه دوم جذب مشترکان گاز در کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش می متالز، سید حمید فانی در این باره توضیح داد: مشترکان جدید گاز خراسان رضوی شامل ۲۱ هزار مشترک شهری و ۱۰ هزار مشترک روستایی هستند، همچنین در شهریور ماه، ۷ هزار و ۱۱۵ مشترک جذب شدند که ۶۲ درصد این آمار مربوط به بخش شهری است.

وی افزود: جذب مشترکان جدید گاز با توسعه شبکه گاز درون‌ شهری و درون روستایی محقق می‌شود، بر این اساس در ۶ ماه نخست امسال، یک‌هزار و ۴۱۶ کیلومتر شبکه گازرسانی احداث و ۱۶ هزار و ۳۸۲ علمک نیز به شهروندان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: خراسان رضوی تا پایان شهریورماه امسال با جذب ۲ میلیون و ۲۹۹ هزار مشترک گاز، رتبه دوم تعداد مشترکان گاز کشور را بین همه استان‌ها به خود اختصاص داده است.

به گفته فانی، میانگین گازرسانی به روستاها و شهرهای واجد شرایط در خراسان رضوی به ترتیب ۲ و ۱۳ درصد از میانگین ضریب نفوذ گاز در کشور بالاتر است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی:

۳۱ هزار مشترک جدید گاز خراسان رضوی جذب شدند

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مشترکان جدید گاز خراسان رضوی شامل ۲۱ هزار مشترک شهری و ۱۰ هزار مشترک روستایی هستند.
 

مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد

می متالز - با هدف شتاب در روند اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت ۵۲۰ کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری زاهدان واگذار شد.
 

ورود گاز به سیستان و بلوچستان امیدآفرین است

می متالز - استاندار سیستان و بلوچستان درباره ورود گاز به خطه شرقی کشور گفت: حضور شرکت ملی گاز ایران و تعیین معین‌های گازرسانی به مناطق مختلف این استان، موجب امیدآفرینی در بین مردم شده است.
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اعلام کرد

آماده‌باش شرکت گاز خراسان رضوی برای مدیریت بحران سیل

می متالز - آغاز بارندگی‌های شدید در استان خراسان رضوی، شرکت گاز این استان را بر آن داشت تا با تشکیل کمیته بحران و با هدف حفاظت از تاسیسات گاز در صورت وقوع سیل احتمالی، در حالت آماده‌باش قرار گیرد.
 

شرکت گاز خراسان رضوی نشان 3 ستاره تعالی اچ‌اس‌یی دریافت کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از کسب نشان کشوری سه ستاره تعالی اچ‌اس‌یی از سوی این شرکت در بین 189 دستگاه دولتی و خصوصی خبر داد.
 

آغاز طرح‌های شرکت گاز خراسان رضوی با هزینه ۵۴۰ میلیارد تومان

می متالز - پروژه‌های گازرسانی خطوط انتقال گاز استان خراسان رضوی با هزینه بیش از ۵۴۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما