خبر
گاز  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی:

۳۱ هزار مشترک جدید گاز خراسان رضوی جذب شدند

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مشترکان جدید گاز خراسان رضوی شامل ۲۱ هزار مشترک شهری و ۱۰ هزار مشترک روستایی هستند.

به گزارش می متالز، حمید فانی اظهار کرد: مشترکان جدید گاز خراسان رضوی شامل ۲۱ هزار مشترک شهری و ۱۰ هزار مشترک روستایی هستند، همچنین در شهریور ماه، ۷ هزار و ۱۱۵ مشترک جذب شدند که ۶۲ درصد این آمار مربوط به بخش شهری است.

وی افزود: جذب مشترکان جدید گاز با توسعه شبکه گاز درون شهری و درون روستایی محقق می‌شود، بر این اساس در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری، یک‌هزار و ۴۱۶ کیلومتر شبکه گازرسانی احداث و ۱۶ هزار و ۳۸۲ علمک نیز به شهروندان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: خراسان رضوی تا پایان ماه گذشته با جذب ۲ میلیون و ۲۹۹ هزار مشترک گاز، رتبه دوم تعداد مشترکان گاز کشور را بین همه استان‌ها به خود اختصاص داده است.

فانی گفت: میانگین گازرسانی به روستا‌ها و شهر‌های واجد شرایط در خراسان رضوی به ترتیب ۲ و ۱۳ درصد از میانگین ضریب نفوذ گاز در کشور بالاتر است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خبر داد

پایداری شبکه گازرسانی خراسان رضوی پس از وقوع زلزله ۵.۸ ریشتری

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: شبکه گازرسانی این استان پس از وقوع زلزله بامداد ۱۲ دی‌ماه امسال پایدار بوده و آسیبی ندیده است.
 مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی:

شاخص گازرسانی در خراسان رضوی سبز شد

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، گفت: با بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی خانوار شهری و ۹۰ درصدی خانوار روستایی استان از نعمت گاز، شاخص گازرسانی شهری و روستایی خراسان رضوی سبز شد.
 طی ۶ سال اخیر صورت گرفت

اتصال بیش از ۱۲۰۰ روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از گازرسانی به بیش از یک‎هزار و ۲۰۰ روستای این استان طی ۶ سال اخیر خبر داد و گفت: با گازرسانی به آخرین شهر استان، ضریب نفوذ گازرسانی شهری خراسان رضوی به ۱۰۰ درصد می‌رسد.
 

رونمایی از دستاوردهای جدید پژوهشی گاز در خراسان رضوی

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از رونمایی سه دستاورد جدید پژوهشی گاز این شرکت با محوریت مدیریت انرژی و کربن خبر داد.
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خبر داد

جذب ۳۱ هزار مشترک جدید گاز خراسان رضوی در نیمه نخست امسال

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از جذب بیش از ۳۱ هزار مشترک جدید گاز در سراسر این استان از ابتدای سال ۹۸ تا پایان شهریور خبر داد و گفت: خراسان رضوی رتبه دوم جذب مشترکان گاز در کشور را به خود اختصاص داده است.
 

مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد

می متالز - با هدف شتاب در روند اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت ۵۲۰ کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری زاهدان واگذار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما