خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  

بزرگترین هلدینگ بورس به مجمع سالانه می رود

می متالز - بزرگترین هلدینگ بورس ایران، زمان برگزاری مجمع سالانه برای تصویب صورت های مالی منتهی به خرداد را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس که با ارزش روز 64.2 هزار میلیارد تومانی، عنوان دار بزرگترین هلدینگ بورس ایران بشمار می رود با اتمام دوره مالی منتهی به خرداد سال جاری از زمان برگزاری مجمع سالانه خبر داد.

بر این اساس، سهامداران "فارس" ساعت 9 روز دوشنبه 29 مهر در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برای تصویب صورت های مالی، روانه این مجمع می شوند.

کد خبر: 60928
تاریخ: 1398/07/16 - 11:50
منبع: بورس پرس

فارس  هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس  مجمع سالانه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 غریب پور اعلام کرد:

سرمایه گذاری 11 هزار میلیارد تومان؛ برآورد کلی شیرین سازی و خط انتقال/ برنامه انتقال آب خلیج فارس به شرکت های بزرگ معدنی

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو از برنامه انتقال 130 میلیون متر مکعب آب به استان های یزد و کرمان خبر داد. دکتر غریب پور تصریح کرد: برنامه انتقال آب خلیج فارس به شرکت های گل گهر، چادرملو و مس سرچشمه از بهار سال 99 آغاز می شود.
 

پیشرفت ۳۳ درصدی بزرگراه جهرم - لار در استان فارس

می متالز - مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: عملیات احداث بزرگراه جهرم – لار – بندر عباس که یکی از محورهای شریانی و ارتباطی استان فارس با استان هرمزگان است، ۱۶۰ کیلومتر است که ۵۳ کیلومتر آن در حوزه اداره کل راه و شهرسازی فارس در سه قطعه توسط پیمانکاران در حال اجرا است.
 در مرحله پیش گشایش بازار امروز:

۱۱۶ شرکت بورسی و فرابورسی صف خرید و فروش سهام دارند

می متالز - معاملات چهارمین روز کاری هفته در پیش گشایش بازار سهام در حالی آغاز می شود که ۱۰۴ سهم دارای صف خرید و ۱۲ سهم دارای صف فروش هستند.
 

روز شاخص های سبز

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۱۴ هزار و ۷۷۸ واحدی عدد ۵۱۸ هزار ۵۱۳ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۷۰ هزار و ۹۴۴ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۳۶۵ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۱ میلیون و ۱۰۵ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۶۶۹۱ واحد را نمایش داد.
 ارزش بازار پتروشیمی جهرم به هزار میلیارد تومان رسید!/ چرا «وآوا» مثل بمب ساعتی عمل می کند

یکه‌تازی بازار پایه در منطقه حباب | بمب ساعتی کدام خریدار را نابود می‌کند

می متالز - چرا برخی سهام به مثابه بمب ساعتی عمل می کنند. آن ها کدامند؟ نوشتار پیش رو قصد دارد با درک بهتر جزییات ماجرا به بحث در این باره بپردازد.
 

پیش بینی «حفارس» از درآمد اسفند + متن

می متالز - حمل و نقل بین المللی فارس از پیش بینی درآمد 56.7 میلیارد تومانی در اسفند خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما