خبر
زمین شناسی  

توسعه همکاری‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و شرکت توسعه منابع انرژی

می‌متالز، محمدباقر درّی معاون اکتشاف این سازمان و مدیران و کارشناسان این معاونت میزبان مهندس رشید کتال مسئول اکتشاف، دکتر جعفر شهریور مسئول فرآوری، محمد مبین مدیر مرکز توسعه فناوری از شرکت توسعه منابع انرژی و توان بودند.

به گزارش می‌متالز، حاضران در نشستی در زمینه استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دوجانبه به تبادل‌نظر پرداختند و مدیران شرکت مذکور نسبت به سرمایه‌گذاری در محدوده‌های اکتشافی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، استفاده از توانایی‌های سازمان در زمینه انجام مطالعات اکتشافی و همچنین مشاوره و مطالعات فرآوری موادمعدنی ابراز تمایل کردند.

در این راستا اجرای طرح‌های اکتشافی و فرآوری مورد نظر دو طرف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در حاشیه این نشست نمایندگان شرکت توسعه منابع انرژی توان به همراه معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بازدیدی از آزمایشگاه کانه‌آرایی و فرآوری سازمان داشتند که طی این بازدید محمدخانی مدیرکل کانه‌آرایی و فرآوری به معرفی امکانات، تجارب و توانمندی‌های سازمان متبوع خود در اجرای پروژه‌های فرآوری مواد معدنی پرداخت.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نمادهایی که امروز بسته می شوند + جدول

می متالز - توقف های بازار امروز کدام نمادها هستند.
 نشست تخصصی فرونشست زمین؛

استفاده از ظرفیت‌های بین‌دستگاهی برای مقابله و مدیریت مخاطرات طبیعی

می متالز - نشست تخصصی فرونشست زمین(پدیده‌شناسی، پایش و پهنه‌بندی خطر) با همکاری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان نقشه‌برداری کشور سه‌شنبه ۲۹ بهمن در سالن خلیج‌‌فارس سازمان نقشه‌برداری کشور آغاز به کار کرد.
 

تسهیلات جدید برای سرمایه‌گذاری خارجی در ترکیه

می متالز - وزیر صنعت و فناوری ترکیه گفت که انتظار می‌رود شاهد یک جهش محسوس در جذب سرمایه‌گذاری خارجی باشیم.
 

توصیه به سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی/ جایگاه ششم پتروشیمی در میان ۷۱ بخش اقتصادی کشور

می متالز - از آنجا که صنعت پتروشیمی جایگاه ششم را در میان ۷۱ بخش اقتصادی کشور دارد بررسی نقش این صنعت در اقتصاد کشور و پیوندهای آن با سایر بخش‌های اقتصادی ضروری است.
 رئیس اتاق تهران

کاهش سرمایه‌گذاری اشتغال را تهدید می‌کند

می متالز - رئیس اتاق تهران معتقد است سرمایه‌گذاری در کشور از میزان استهلاک کمتر شده و همین مسئله می‌تواند در سال‌های آینده به رشد اقتصادی و اشتغال کشور آسیب بزند.
 نشست تخصصی فرونشست زمین؛

استفاده از ظرفیت‌های بین دستگاهی برای مقابله و مدیریت مخاطرات طبیعی

می متالز - نشست تخصصی فرونشست زمین (پدیده‌شناسی، پایش و پهنه‌بندی خطر) با همکاری این سازمان و سازمان نقشه‌برداری کشور صبح امروز سه‌شنبه ۲۹ بهمن در سالن خلیج‌فارس سازمان نقشه‌برداری کشور آغاز به کار کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما