خبر
زمین شناسی  

توسعه همکاری‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و شرکت توسعه منابع انرژی

می‌متالز، محمدباقر درّی معاون اکتشاف این سازمان و مدیران و کارشناسان این معاونت میزبان مهندس رشید کتال مسئول اکتشاف، دکتر جعفر شهریور مسئول فرآوری، محمد مبین مدیر مرکز توسعه فناوری از شرکت توسعه منابع انرژی و توان بودند.

به گزارش می‌متالز، حاضران در نشستی در زمینه استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دوجانبه به تبادل‌نظر پرداختند و مدیران شرکت مذکور نسبت به سرمایه‌گذاری در محدوده‌های اکتشافی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، استفاده از توانایی‌های سازمان در زمینه انجام مطالعات اکتشافی و همچنین مشاوره و مطالعات فرآوری موادمعدنی ابراز تمایل کردند.

در این راستا اجرای طرح‌های اکتشافی و فرآوری مورد نظر دو طرف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در حاشیه این نشست نمایندگان شرکت توسعه منابع انرژی توان به همراه معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بازدیدی از آزمایشگاه کانه‌آرایی و فرآوری سازمان داشتند که طی این بازدید محمدخانی مدیرکل کانه‌آرایی و فرآوری به معرفی امکانات، تجارب و توانمندی‌های سازمان متبوع خود در اجرای پروژه‌های فرآوری مواد معدنی پرداخت.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ورود بخش خصوصی به اکتشافات معدنی

می متالز - رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از بزرگ‌ترین آزادسازی و واگذاری محدوده‌های اکتشافی کشور تا پایان سال‌جاری خبر داد.
 رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور خبر داد:

رخداد بزرگترین آزادسازی محدوده‌های اکتشافی کشور تا پایان سال جاری

می متالز - سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در آستانه‌ شصتمین سال فعالیت خود، بزرگترین آزادسازی و واگذاری محدوده‌های اکتشافی کشور را تا پایان سال جاری به انجام می‌رساند.
 

خصوصی‌سازی غیرمنطقی، خیر!

می متالز - من با خصوصی‌سازی به شکل غیرمنطقی فعلی به‌طور کامل مخالف هستم؛ دولت از یک‌سو سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان دولتی‌سازی می‌کند و از سوی دیگر ۲۰ هزار میلیارد تومان خصوصی‌سازی می‌کند.
 مدیرعامل خبر داد:

برنامه شرکت سرمایه گذاری برای خروج از بنگاهداری و عرضه اولیه سهام ۴ شرکت

می متالز - مدیرعامل سرمایه‌گذاری پتروشیمی از برنامه کاهش درصد سهامداری در برخی شرکت ها تا سطح ۵۰ درصد به‌ علاوه یک سهم و عرضه اولیه ۴ شرکت تابعه در بورس خبر داد.
 رشد ۱۷۷ درصدی سودآوری «حکشتی» در سال ۱۳۹۸؛

سود با قیمت فعلی «هیچ» تناسبی ندارد

می متالز - درآمد سود سهام شرکت کشتیرانی ایران در این سال با ۷۹ درصد افزایش نسبت به سال ۹۷ به ۴ هزار و ۸۹۶ میلیارد ریال رسیده است.
 

حضور پررنگ آزمایشگاه‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو

می‌متالز - آزمایشگاه آنالیز مواد معدنی این سازمان در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو که از 18 مهرماه در سالن خلیج‌فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده، حضوری فعال دارد و جمعی از مدیران، معاونان، کارشناسان و متخصصان آزمایشگاه‌های تهران، مرکز پژوهش‌های کاربردی و مشهد ضمن حضور در غرفه این سازمان پاسخگوی نیاز مخاطبان و علاقه‌مندان این عرصه هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما