خبر
بیمه  
مدیرعامل بیمه پاسارگاد تاکید کرد:

دست رد به سینه «تجدید ارزیابی‌»

می متالز - چندان با تجدید ارزیابی دارایی ها موافق نیستم و فعلا برنامه ای در این خصوص در دست نیست.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه آسیا اخیرا اعلام کرده برنامه افزایش‌ سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را در دستور کار دارد و این شرکت به نوعی چراغ اول تجدید ارزیابی را در این صنعت روشن کرده است. اهالی بازار سرمایه چشم انتظار تعیین تکلیف سایر شرکت های بیمه هستند.

معصوم ضمیری مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد در این خصوص بیان کرد: بیمه پاسارگاد به تازگی با انجام افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته و اندوخته، سرمایه خود را به ۵۱۰ میلیارد تومان رسانده است.

وی افزود: بخشی از دارایی های شرکت های بیمه از محل منابع بیمه گزاران تامین شده و معتقدم صحیح نیست منافع بیمه‌گزاران صرف افزایش سرمایه شرکت شود؛ بنابراین چندان با تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافق نیستم و فعلا برنامه‌ای در این خصوص در دست نیست.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گزارش عملکرد امروز بازار سرمایه؛

اقبال از سهم‌های کوتوله‌ بازار رخت بست

می متالز - بسیاری از سرمایه‌گذاران خرد سرمایه‌های خود را درگیر این سهم‌ها کرده‌اند و روند قیمت سهام گروه بانکی جهت‌دهی خاصی به معاملات روزانه می‌دهد.
 

پالایشی‌ها در سوراخ تابلو می‌دمند

می متالز - اخبار درگوشی که از لابه‌لای دفاتر گزارش پالایشی‌ها زمزمه می‌شد شایعاتی از نوع دمیدن در کوره بازار سرمایه و الو‌گرفتن رشد شعله‌های شاخص کل را خواهد داشت.
 

عرضه صکوک اجاره ۷۵۰۰ میلیارد ریالی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

می متالز - با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) به مبلغ ۷,۵۰۰ میلیارد ریال از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران طی روزهای آتی عرضه عمومی خواهد شد.
 مدیریت نظارت برنهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار:

صندوق‌ «املاک و مستغلات» در راه است

می متالز - محمدرضا معتمد: « در حال حاضر ۲۱۹ صندوق با حدود ۱۸۰ هزار میلیارد تومان منابع وجود دارد. در این صندوق‌ها نزدیک به دو میلیون و ۱۵۰ هزار نفر سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور دارند.»
 پیش گشایش؛

انتظار افزایش عرضه‌ها در قیمت‌های مثبت

می متالز - با توجه به رشد قابل توجه بازار در معاملات دیروز امروز و به طور منطقی انتظار افزایش عرضه‌ها در قیمت‌های مثبت وجود خواهد داشت.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

بنیادی‌ها، بازیگران رالی آخر صعودی بازار

می متالز - مدیر سرمایه گذاری شرکت مشاور تامین سرمایه نوین گفت: گروه پالایشی، فلزات اساسی و معدنی و همچنین گروه بانکی و سهم شرکت‌هایی که برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را در دست اجرا دارند، از جمله گزینه های مستعد رشد هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما