خبر
بیمه  
مدیرعامل بیمه پاسارگاد تاکید کرد:

دست رد به سینه «تجدید ارزیابی‌»

می متالز - چندان با تجدید ارزیابی دارایی ها موافق نیستم و فعلا برنامه ای در این خصوص در دست نیست.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه آسیا اخیرا اعلام کرده برنامه افزایش‌ سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را در دستور کار دارد و این شرکت به نوعی چراغ اول تجدید ارزیابی را در این صنعت روشن کرده است. اهالی بازار سرمایه چشم انتظار تعیین تکلیف سایر شرکت های بیمه هستند.

معصوم ضمیری مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد در این خصوص بیان کرد: بیمه پاسارگاد به تازگی با انجام افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته و اندوخته، سرمایه خود را به ۵۱۰ میلیارد تومان رسانده است.

وی افزود: بخشی از دارایی های شرکت های بیمه از محل منابع بیمه گزاران تامین شده و معتقدم صحیح نیست منافع بیمه‌گزاران صرف افزایش سرمایه شرکت شود؛ بنابراین چندان با تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافق نیستم و فعلا برنامه‌ای در این خصوص در دست نیست.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازار سرمایه بررسی کرد:

کرونا و سرمایه گذاران ریسک گریز!

می متالز - میانگین ارزش معاملات روزانه سهام از ۶ هزار میلیارد تومان، که معادل ۳/ ۰ درصد کل نقدینگی کشور می باشد، عبور کرده است.
 خوب‌ها و بد‌های هفته را بشناسید:

سرایت سرعت عمل بالای "کحافظ" به تابلوی معاملات

می متالز - در روز‌هایی که در صحبت‌های عادی مردم بورس زیاد شنیده می‌شود، برخی سهم‌ها که حباب گونه رشد کردند در حال اصلاح هستند و برخی دیگر قصد کوتاه آمدن ندارند و شتاب بالایی برای ثبت بازدهی از خود نشان می‌دهند.
 کارشناسان بازار سرمایه تاکید کردند:

نرخ ارز به کام فلزی‌ها اما صادرات...

می متالز - روند افزایش نزخ دلار منطقی بوده ، بازار نیز بر این اساس رشد کرده و این روند ادامه دار است.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

استقبال "فلزی‌ها" از چاشنی رشد نرخ دلار

می متالز - مدیرعامل کارگزاری آگاه گفت: در حال حاضر با توجه به حجم عرضه و تقاضای دلار در بازار؛ افزایش نرخ آن را شاهد هستیم.
 کارشناس بازار سرمایه تاکیدکرد:

جنس بازی در "بورس" عوض شد!

می متالز - ریسک نگهداری پول نقد به مراتب بیشتر از ریسک خرید و نگهداری سهام است. در این شرایط، فروش سهام توجیه ندارد؛ مگر پول حاصل از فروش سهام را در کدام بازار موازی می‌توان سرمایه‌گذاری کرد که بازدهی مشابه بازار سرمایه داشته باشد؟!
 با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار انجام می‌شود؛

رونمایی از ابزار فروش تعهدی بورس اوراق بهادار تهران در ۴ اسفند ۹۸ با ۵ نماد + جزئیات کامل

می متالز - ابزار فروش تعهدی در بورس اوراق بهادار تهران با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران روز یکشنبه ۴ اسفندماه رونمایی می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما