خبر
آلومینیوم  

آمریکا در دبی واحد تولید آلومینیوم راه اندازی می کند

می متالز - شرکت Pyrotek (پیروتک) آمریکا، یکی از بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم جهان، قصد راه اندازی یک واحد تولیدی در دبی را دارد.

به گزارش می متالز، این واحد تولید آلومینیوم در منطقه آزاد تجاری جبل علی دبی دایر می شود.

کار ساخت این واحد تولید آلومینیوم از ماه نوامبر سال جاری میلادی آغاز شده و گفته می شود که در ماه ژانویه ۲۰۲۰ تولید در آن آغاز می شود.

این واحد تولید آلومینیوم در زمینی به مساحت ۶۶ هزار مترمربع ساخته شده و قرار است آلومینیوم مورد نیاز صنایع کشور امارات را تامین کند.

شرکت پیروتک آمریکا علاوه بر دبی در بحرین نیز قصد راه اندازی واحدهای تولید آلومینیوم را دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سالانه ۳۰ میلیارد دلار کالا وارد کشور می‌شود

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سالانه حدود ۳۰ میلیارد دلار واردات به کشور داریم که برنامه داریم تا سال ۱۴۰۰ این رقم را ۱۰ میلیارد دلار کاهش دهیم.
 

افت 16 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک روز

می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 22 مهر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده، 16 دلار و 50 سنت افت داشت.
 

کاهش ۳۲ درصدی تولید شمش آلومینیوم

می متالز - طی ۵ ماهه امسال تولید شمش آلومینیوم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲.۵ درصد کاهش داشته است.
 

افت شدید قیمت زینک در روزهای اخیر

می متالز - کاهش نرخ ارز، افت قیمت آلومینیوم در LME، افزایش تنش‌های تجاری میان آمریکا و ترکیه، وضعیت نه چندان مناسب تجارت خارجی چین در ماه سپتامبر و... از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت‌گذاری ضایعات آلومینیومی طی هفته‌های اخیر بوده است؛ به نحوی که این موضوع، موجب افت شدید قیمت ضایعات زینک در هفته اخیر شده و این نوع ضایعات، کاهش 2.5 درصدی را در این روزها تجربه کرده است.
 

انتقاد رئیس سندیکای صنایع آلومینیوم از نبود هماهنگی میان دستگاه‌های دولتی/ دولت بهبود فضای کسب و کار و نظرات بخش خصوصی در مصوبات را جدی بگیرد

می متالز - رئیس سندیکای صنایع آلومینیوم با انتقاد از نبود هماهنگی میان دستگاه‌های دولتی، از مسوولان درخواست نمود، بهبود فضای کسب و کار و اعمال نظرات بخش خصوصی در مصوبات را جدی بگیرند.
 وزیر صمت خبر داد؛

افزایش تولید در تمام صنایع به جز خودروسازی و آلومینیوم در سال جاری

می متالز - وزیر صمت گفت: طی ۶ ماه نخست سال جاری در بخش‌های مختلف به غیر از خانواده خودرو و آلومینیوم امسال شاهد افزایش میزان تولید بوده‌ایم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما