خبر
مواد معدنی  
مهندس فرامرزی خبر داد:

رشد 21 درصدی وصول حقوق دولتی معادن در استان کهگیلویه و بویر احمد

می متالز - معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۸ بیش از ۳ هزار و ۴۷۳ میلیون ریال حقوق دولتی از بهره برداران معادن و دارندگان مجوزهای برداشت موقت مواد معدنی وصول شده است.

به گزارش می متالز، دارا فرامرزی افزود : کهگیلویه و بویراحمد در وصول حقوق دولتی معادن، در شش ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال ۹۷، بیش از ۲۱ درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به رشد بیش از ۲۱ درصدی وصول حقوق دولتی معادن نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهارکرد: در شش ماهه نخست سال ۹۷، وصولی حقوق دولتی ۲ هزار و ۸۵۵ میلیون ریال بوده است.
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمداز وجود ۷۴ فقره پروانه بهره برداری معدن در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این معادن با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۲ میلیارد ریال و اشتغال ۷۲۴ نفر، دارای بیش از یک میلیارد و ۵۱۶ میلیون تن ذخیره معدنی هستند و در حال حاضر ۴۴ معدن در استان فعال و در حال بهره برداری هستند.
فرامرزی اضافه کرد: عمده مواد معدنی استان، مواد اولیه سیمان، گچ، اهک،سنگ لاشه و مالون، مرمریت، بوکسیت، سلستین، مارن و ....می باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ایمیدرو حقوق دولتی معادن را به کرمان پرداخت نمی‌کند

می متالز - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: ۶۵ درصد از حقوق دولتی معادن در اختیار سازمان ایمیدرو قرار دارد که باید در توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور هزینه شود و از این اعتبارات به میزان سهم استان تاکنون به کرمان پرداخت نشده است.
 

رشد حدود 82 درصدی وصول حقوق دولتی معادن در 5 ماهه امسال

می متالز - بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از وصول 7197 میلیارد و 100 میلیون ریال حقوق دولتی معادن از آغاز امسال تا پایان مرداد ماه و رشد 81.9 درصدی آن در همسنجی با پارسال است.
 

وصول 248 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن در استان مرکزی

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در پنج ماهه نخست سال جاری 248 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن در استان مرکزی وصول و به خزانه واریز شد.
 

جنوب کرمان بیشترین میزان رشد وصول حقوق دولتی معادن را طی 4 ماهه امسال داشته

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از کسب رتبه نخست کشور در دریافت حقوق دولتی از معادن طی 4 ماهه اول امسال خبر داد.
 

رشد ۱۲۸ درصدی وصول حقوق دولتی معادن

می متالز - طی ۴ ماهه اول سال جاری ۵ هزار و ۱۴۷ میلیارد و ۲۲ میلیون تومان حقوق دولتی از معادن کشور وصول شده که در مقایسه با ۴ ماهه اول سال گذشته رشد ۱۲۸٫۵ درصدی را تجربه کرده است.
 

۶ درصد حقوق دولتی معادن به استان اصفهان باز می‌گردد

می متالز - رییس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: به طور میانگین حدود ۶ درصد از حقوق دولتی معادن وصول شده از این خطه به استان باز می گردد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما