خبر
مواد معدنی  
مهندس فرامرزی خبر داد:

رشد 21 درصدی وصول حقوق دولتی معادن در استان کهگیلویه و بویر احمد

می متالز - معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۸ بیش از ۳ هزار و ۴۷۳ میلیون ریال حقوق دولتی از بهره برداران معادن و دارندگان مجوزهای برداشت موقت مواد معدنی وصول شده است.

به گزارش می متالز، دارا فرامرزی افزود : کهگیلویه و بویراحمد در وصول حقوق دولتی معادن، در شش ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال ۹۷، بیش از ۲۱ درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به رشد بیش از ۲۱ درصدی وصول حقوق دولتی معادن نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهارکرد: در شش ماهه نخست سال ۹۷، وصولی حقوق دولتی ۲ هزار و ۸۵۵ میلیون ریال بوده است.
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمداز وجود ۷۴ فقره پروانه بهره برداری معدن در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این معادن با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۲ میلیارد ریال و اشتغال ۷۲۴ نفر، دارای بیش از یک میلیارد و ۵۱۶ میلیون تن ذخیره معدنی هستند و در حال حاضر ۴۴ معدن در استان فعال و در حال بهره برداری هستند.
فرامرزی اضافه کرد: عمده مواد معدنی استان، مواد اولیه سیمان، گچ، اهک،سنگ لاشه و مالون، مرمریت، بوکسیت، سلستین، مارن و ....می باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ضرورت ایجاد راهکار‌هایی برای تسهیل گری امور معدنکاران کرومیت

می متالز - رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق مشهد گفت: کرومیت ماده‌ای استراتژیک محسوب می‌شود و از این منظر، باید راهکاری پیش بینی گردد تا تسهیل گری حداکثری در این بخش محقق شود.
 

بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد حق انسداد حساب واحد‌های تولیدی را ندارند

می متالز - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: چنانچه واحد تولیدی به بانک بدهی دارد بانک‌ها حق انسداد حساب، ممنوعیت از صدور دسته چک یا ممنوع‌الخروج کردن مدیر آن واحد تولیدی را ندارند.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان:

«کرونا» مشکلات حوزه تولید، رشد و توسعه استان کرمان را افزایش داده است

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در سال گذشته مطابق قانون برنامه ششم توسعه از محل فروش معادن و فعالیت های صنایع معدنی، از ۱۰۰ میلیارد تومان پیشنهادی ۸۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان محقق شد که در سال جاری نیز با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از کرونا همان ۱۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد شده است.
 

وصول بهره مالکانه و حقوق دولتی معادن چهارمحال و بختیاری ۲برابر شد

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ردیف درآمدی حقوق دولتی و بهره مالکانه معادن استان در طول سال ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه آن بیش از ۲ برابر افزایش داشت.
 

وصول بهره مالکانه و حقوق دولتی معادن چهارمحال و بختیاری ۲ برابر شد

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ردیف درآمدی حقوق دولتی و بهره مالکانه معادن استان در طول سال ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه آن بیش از ۲ برابر افزایش داشت.
 

رشد ۱۱۷ درصدی وصول حقوق دولتی معادن در استان چهارمحال و بختیاری

می متالز - وصول حقوق دولتی معادن در استان چهارمحال و بختیاری ۱۱۷درصد رشد داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما