خبر
صنعت  

احیاء 12 واحد صنعتی گلستان در سال جاری

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از احیاء 12 واحد صنعتی گلستان طی شش ماهه اول سالجاری خبر داد.

به گزارش می متالز، حسین طلوعیان گفت: با احیاء 12 واحد صنعتی گلستان طی شش ماهه اول سال جاری، حدود 200 نفر مشغول به کار شدند.

به گفته وی، از ابتدای سالجاری تا کنون 44 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات تولیدکنندگان در استان تشکیل شده که نتیجه آن احیاء و راه اندازی 12 واحد صنعتی در 6 ماهه اول سال بوده است.

طلوعیان با اشاره به واحدهای احیاء شده در سال گذشته نیز گفت: در سال 1397 نیز به همت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان 39 واحد صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشتند که در نتیجه آن 612 نفر از هم استانی هایمان مشغول به کار شدند.

وی افزود: با راه اندازی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از سال 1395 علاوه بر رفع مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف سرمایه ثابت و در گردش، مالیاتی، بانکی، شرکت های خدمات رسان گاز، آب و برق، تامین اجتماعی و... تعداد زیادی از واحدهای صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشته اند و واحدهای صنعتی بسیاری نیز فعالیت های خود را توسعه داده اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رییس کل دادگستری استان مرکزی از صنایع ماشین سازی و ایرالکو در اراک بازدید کرد

می متالز - رییس کل دادگستری استان مرکزی و جمعی از مسوولان دستگاه قضایی استان از سه شرکت مادر تخصصی استان شامل ماشین سازی و ایرالکو بازدید کردند.
 رییس کل دادگستری استان زنجان:

چرخ تولید ۸۰ واحد صنعتی به حرکت درآمد/ با این اقدام ۱۰۰۰ میلیارد تومان عائد زنجان شد

می متالز - شهریور ماه سال ۹۸ در پی سفر رییس قوه قضاییه به استان زنجان و صدور دستور در خصوص تعیین تکلیف باطله‌های فیلتر کیک پسماند سرب و روی، این موضوع مهم که یکی از بزرگترین معضلات محیط زیستی استان بود در دستور کار قرار گرفت و حالا با پیگیری دستگاه قضایی مشکلات زیست محیطی رفع و هزار میلیارد تومان عائد استان زنجان شد.
 در گفتگو با بازار عنوان شد:

اجرای ۴۴۴ طرح صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۸ واحد اقتصادی فعال شدند

می متالز - مدیر کل صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۴۴ طرح صنعتی با سرمایه گذاری افزون بر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال در این استان در حال اجرا است.
 رئیس سازمان صمت قزوین:

اولویت ما توسعه نواحی صنعتی است

می متالز - رئیس سازمان صمت قزوین در بازدید از ناحیه صنعتی بازار آهن آوج، گفت: یکی از اهداف مهم ما در سال «جهش تولید»، توسعه و رونق تولید در نواحی صنعتی شهرستان‌های کمتر توسعه‌یافته استان است.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد:

رتبه هشتم گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال ۹۸ تا کنون بیش از چهار هزار و هفتصد و سی میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی گلستان پرداخت شده که از این حیث استان گلستان در جایگاه هشتم کشور قرار دارد.
 مدیرعامل شرکت روی پردازان ایرانیان مطرح کرد:

آینده مبهم صنعت روی در دوران پساکرونا

می متالز - مدیرعامل شرکت روی پردازان ایرانیان گفت: با توجه به کمبود مواد اولیه تولید شمش روی در کشور، واردات خاک معدنی از کشورهای دارای ذخایر معدنی روی همچون ترکیه، دوچندان ضرورت پیدا کرده است. با این حال، نمی‌دانیم که این کشورها در وضعیت پساکرونا، چه سیاستی برای صنعت خود وضع خواهند کرد؛ آیا همچون سنوات گذشته به فروش مواد اولیه اهتمام می‌ورزند یا اینکه در راستای حمایت از صنایع داخلی خود، صادرات خاک معدنی را ممنوع اعلام می‌کنند. بنابراین ضرورت دارد که متولیان صنعت کشور، هرچه سریع‌تر سیاستی تازه در این خصوص اتخاذ کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما