خبر
صنعت  

احیاء 12 واحد صنعتی گلستان در سال جاری

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از احیاء 12 واحد صنعتی گلستان طی شش ماهه اول سالجاری خبر داد.

به گزارش می متالز، حسین طلوعیان گفت: با احیاء 12 واحد صنعتی گلستان طی شش ماهه اول سال جاری، حدود 200 نفر مشغول به کار شدند.

به گفته وی، از ابتدای سالجاری تا کنون 44 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات تولیدکنندگان در استان تشکیل شده که نتیجه آن احیاء و راه اندازی 12 واحد صنعتی در 6 ماهه اول سال بوده است.

طلوعیان با اشاره به واحدهای احیاء شده در سال گذشته نیز گفت: در سال 1397 نیز به همت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان 39 واحد صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشتند که در نتیجه آن 612 نفر از هم استانی هایمان مشغول به کار شدند.

وی افزود: با راه اندازی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از سال 1395 علاوه بر رفع مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف سرمایه ثابت و در گردش، مالیاتی، بانکی، شرکت های خدمات رسان گاز، آب و برق، تامین اجتماعی و... تعداد زیادی از واحدهای صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشته اند و واحدهای صنعتی بسیاری نیز فعالیت های خود را توسعه داده اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 داودشهرکی خبرداد:

احیاء 5 واحد صنعتی تعطیل به چرخه تولید

می متالز - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گفت: برای امسال احیاء 11 واحد صنعتی تعطیل و راکد، هدف گذاری شده بود که تاکنون احیاء 5 واحد آن محقق شده است.
 با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛

نخستین واحد صنعتی تولید عایق‌های نانو پلیمر شمال شرق کشور در شهرک صنعتی اسفراین آغاز به کار کرد

می متالز - نخستین واحد صنعتی تولید عایق‌های نانو پلیمر شمال شرق کشور با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در شهرک صنعتی اسفراین به بهره‌برداری رسید.
 

راه اندازی 69 واحد صنعتی در استان زنجان در نیمه نخست سال

می متالز - در نیمه نخست سال جاری 69 واحد صنعتی در استان زنجان راه اندازی و وارد چرخه تولید شدند.
 

32 واحد صنعتی در استان هرمزگان طی 6 ماهه اول سال افتتاح شد

می متالز - ابراهیم سعدینی اضهار داشت: با صدور 32فقره پروانه بهره برداری 859میلیارد ریال سرمایه گذاری دراین بخش صورت گرفت، که زمینه اشتغال 479نفر در استان مهیا شد.
 وزیر صنعت:

کاهش واردات، سیاست‌ اصلی دولت است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کاهش واردات به عنوان یکی از ضروریات برای افزایش ساخت داخل و رونق تولید از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید است.
 

صدور مجوز راه اندازی 1266 واحد صنعتی در استان سمنان طی شش ماه گذشته

می متالز - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور 1266 مجوز صنعتی در استان در شش ماهه گذشته سال جاری خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما