خبر
اقتصاد  

بیش از 4 هزار پرونده تخلف صنفی به ارزش 1500 میلیارد ریال در شهریور ماه تشکیل شد

می متالز - مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان از تشکیل 4 هزارو 39 پرونده تخلف صنفی طی شهریور ماه سال جاری به ارزش 1534 میلیارد ریال در سطح کشور خبر داد.

به گزارش می متالز، عباس تابش افزود: این تعداد پرونده تخلف صنفی حاصل 9 هزارو 446 گشت مشترک بازرسی در سطح کشور و استانهاست.
تابش تصریح کرد: از مجموع پرونده‌های تخلف متشکله 32 درصد مربوط به ادارات کل تعزیرات حکومتی 28 درصد مربوط به گشت مشترک با اتاق اصناف و 40 درصد مربوط به سایر دستگاه‌های ذیربط است.
به گفته وی سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها طی مدت یاد شده 27 درصد از گشت‌های مشترک خود را با اتاق اصناف و اتحادیه‌ها، 18 درصد با ادارات کل تعزیرات حکومتی، 17 درصد با دانشگاه های علوم پزشکی، 3 درصد با ادارات کل استاندارد، 2 درصد با ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و 33 درصد با سـایـر دستگاه‌ انجام داده‌اند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اعلام آنلاین نرخ ۱۰۰ قلم خدمات

می متالز - رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: از این پس نرخ ۱۰۰ قلم خدمات نیز به سامانه اعلام آنلاین قیمت صد قلم کالای اساسی اضافه خواهد شد.
 معاون وزیر صنعت در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و وداع با پیکر یک شهید گمنام؛

امنیت و آسایش کشور را مرهون خون شهدا هستیم/ خدمت رسانی به ارباب رجوع ، باید اولویت کارکنان سازمان حمایت باشد

می متالز - مراسم استقبال، تکریم، تشییع و وداع با پیکر مطهر شهید گمنام دفاع مقدس که پیکر مطهر وی پس از ۳۸ سال به وطن بازگشته، روز دوشنبه 8 مهرماه سال جاری در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.
 

قیمت‌گذاری برخی خودروها بالاتر از بازار

می متالز - گروه‌های خودروسازی سایپا و ایران‌خودرو دیزل به جمع خودروسازانی پیوسته‌اند که قیمت محصولات‌شان در کارخانه، بیش از بازار است.
 معاون وزیر صنعت:

ارسال پرونده ۶ شرکت متخلف هواپیمایی به تعزیرات

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ دلیلی بر افزایش قیمت بلیت‌ها وجود ندارد و پرونده تخلفات ۶ شرکت هواپیمایی به تعزیرات ارسال شده است.
 نامه رئیس سازمان حمایت به وزیر صنعت:

صادرات فولاد را آزاد کنید

می متالز - رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با ارسال نامه ای به وزیر صنعت خواستار آزاد سازی صادرات فولاد شد.
 در نامه مدیرعامل سازمان حمایت به وزیر صمت صورت گرفت

حمایت سازمان حمایت از صادرات بی قید و شرط فولاد

می متالز - مدیرعامل سازمان حمایت با درخواست برداشته شدن شرط الزام عرضه فولاد به بورس برای صادرات از صادرات بی قید و شرط فولاد حمایت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما