خبر
پالایشگاه  
جاسمی:

راه اندازی پالایشگاه آناهیتا تا ۲۵۰ هزار شغل را ایجاد می‌کند

می متالز - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: در چند ماه آینده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا پروژه راه اندازی پالایشگاه آناهیتا را آغاز می‌کند که راه اندازی این پالایشگاه تا ۲۵۰ هزار شغل را ایجاد می‌کند.

به گزارش می متالز، قاسم جاسمی، در خصوص راه اندازی پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه، اظهارداشت: با توجه به جلسات متعددی که در چند سال اخیر برگزار شد، از زمان فرماندهی سردار عبداللهی در قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء، بنا بر این بود که با همکاری و تعامل وزارت نفت، پالایشگاه نفت کرمانشاه در فضایی تعاملی راه اندازی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پس از آنکه سردار محمد به فرماندهی این قرار گاه رسید، بازهم تلاش کردیم تا راه اندازی پالایشگاه کرمانشاه توسط قرارگاه دنبال شود، پس از رایزنی‌های فراوان با مسئولان مختلف مقرر شد تا قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء راه اندازی این پروژه را برعهده گیرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسات فراوانی با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، مقامات و مسئولان کشوری صورت گرفته تا این پروژه مهم استان کرمانشاه هر چه سریعتر اجرائی شود.

وی در تشریح اقداماتی که برای اجرائی شدن این پروژه طی شده است، افزود: این پروژه باید توسط شستا و صندوق بازنشستگی انجام می‌شد زیرا حدود 30 درصد از مالکیت این پروژه به نام شستا بود و بیش از 30 درصد آن متعلق به صندوق بازنشستگی و وزارت نفت بود، اما با رایزنی‌های صورت گرفته قرارگاه خاتم‌الانبیاء سهم نهادهای دیگر را خریداری کرد و سپس پالایشگاه آناهیتا راه اندازی شود.

جاسمی با بیان اینکه پس از اتمام ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا پروژه ساخت پالایشگاه آناهیتا را راه اندازی می‌کند، ادامه داد: اقدامات اداری لازم انجام شده و ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا در چند ماهه آینده شروع به کار می‌کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در توافقات انجام شده مقرر شد تا در مدت زمانی 3 ساله این پالایشگاه راه اندازی شود و از 5 هزار تا 250 هزار نفر اشتغال زایی می‌کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 جاسمی در نطق میان دستور:

کمیسیون تلفیق قیمت بنزین را در لایحه ۹۹، ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان تعیین کند

می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس از اعضای کمیسیون تلفیق خواستار تعیین نرخ ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومانی برای بنزین در لایحه بودجه ۹۹ با توجه به وضعیت نامناسب معیشتی مردم شد.
 عضو کمیسیون امنیت ملی:

اینستکس سرابی بیش نیست

می متالز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینستکس سرابی بیش نیست و در این مدت این موضوع روشن شده است که نمی توان امیدی به آن بست.
 جاسمی در نطق میان دستور مطرح کرد:

انتقاد از افزایش قیمت بنزین و عدم بخشودگی وام زلزله زدگان

می متالز - نماینده مردم کرمانشاه در نطق میان دستور خود انتقاداتی را درباره افزایش قیمت بنزین، عملکرد رئیس جمهور و آخرین وضعیت وام های زلزله زدگان مطرح کرد.
 

فرا برجام؛ حربه ای برای کشاندن ایران به میز مذاکرات مجدد/ فرانسه به جایگاه پلیس بد بازگشت

می متالز - با توجه به بدعهدی های صورت گرفته توسط کشورهای اروپایی در قبال برجام و کاهش تعهدات برجامی توسط ایران، فرانسه برای برون رفت از این شرایط طرح فرابرجام را ارائه کرده است که نمایندگان در گفت‌وگویی، دلایل طرح فرابرجام را مورد تحلیل قرار داده اند.
 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

فرانسه تعهدات خود در برجام را اجرا کند، بعد فرابرجام را پشنهاد کند

می متالز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فرانسه ابتدا به تعهدات برجامی خود عمل کند و حسن نیت خود را در این موضوع نشان دهد بعد پشنهاد جدیدی را مطرح کند.
 

باعث تذکر به رئیس جمهور شد/ بودجه راه آهن کرمانشاه را برگردانید

می متالز - در خصوص بودجه تکمیلی راه آهن غرب کشور که صرف بدهی های دولت شده بود، نمایندگان کرمانشاه را به واکنش واداشت و رییس جمهور را در صحن علنی مجلس تذکر دادند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما