خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۰ درصدی "سدبیر"

می متالز - هیات مدیره شرکت سرمایه‎گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۵۰ میلیارد ریالی، معادل ۶۰ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال به ۴۰۰ میلیارد ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "سدبیر" از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افسانه‌های استارت آپی

می متالز - در میان تصورات اشتباه درباره‌ استارت آپ‌ها، ایده‌ی دنبال‌کردن یک مسیر یا بنچمارک‌های پذیرفته‌شده برای تأمین مالی، یکی از مخرب‌ترین ایده‌ها است.
 

«ثعمرا» به دنبال افزایش سرمایه

می متالز - شرکت عمران و توسعه شاهد حاضر در فرابورس برنامه افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی را تشریح کرد.
 مدیر دارایی‌های شرکت «تامین سرمایه امید» بررسی کرد:

مصوبه سرمایه‌گذاری صندوق‌ها در بازار پایه فرابورس، اقدامی در جهت کاهش ریسک

می متالز - پیمان تاتایی: «اجرای مصوبه اخیر سازمان بورس مبنی بر امکان معامله ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی صندوق‌ها در بازار پایه، اقدامی مثبت و در جهت مدیریت بهتر ریسک و کسب سود است.»
 

تصویب افزایش سرمایه بانک ملت از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت

می متالز - بانک ملت درباره افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اطلاعیه شفاف‌سازی منتشر کرد.
 در جلسه نمایندگان سهامداران بازار پایه با مسوولان سازمان بورس چه گذشت؟/شاپور محمدی: به صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای ورود به بازار پایه مجوز می‌دهیم

واکنش رسمی بورس به گمانه‌زنی‌ها درباره بازار پایه

می متالز - درحالی نشست مدیران بورسی و مجلسی‌ها صورت گرفت که نمایندگان سهامداران با مسوولان بورسی نیز جلسه مشترکی برگزار کردند. شاپور محمدی هم در گفت‌گویی تلویزیونی به گمانه‌زنی‌ها درباره قوانین بازار پایه واکنش نشان داد.
 مدیر نظارت برنهاد‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار عنوان کرد:

سرمایه‌گذاری ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی‌های صندوق در بازار پایه

می متالز - مدیر نظارت برنهاد‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به مصوبه سازمان بورس، صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند با اصلاح نصاب‌ها و اساسنامه حداکثر ۱۰ درصد از ارزش کل دارایی‌های صندوق را در بازار پایه فرابورس ایران سرمایه‌گذاری کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما