خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۰ درصدی "سدبیر"

می متالز - هیات مدیره شرکت سرمایه‎گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۵۰ میلیارد ریالی، معادل ۶۰ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال به ۴۰۰ میلیارد ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "سدبیر" از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مصوبه جدید سازمان بورس درباره چیست + جزییات

می متالز - مصوبه جدید سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد.
 

کدام بازار پایه ای میخواهد افزایش سرمایه بدهد

می متالز - کدام شرکت بازار پایه میخواهد افزایش سرمایه بدهد
 

از شنبه: میتوانید سهام عدالت را بفروشید

می متالز - مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار می گویند از شنبه میتوانید سهام عدالت را بفروشید.
 

2 خبر دست اول از «شستا»: بخوانید

می متالز - خبرهایی مهم از شستا در زیر بخوانید.
 

پیشنهاد هیات مدیره میدکو به سهامداران برای افزایش 69 درصدی سرمایه/ هدف گذاری میدکو برای ثبت سرمایه 60 هزار میلیارد ریالی

می متالز - هیات مدیره میدکو پیشنهاد افزایش 69 درصدی سرمایه را به سهامداران خود ارائه داد تا درصورت موافقت بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده، سرمایه شرکت از 35 هزار و 500 میلیارد ریال به 60 هزار میلیارد ریال برسد.
 

تصمیم جدید حوزه حقوقی سازمان بورس برای حمایت شرکت ها و سهامداران

می متالز - معاون حقوقی سازمان بورس از ایجاد مرکز عدالت ترمیمی خبر داد و اهداف این تصمیم جدید نهاد ناظر بازار سرمایه را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما