خبر
خودرو  

واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌شان وجود دارد، ممنوع شد

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن اعلام وضعیت قطعات هدف‌گذاری شده برای تعمیق ساخت داخل، اظهار کرد: با توجه به تمرکزی که بر این فضا شکل گرفته، به زودی روند رو به رشد داخلی‌سازی قطعات خودرو آشکار خواهد شد.

به گزارش می متالز، فرشاد مقیمی در رابطه با جدیدترین وضعیت داخلی‌سازی قطعات خودرویی اظهار کرد: تعمیق ساخت داخل قطعات خودرو از همان روزهای ابتدایی آغاز شده و به صورت هفتگی کنترل می‌شود. اقدامات انجام شده نشان می‌دهد که ۶  قطعه که در میز اول تعمیق ساخت داخل صنعت خودرو هدف‌گذاری شده بود، اکنون به تولید انبوه رسیده و در خط تولید مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ادامه داد: پنج قطعه نیز تست‌های یک روز خط آن‌ها در حال انجام است. قطعه‌ای نیز وجود دارد که نمونه ‌آن تحت بررسی است. سایر قطعات نیز در این فضا قرار خواهند گرفت و با مجموعه تمرکزی که روی آن‌ها شکل گرفته، به زودی روند روبه رشد تولید قطعات داخلی در تامین نیازهای صنعت خودرو را خواهیم دید.

وی یادآور شد: قطعاتی که توان ساخت داخل آن را داشته باشیم، خریدشان را ممنوع کرده‌ایم و حتما به جد با کسانی که بخواهند در این فضا خللی ایجاد کنند، برخورد می‌کنیم.

مقیمی خاطرنشان کرد: پتانسیل‌های داخلی، توان تولید داخلی کشور را بالا بوده و مهندسان ایرانی که سربازان جنگ اقتصادی کشور هستند، این توانمندی را دارند و ما این باور را داریم که می‌توانند. به زودی مردم نیز از مجموعه اقداماتی که در حوزه داخلی‌سازی صنعت خودرو دنبال می‌شود آگاه و از آن بهره‌مند خواهند شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل ایران‌خودرو

واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد

می متالز - مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد: قطعاتی که توان ساخت داخل آن را داشته باشیم، خریدشان را ممنوع کرده‌ایم و حتما به جد با کسانی که بخواهند در این فضا خللی ایجاد کنند، برخورد می‌کنیم.
 

مدیرعامل زیرمجموعه مهم ایران خودرو پس از ۵ ماه تغییر کرد

می متالز - در حالی از انتصاب آخرین مدیرعامل ساپکو ۵ ماه می گذرد که مدیرعامل ایران خودرو طی حکمی فردی از بدنه این شرکت را جایگزین این پست کرد.
 

تولید انبوه پژو ۳۰۱ از شهریور ۹۹

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:‌ تولید انبوه پژو ۳۰۱ از شهریور سال ۹۹ آغاز خواهد شد.
 

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه دومین میز

می متالز - با همدلی تمامی قطعه سازان کشور در سال جاری به اهداف وبرنامه های تدوین شده دست خواهیم یافت .
 مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد:

کاهش ارزبری 44 میلیون یورویی قراردادهای امضا شده میز دوم تعمیق ساخت داخل برای ایران خودرو

می متالز - مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت: قطعاتی که امروز در میز تخصصی ساخت داخل برای داخلی سازی با قطعه سازان قرارداد امضا می کنیم، برای ایران خودرو ۴۴ میلیون یورو کاهش ارزبری دارد.
 

2 برنامه جدید در ایران خودرو

می متالز - مدیرعامل ایران خودرو با اعلام آمادگی همکاری با شرکت کشتیرانی از برنامه تولید روزانه دو هزار دستگاه و افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما