خبر
خودرو  

واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌شان وجود دارد، ممنوع شد

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن اعلام وضعیت قطعات هدف‌گذاری شده برای تعمیق ساخت داخل، اظهار کرد: با توجه به تمرکزی که بر این فضا شکل گرفته، به زودی روند رو به رشد داخلی‌سازی قطعات خودرو آشکار خواهد شد.

به گزارش می متالز، فرشاد مقیمی در رابطه با جدیدترین وضعیت داخلی‌سازی قطعات خودرویی اظهار کرد: تعمیق ساخت داخل قطعات خودرو از همان روزهای ابتدایی آغاز شده و به صورت هفتگی کنترل می‌شود. اقدامات انجام شده نشان می‌دهد که ۶  قطعه که در میز اول تعمیق ساخت داخل صنعت خودرو هدف‌گذاری شده بود، اکنون به تولید انبوه رسیده و در خط تولید مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ادامه داد: پنج قطعه نیز تست‌های یک روز خط آن‌ها در حال انجام است. قطعه‌ای نیز وجود دارد که نمونه ‌آن تحت بررسی است. سایر قطعات نیز در این فضا قرار خواهند گرفت و با مجموعه تمرکزی که روی آن‌ها شکل گرفته، به زودی روند روبه رشد تولید قطعات داخلی در تامین نیازهای صنعت خودرو را خواهیم دید.

وی یادآور شد: قطعاتی که توان ساخت داخل آن را داشته باشیم، خریدشان را ممنوع کرده‌ایم و حتما به جد با کسانی که بخواهند در این فضا خللی ایجاد کنند، برخورد می‌کنیم.

مقیمی خاطرنشان کرد: پتانسیل‌های داخلی، توان تولید داخلی کشور را بالا بوده و مهندسان ایرانی که سربازان جنگ اقتصادی کشور هستند، این توانمندی را دارند و ما این باور را داریم که می‌توانند. به زودی مردم نیز از مجموعه اقداماتی که در حوزه داخلی‌سازی صنعت خودرو دنبال می‌شود آگاه و از آن بهره‌مند خواهند شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه ایران خودرو در سال آینده | تولید ۳۰ درصد محصولات با موتور گازسوز

می متالز - مدیر عامل ایران خودرو گفته است، سال آینده حدود ۳۰ درصد از محصولات با موتور EF7 پایه گازسوز به بازار عرضه خواهد کرد.
 

افزایش تولید خودروهای گازسوز

می متالز - طبق اعلام مدیرعامل ایران‌خودرو، هدف‌گذاری‌ها بر اساس افزایش میزان تولید خودروهای گازسوز در سال ۱۳۹۹ قرار گرفته و قرار است که به ۲۶‌درصد از کل تولیدات ایران‌خودرو برسد.
 مقیمی:

تشریح راهبرد ملی "خودرو" در توسعه فناوری موتور‌های درون‌سوز

می متالز - مدیرعامل ایران خودرو تغییر و به روزرآوری قوانین و استاندارد‌ها را لازمه تحقق اهداف زیست محیطی این شرکت دانست و اظهار کرد: استاندارد‌های مصرف سوخت و آلایندگی متناسب با شرایط و زیرساخت‌های کشور باید به روزرسانی شود. عدم حمایت سبب سست شدن قدم‌ها خواهد شد.
 

روحانی و اعضا هیات دولت ۴ محصول جدید ایران خودرو و سایپا را رونمایی کردند

می متالز - رئیس جمهور و اعضا هیات دولت امروز چهار محصول جدید مربوط به شرکت های ایران خودرو و سایپا را رونمایی کردند.
 مدیرعامل ایران خودرو:

نقشه راه توسعه ایران خودرو تدوین شد/ درخواست از وزارت نفت برای سرمایه گذاری

می متالز - مدیرعامل ایران خودرو با اعلام تدوین نقشه راه توسعه و تولید محصولات کم مصرف و برقی از وزارت نفت خواست سرمایه گذاری اولیه برای تولید انبوه سورن گازسوز با امکان پیمایش ۴۰۰ کیلومتر را تامین کند.
 

روزانه بیش از ۲۰۰۰ خودرو در ایران خودرو تولید می‌شود

می متالز - مدیر عامل ایران خودرو با بیان اینکه هم‌ اکنون روزانه بیش از ۲۰۰۰ خودرو در ایران خودرو تولید می‌شود و به همین میزان هم خودرو به مردم تحویل می‌دهیم، گفت: سال گذشته در همین روزها میزان تولید ایران‌ خودرو روزانه حدود ۱۰۰۰ دستگاه بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما