خبر
خودرو  
برای امروز:

ایران خودرو شرایط عرضه اعتباری ۳ محصول پرطرفدار را اعلام شد

می متالز - طرح فروش اعتباری سه محصول پرطرفدار ایران خودرو امروز از ساعت ۱۱ صبح با موعد تحویل ۳۰ روزه آغاز می شود.

به گزارش می متالز، شرایط فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 17 مهر تا زمان تکمیل ظرفیت و با موعد تحویل 30 روزه آغاز می شود.

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو، اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود.همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب وی مسترد خواهد شد.

چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ، دو و ...) وجود ندارد .فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان پذیر نخواهد بود.

کد خبر: 61150
تاریخ: 1398/07/17 - 15:29
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  فروش اعتباری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر استراتژی و برنامه ریزی گروه صنعتی ایران خودرو در گفت و گو با شبکه خبر:

رونمایی از موتور کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال

می‌متالز - مدیر استراتژی و برنامه ریزی گروه صنعتی ایران خودرو از نمونه‌سازی موتور کم مصرف طراحی این خودروساز در آبان ماه خبر داد.
 

تولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده شهریورماه امسال

می‌متالز - مدیر پروژه پلتفرم ایران خودرو ازتولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده دستی با تکیه بر دانش فنی ایرانی در شهریور ماه خبر داد و گفت: با نصب این گیربکس مصرف سوخت نبست به گیربکس‌های پنج دنده در سرعت‌های بالا حدود 0.6 لیتر کاهش می‌یابد.
 

اعلام خودروهای فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا

می‌متالز - پیش ثبت نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا فردا آغاز خواهد شد و در لیست ارائه شده خبری از پراید و پژو 405 نیست.
 توسط سرپرست وزارت صنعت اعلام شد:

شرایط سخت فروش ۲۵ هزار محصول ایران خودرو و سایپا در عید فطر

می متالز - شرایط سخت گیرانه فروش فوق العاده ۲۵ هزار دستگاه ایران خودرو و سایپا در عید فطر توسط سرپرست وزارت صنعت اعلام شد.
 

نماد خودرویی ها بسته می شود؟ + جدول

می متالز - با اعلام نرخ نهایی خودرو، حالا معلوم نیست با افزایش قیمت ها، آیا نماد دو خودورساز بسته می شود؟
 پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا به روحانی و آمادگی ایران خودرو و سایپا/وارت صمت خبر داد: عرضه ۷ محصول سایپا و ۴ محصول ایران خودرو در عید فطر

زمان آغاز فروش دو خودوساز بورسی + جزییات

می متالز - نخستین پیش فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو براساس ضوابط جدید فروش خودرو از روز چهارشنبه هفتم خرداد آغاز می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما