خبر
خودرو  
برای امروز:

ایران خودرو شرایط عرضه اعتباری ۳ محصول پرطرفدار را اعلام شد

می متالز - طرح فروش اعتباری سه محصول پرطرفدار ایران خودرو امروز از ساعت ۱۱ صبح با موعد تحویل ۳۰ روزه آغاز می شود.

به گزارش می متالز، شرایط فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 17 مهر تا زمان تکمیل ظرفیت و با موعد تحویل 30 روزه آغاز می شود.

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو، اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود.همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب وی مسترد خواهد شد.

چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ، دو و ...) وجود ندارد .فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان پذیر نخواهد بود.

کد خبر: 61150
تاریخ: 1398/07/17 - 15:29
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  فروش اعتباری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 همکاری ایمیدرو با خودروسازان؛

پیامد کمیته مشترک برای صنعت خودرو چه خواهد بود؟

می متالز - مواردی مانند پویش داخلی سازی توانسته تا حدی به تامین قطعات و بهبود تولید کمک کند، اما این اقدامات برای کم اثر کردن تحریم ها علیه خودروسازی، کافی نیست؛ بنابراین اینکه ایمیدرو شرکت های زیرمجموعه خود را به همکاری با شرکت های تامین قطعات خودروسازان ترغیب کرده، می تواند روند تامین قطعه را در آینده تسریع کند.
 

فاصله معنادار قیمت خودرو در بازار با کارخانه

می متالز - بررسی قیمت خودرو در کارخانه و بازار نشان می‌دهد همچنان فاصله معناداری میان این دوباره وجود دارد.
 

آخرین قیمت کارخانه و بازار ۲۰ خودرو با کاهش ۳ میلیونی پژو ۲۰۰۸ و چری تیگو

می متالز - آخرین بررسی ها از بهای کارخانه و بازار ۲۰ محصول چند خودروساز نشان می دهد، قیمت پژو ۲۰۰۸ و چری تیگو IE۷ با کاهش ۳ میلیون تومانی در بازار به ۳۰۰ و ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است.
 

واکنش وزیر صنعت به عدم خرید بلوک 33 درصدی ایران خودرو در بانک پارسیان

می متالز - وزیر صنعت گفت: اگر ستاد اجرایی فرمان امام خریدار بلوک 33 درصدی ایران خودرو در بانک پارسیان نباشد، آن را در بورس عرضه می‌کنیم.
 

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو

می متالز - طرح فروش ۳ محصول ایران خودرو با عرضه اعتباری از ساعت ۱۱ صبح امروز آغاز می‌شود.
 کارشناسان مورد بررسی قرار دادند/ کارنامه خودروسازان در شش ماه ابتدایی سا‌ل‌جاری

پیش‌بینی وضعیت تولید خودرو در نیمه دوم امسال

می متالز - شرکت‌های خودروساز داخلی در شرایطی وارد نیمه دوم سال شدند که نیمه اول را با افت ۳۰ درصدی تولید طی کردند. حال پیش‌بینی می‌شود که افت نیم سال اول، هدف‌گذاری وزارت صمت برای افزایش ۲۰ درصدی و رسیدن به تیراژ یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاهی را متاثر از خود کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما