خبر
بورس و سهام   بانک ها  

مدیرعامل بانک مشمول ادغام به بانک بورسی وابسته به بنیاد رفت

می متالز - آخرین تغییر و تحولات در مدیریت بانک ها نشان از تغییر مدیرعامل بانک بورسی وابسته به بنیاد پس از ۴ سال و جایگزینی مدیر بانک مشمول ادغام دارد.

به گزارش می متالز، آخرین تغییر و تحولات مدیریتی در بانک ها نشان می دهد، ضیا ایمانی مدیرعامل بانک مشمول ادغام مهر اقتصاد با تصمیم هیات مدیره بانک سینا که وابسته به بنیاد مستضعفان است به عنوان مدیرعامل این بانک بورسی انتخاب شده است.

بنابراین گزارش، پیش از این محمد رضا پیشرو از 7 اسفند سال 93 تاکنون عهده دار این سمت بود.

کد خبر: 61151
تاریخ: 1398/07/17 - 15:31
منبع: بورس پرس

بورس  ضیا ایمانی  بانک سینا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

محدودیت‌های بانک مرکزی موثر بر اقبال "بورس"

می متالز - مباحث مالیات، قوانین مالیاتی مطرح شده از سوی وزارت اقتصاد و مجلس و همچنین محدودیت‌های انتقال پول و موضوعات پولشویی اعمال شده از سوی بانک مرکزی را می‌توان از عوامل موثر بر اقبال بازار سرمایه عنوان کرد.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

افزایش نرخ ارز نیمایی، محرک موج صعودی دیگر

می متالز - مهم‌تر از تاثیر مثبت افزایش نرخ ارز نیما بر سودآوری شرکت‌های بازار سرمایه، آثار تورمی ناشی از افزایش نرخ ارز نیمایی است.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

فروش بلوکی اموال دولت در جهت رفع کسری بودجه

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس به منظور افزایش درآمد‌های دولت از طریق واگذاری اموال در بورس، پیشنهاد فروش بلوکی اموال دولت از طریق مزایده به جای استفاده از صندوق‌های ETF را مطرح کرده است.
 سرمایه شرکت به ۵۵.۳۰۰ میلیارد ریال افزایش می‌یابد:

صدور مجوز افزایش سرمایه ۳۷ درصدی "ومعادن"

می متالز - این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران به مبلغ ۱۲ هزار و ۲۸۴ میلیارد ریال و ۲.۷۱۶ میلیارد ریال نیز از محل سود انباشته شرکت صورت خواهد گرفت.
 پیش گشایش:

روند صعودی بانکی ها

می متالز - به نظر می‌رسد با توجه به گزارش‌های ماهیانه گروه بانکی و برنامه‌های اکثر شرکت‌های این گروه در خصوص واگذاری دارایی ها، شاهد ادامه روند صعودی در این گروه باشیم.
 در بورس فلزات لندن رخ داد؛

ثبات نسبی قیمت مس

می متالز - قیمت مس در LME روز سه‌شنبه ۶ اسفند ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن تنها ۶ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۶۶۴ دلار رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما