خبر
فلزات غیرآهنی   اقتصاد  
به منظور پیگیری مسائل و مشکلات بنگاههای تولیدی؛

فعالین اقتصادی استان بوشهر در سامانه اینترنتی حامی ثبت نام کنند

می متالز - رییس اداره صنایع غیر فلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: باتوجه به راه اندازی سامانه "حمایت از فعالین اقتصادی (حامی)" توسط دبیرخانه ستاد مرکزی قوه قضائیه، لازم است کلیه فعالین اقتصادی استان با مراجعه به آدرس اینترنتی www.hami.adliran.ir نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.

به گزارش می متالز، سید سعید شجاعی دراین باره افزود: این سامانه به منظور اجرای مفاد بند "ت" ماده ۲ دستورالعمل پیگیری اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، در خصوص "تعامل نظام مند و مستمر با فعالان بخش خصوصی جهت اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه گذاری، اشتغال و سایر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی" و همچنین بند "۴" ماده ۳ مبنی بر "حمایت های لازم جهت رفع مسائل و مشکلات حقوقی ـ قضایی سرمایه گذاری و ایجاد هماهنگی و انسجام در امور مشاوره، کارشناسی و داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده های تجاری و اقتصادی"، توسط قوه قضائیه راه اندازی شده است.

او عنوان کرد: از آنجا که ارتباط مستمر با فعالان بخش خصوصی و مطلع بودن از موانع و مشکلات آنان یکی از وظایف دبیرخانه اقتصاد مقاومتی است و رفع موانع حقوقی قضایی فعالان اقتصادی یکی از اهداف دبیرخانه ذکر شده است، این سامانه، برای تسهیل ارتباط درنظر گرفته شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان در اجرای طرح تاپ در کشور رتبه اول را کسب کرد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: سازمان صمت استان اصفهان با اجرای طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) توانسته است در کشور تاکنون رتبه اول را کسب نماید.
 رئیس سازمان صمت استان قزوین خبر داد:

افزایش صادرات از گمرک قزوین

می متالز - رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: میزان صادرات از مبداء گمرک استان در نیمه نخست امسال 54 درصد افزایش یافته است.
 

افزایش 44 درصدی طرح های صنعتی استان زنجان در نیمه نخست سال

می متالز - در نیمه نخست سال جاری میزان جواز تاسیس و طرح های توسعه صادره برای طرح های صنعتی در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد 44 درصدی برخوردار بوده است.
 

دومین میز کشوری سنگ کشور در محلات برگزار شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با هماهنگی سازمان صمت استان مرکزی و در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران، دومین میز کشوری سنگ کشور در محل این نمایشگاه برگزار شد.
 

افزایش 145 درصدی صادرات از گمرکات آذربایجان غربی در 6 ماهه نخست امسال

می متالز - طی 5 ماهه نخست سال جاری صادرات آذربایجان غربی از لحاظ ارزشی با افزایش 145 درصد افزایش روبه رو بوده است که بیشترین رشد صادراتی از لحاظ وزنی و ارزشی مربوط به گمرک سرو است.
 معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:

با متخلفان نرخ کرایه خودروهای حمل و نقل عمومی در مرز مهران برخورد شد

می متالز - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه نرخ کرایه‌های خودرو‌های حمل و نقل عمومی در استان تیم‌های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرز‌های مهران مستقر شده و با متخلفان برخورد کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما