خبر
فلزات غیرآهنی   اقتصاد  
به منظور پیگیری مسائل و مشکلات بنگاههای تولیدی؛

فعالین اقتصادی استان بوشهر در سامانه اینترنتی حامی ثبت نام کنند

می متالز - رییس اداره صنایع غیر فلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: باتوجه به راه اندازی سامانه "حمایت از فعالین اقتصادی (حامی)" توسط دبیرخانه ستاد مرکزی قوه قضائیه، لازم است کلیه فعالین اقتصادی استان با مراجعه به آدرس اینترنتی www.hami.adliran.ir نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.

به گزارش می متالز، سید سعید شجاعی دراین باره افزود: این سامانه به منظور اجرای مفاد بند "ت" ماده ۲ دستورالعمل پیگیری اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، در خصوص "تعامل نظام مند و مستمر با فعالان بخش خصوصی جهت اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه گذاری، اشتغال و سایر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی" و همچنین بند "۴" ماده ۳ مبنی بر "حمایت های لازم جهت رفع مسائل و مشکلات حقوقی ـ قضایی سرمایه گذاری و ایجاد هماهنگی و انسجام در امور مشاوره، کارشناسی و داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده های تجاری و اقتصادی"، توسط قوه قضائیه راه اندازی شده است.

او عنوان کرد: از آنجا که ارتباط مستمر با فعالان بخش خصوصی و مطلع بودن از موانع و مشکلات آنان یکی از وظایف دبیرخانه اقتصاد مقاومتی است و رفع موانع حقوقی قضایی فعالان اقتصادی یکی از اهداف دبیرخانه ذکر شده است، این سامانه، برای تسهیل ارتباط درنظر گرفته شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالیت 15 واحد تولیدی صنایع فلزی در زاهدان

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی صنایع فلزی در شهرک صنعتی میرجاوه، گفت: درحال حاضر بیش از ۱۵ واحد تولید کننده صنایع فلزی (سوله.اسکلتهای فلزی پیچ ومهره ای قالب سازی.دکل انتقال نیرو،کانکس ،مخازن فلزی وماشین سازی) در زاهدان مشغول به فعالیت می باشند.
 

ارزآوری 40 میلیون دلاری صادرات کالا از چهارمحال و بختیاری

می متالز - صادرات کالا از چهارمحال و بختیاری 40 میلیون دلار ارزآوری داشته است.
 قابل توجه بنگاه های اقتصادی استان بوشهر؛

هرگونه عملیات انبارداری در سامانه جامع از 10 اسفند منوط به تائیدیه واحد مربوطه است

می متالز - معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای پایش دقیق اطلاعات انبارها در سامانه جامع، از 10 اسفندماه 1398 هرگونه عملیات انبارداری در سامانه مذکور منوط به تائیدیه واحد مربوطه می باشد.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد

تولید ۱۰ میلیون تن فولاد تا افق ۱۴۰۴ در استان کرمان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان به افزایش میزان تولیدات شاخص صنعتی و معدنی استان کرمان در کنسانتره آهن، گندله آهن، آهن اسفنجی، شمش فولادی، فرش دستباف و کک اشاره داشت و گفت: با تکمیل و رشد زنجیره فولاد در استان کرمان تا افق ۱۴۰۴، تولید ۱۰ میلیون تن از ۵۵ میلیون تن فولاد هدف‌گذاری کشوری را خواهیم داشت.
 حسین پور خبر داد:

بررسی مشکلات ۱۳ واحد تولیدی در کارگروه رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه مشکلات ۱۳ واحد تولیدی در کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید این استان بررسی شد گفت: عمده مشکلات این واحد‌ها مسائل مالی است که تلاش شد با تخصیص اعتبار یا استمهال بدهی‌های بانکی شرایط را برای ادامه فعالیت آنها فراهم کنیم.
 

ارزآوری 40 میلیارد دلاری صادرات کالا از استان چهارمحال و بختیاری

می متالز - رئیس سازمان صمت چهارمحا و بختیاری از ارزآوری 40 میلیارد دلار صادرات کالا از این استان خبر داد .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما