خبر
صنعت   فن آوری های نوین  

دستور وزیر صمت برای تجاری سازی طرح های فناورانه و دانش بنیان

می متالز - پیرو بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه فناوری و شرکت‌های دانش بنیان، وزیر صنعت، معدن و تجارت به معاونان و مدیران این وزارتخانه برای تجاری سازی طرح‌های دانش بنیان و فناورانه دستور داد.

به گزارش می متالز، رضا رحمانی این دستور را در پی برگزاری نمایشگاه فناوری و شرکت‌های دانش بنیان صادر کرده است و در آن ضرورت تحقق این مهم را به خصوص در جهت خودکفایی و حمایت از داخلی سازی و تولید ملی مورد تاکید قرار داده است.

گفتنی است که حمایت از طرح های فناورانه، کسب و کارهای نوین و مبتنی بر دانش بنیان همواره از اولویت های کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است و در برنامه امسال که متشکل از هفت محور و 35 برنامه راهبردی نیز هست، جایگاه ویژه ای دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی در اولویت وزارت «صمت»

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان اهر گفت: یکی از اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه ویژه به بخش معدن است و از مرحله اکتشاف تا استخراج و مراحل فرآوری صنایع معدنی در طول برنامه‌های امسال گسترش پیدا خواهند کرد.
 

نامه‌نگاری «جهانگیری» با «صمت» برای عوارض سنگ‌آهن

می متالز - اخذ عوارض صادرات از مواد خام معدنی در ماه‌های اخیر به موضوع بحث‌برانگیز میان فعالان این بخش بدل شده بود، چالشی که نامه‌نگاری معاون اول رئیس‌جمهور به وزیر صنعت، معدن و تجارت را به همراه داشت.
 وزیر صمت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه:

تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت‌ است/ تعطیلی یک واحد تولیدی در این جنگ تحریمی، مانند سقوط قصر شیرین در جنگ تحمیلی است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کرمانشاه جزو استان‌های اولویت دار، در صنعت قطعه سازی است و تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت‌ است.
 سعید زرندی معاون طرح و برنامه ریزی وزارت صمت:

باید در صنعت فولاد روی ارتقای ارزش افزوده از طریق نوآوری تمرکز کنیم

می متالز - باید روی ارتقای ارزش افزوده از طریق نوآوری تمرکز کنیم. راهبرد وزارت صمت این است که باید در حوزه نیمه عالی کار کنیم و نوآوری داشته باشیم.
 

«شپدیس» شفاف سازی کرد

می متالز - شرکت پتروشیمی پردیس پیرو گزارش منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تغییر نرخ فروش کود اوره داخلی شفاف سازی کرد.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت

بانک‌ها باید پروانه بهره‌برداری معادن را به‌عنوان وثیقه قبول کنند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: نپذیرفتن پروانه بهره‌برداری معادن از سوی بانک‌ها به‌عنوان وثیقه خلاف قانون است و اگر بانکی چنین تخلفی را انجام داد، اطلاع داده شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما