خبر
بورس و سهام  

تحلیل تکنیکال و پیش بینی یک کارشناس از آینده شاخص بورس

می متالز - وضعیت شاخص بورس پس از دو ریزش ۶۴۳۹ و ۷۰۹۷ واحدی طی هفته جاری، توسط یک کارشناس بازار سرمایه پیش بینی و تحلیل تکنیکال شد.

به گزارش می متالز، در پی دو ریزش سنگین 6439 و 7097 واحدی شاخص بورس طی یکشنبه و سه شنبه هفته جاری، حسین زمانی درمزاری در تحلیل تکنیکال این متغیر مهم اعلام کرد: بازار به دلیل جو روانی حاکم و نیز واگرایی منفی مقطعی، می تواند تا محدوده 308 هزار واحد اصلاح جزیی داشته باشد که در این صورت برای منفی های بازار بیشتر فرصت خرید وجود دارد.

تا مادامی که شاخص کل بر فراز خطوط آبی رنگ قرار گرفته، این اصلاح مقطعی جای نگرانی ندارد.

کد خبر: 61176
تاریخ: 1398/07/17 - 18:07
منبع: بورس پرس

تحلیل تکنیکال  بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

فروش بلوکی اموال دولت در جهت رفع کسری بودجه

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس به منظور افزایش درآمد‌های دولت از طریق واگذاری اموال در بورس، پیشنهاد فروش بلوکی اموال دولت از طریق مزایده به جای استفاده از صندوق‌های ETF را مطرح کرده است.
 سرمایه شرکت به ۵۵.۳۰۰ میلیارد ریال افزایش می‌یابد:

صدور مجوز افزایش سرمایه ۳۷ درصدی "ومعادن"

می متالز - این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران به مبلغ ۱۲ هزار و ۲۸۴ میلیارد ریال و ۲.۷۱۶ میلیارد ریال نیز از محل سود انباشته شرکت صورت خواهد گرفت.
 پیش گشایش:

روند صعودی بانکی ها

می متالز - به نظر می‌رسد با توجه به گزارش‌های ماهیانه گروه بانکی و برنامه‌های اکثر شرکت‌های این گروه در خصوص واگذاری دارایی ها، شاهد ادامه روند صعودی در این گروه باشیم.
 در بورس فلزات لندن رخ داد؛

ثبات نسبی قیمت مس

می متالز - قیمت مس در LME روز سه‌شنبه ۶ اسفند ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن تنها ۶ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۶۶۴ دلار رسیده است.
 در بورس فلزات لندن رخ داد؛

توقف نزول قیمت آلومینیوم

می متالز - قیمت آلومینیوم در LME روز سه‌شنبه ۶ اسفند ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه، چهار دلار به ازای هر تن یا معادل ۰.۲ درصد افزایش قیمت یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۶۸۱ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۶۸۵ دلار به ازای هر تن رسید.
 

نفتای سنگین پالایشگاه آبادان در بورس انرژی عرضه می‌شود

می متالز - رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت آبادان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما