خبر
سیمان و بتن  

عملیات ساخت یک کارخانه سیمان جدید در گرجستان آغاز خواهد شد

می متالز - شرکت سیمان ریسوت عمان کار خود را برای ساخت کارخانه سیمان در گرجستان با ۲۰۰ میلیون دلارسرمایه گذاری آغاز خواهد کرد.

به گزارش می متالز، این شرکت عمانی که بزرگترین تولید کننده سیمان در آن کشور به شمار می آید در حال انجام مطالعاتی برای راه اندازی یک واحد تولید سیمان به ظرفیت یک میلیون تن در سال در نزدیکی تفلیس، پایتخت کشور گرجستان است.

این پروژه با مشارکت یکی از کارخانجات سیمان گرجستان که دارای معادنی با ذخایر ۳۰ میلیون تن سنگ آهک است اجرایی خواهد شد و این در حالی است که شرکت عمانی قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ ظرفیت تولید خود را به ۲۰ میلیون تن سیمان در سال برساند.

کد خبر: 61184
تاریخ: 1398/07/17 - 18:21
منبع: سیمان خبر

سیمان گرجستان  سیمان ریسوت عمان  سنگ آهک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش 7 درصدی تولید سنگ آهک پیربکران

می متالز - میزان تولید مجتمع سنگ آهک پیربکران طی 5 ماهه نخست امسال، 7 درصد افزایش یافت.
 

سیمان رایسوت عمان یکی از شرکت های رقیب را خرید

می متالز - سیمان رایسوت یکی از شرکت های رقیب خود بنام «Sohar Cement» را با مبلغ ۶۰ میلیون دلار خریداری کرد.
 

فرصت سرمایه‌گذاری مناسب با تولید آهک هیدراته

می متالز - تولید آهک هیدراته فرصت سرمایه‌گذاری مناسبی است زیرا یکی از پرمصرف‌ترین انواع آهک در صنایع مختلف است و فروش آن بسیار پر رونق است.
 

رقابتی شدن بازار سیمان در عمان

می متالز - گزارش ها نشان می دهد که بازار سیمان در عمان یک بازار رو به رشد محسوب می شود اما حضور موثر در این بازار در کنار دیگر رقبای محلی و منطقه ای اما و اگر های خودش را دارد. یکی از این رقبا تولیدکنندگان سیمان اماراتی هستند که حضورشان در مناطق شمالی عمان، بازار را تحت تاثیر قرار داده است.
 

رشد 20 درصدی فروش در مجتمع آهک پیربکران

می متالز - در 6 ماهه نخست سال جاری شاهد رشد 20 درصدی فروش محصولات با دانه بندی های مختلف در مجتمع سنگ آهک پیربکران بودیم.
 

رییس یک تشکل تخصصی: ظرفیت صنعت سیمان کشور به 82 میلیون تن رسید

می متالز - رییس هیات مدیره انجمن کارفرمایان صنعت سیمان گفت: امروز ظرفیت سیمان کشور به رقم 82 میلیون تن رسید که از این رقم اکنون 60 درصد فعال است، درحالی که حجم مجوزهای این بخش بیش از 100 میلیون تن اعلام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما