خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات   هوایی و فرودگاه ها  

مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی منصوب شد

می متالز - با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مجید یارندی به عنوان مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی منصوب شد.

به گزارش می متالز، انتصاب یارندی از 22 خرداد امسال به عنوان سرپرست اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی بود.

امیرمکری در ابلاغ مسوولیت یارندی تاکید کرده که وی با عنایت به مدد الهی و استفاده کامل از ظرفیت های موجود تمام توان و تجارب خود را برای پیشبرد اهداف شرکت به کار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تعرفه پرواز عبوری از فضای کشور چقدر است؟

می متالز - مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در مسیر فضای ما برای هر پرواز عبوری هزینه عبور به‌طور متوسط حدود ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار برآورد می‌شود و این رقم ۲ تا ۳ برابر رقم عبور از فضای کشورهای همسایه است.
 

شرکت فرودگاه‌ها میزبان مدیران روابط عمومی ایرلاین‌ها

می متالز - هفته جاری، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران میزبان گردهمایی آتی مدیران روابط عمومی شرکت های هواپیمایی خواهد بود.
 

استفاده از توان داخلی برای تامین تجهیزات آتش‌نشانی فرودگاهی

می متالز - رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی تاکید کرد که امروز توان داخلی به سطحی رسیده که می توانیم بسیاری از نیازهای تجهیزاتی حوزه آتش نشانی فرودگاهی را از داخل تامین کنیم.
 رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری:

فرودگاه‌های کشور وابسته به درآمد پروازهای عبوری هستند

می متالز - رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد: حدود ۵۴ فرودگاه در کشور وجود دارد که با درآمدهای پروازهای عبوری نیازمند به‌روزرسانی و خرید تجهیزات و زیرساخت‌ها هستند از همین رو سهم خواهی پدافند از پروازهای عبوری منطقی نیست.
 

نمایش آنلاین رادار مرکز کنترل فضای کشور در غرفه شرکت فرودگاه‌ها

می متالز - شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در نخستین نمایشگاه «نقش وزارت راه و شهرسازی در دفاع مقدس» با استقرار یک مانیتور بزرگ اقدام به نمایش آنلاین رادار مرکز کنترل فضای کشور کرده است.
 

مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام برگزار شد

می متالز - مجمع عمومی سالیانه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما