خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات   هوایی و فرودگاه ها  

مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی منصوب شد

می متالز - با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مجید یارندی به عنوان مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی منصوب شد.

به گزارش می متالز، انتصاب یارندی از 22 خرداد امسال به عنوان سرپرست اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی بود.

امیرمکری در ابلاغ مسوولیت یارندی تاکید کرده که وی با عنایت به مدد الهی و استفاده کامل از ظرفیت های موجود تمام توان و تجارب خود را برای پیشبرد اهداف شرکت به کار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیشرفت ۷۴ درصدی ترمینال جدید فرودگاه آبادان

می متالز - مدیر فرودگاه آبادان از پیشرفت ۷۴ درصدی ساخت ترمینال جدید فرودگاه آبادان خبر داد و گفت: کار ساخت ترمینال جدید فرودگاه تا خرداد سال آینده تمام می شود و پیش‌بینی کرده‌ایم تا ۳ خرداد به بهره برداری برسد.
 

افزایش ظرفیت پذیرش مسافر در فرودگاه اردبیل به 2 میلیون مسافر در سال

می متالز - مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: فرودگاه اردبیل از لحاظ زیرساخت های هوانوردی و فرودگاهی دارای ظرفیت مناسب برای تبدیل شدن به هاب هوایی است و با توجه به وجود زیرساخت ها و نیز جاذبه های گردشگری بالا این فرودگاه می تواند در آینده نزدیک هاب هوایی شود.
 

بی نیازی از اجرای پروژه‌های زیرساختی در فرودگاه اردبیل تا 30 سال دیگر

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه‌های مهم فرودگاه اردبیل توسط رئیس‌جمهور تأکید کرد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها تا 30 سال دیگر نیازی به انجام اقدام عمده‌ای در حوزه زیرساخت‌های ترمینالی و فرودگاهی نداریم.
 

فرودگاه‌های نفت به وزارت راه منتقل می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: قرار است طی پروسه‌ای فرودگاه‌های نفت به وزارت راه و شهرسازی منتقل شود و ما هم (شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران) مسؤول راهبری و بهره‌برداری از آن ‌شویم.
 

رئیس فرودگاه‌های وزارت نفت منصوب شد

می متالز - با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رییس و اعضای کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب شدند.
 

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان منصوب شد

می متالز - طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، علی جزینی زاده به سمت مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان منصوب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما