خبر
نفت   گاز   حمل و نقل عمومی  
به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب انجام شد

اختصاص ۶۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس برای بازگشت زائران حسینی

می متالز - فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت گفت: از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در استان خوزستان ۴۰ دستگاه اتوبوس و ۲۰ دستگاه مینی‌بوس برای برگشت زائران از پایانه مرزی چذابه به اهواز اختصاص یافته است.

به گزارش می متالز، عباس ممبینی اظهار کرد: این وسائط نقلیه از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه به مدت ۶ روز زائران را از چذابه به اهواز انتقال می‌دهند.

وی با بیان اینکه حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در این منطقه از هفتم مهرماه مستقر شده است، به فعالیت‌های دیگری از جمله ایجاد زائرسرا با ظرفیت ۴۰۰ نفر در چذابه، تامین نزدیک به ۵۰ دستگاه کانکس‌های خوابگاهی، بهداشتی، آشپرخانه، خودروهای سبک، سنگین و ویژه از جمله کامیون، خودروهای یخچال‌دار، کشنده، تانکر آب، لودر، گریدر، لیفتراک، جرثقیل و خودروهای سبک کمک‌دار برای تامین نیازهای منطقه، نیروهای خدمات‌رسان و مواکب از سوی این ستاد و با همکاری نیروهای بسیجی این حوزه اشاره کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان گفت: اختصاص ۲ دستگاه کامیون به ستاد عتبات عالیات استان برای انتقال روزانه حدود یک هزار قالب یخ و نان مورد نیاز مواکب از شادگان و اهواز، استقرار مخزن پنج هزار لیتری گازوییل برای تامین نیاز خودروهای مستقر در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه، ارائه ۳۹ سرویس اتوبوس برای جابه‌جایی زائران و توزیع ۱۶۰ هزار بطری آب معدنی بخش دیگری از اقدام‌های به عمل آمده از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت و حوزه شهید تندگویان به شمار می‌آید.

ممبینی افزود: در بخش فرهنگی نیز  از سوی ستاد اربعین حسینی و موکب شهدای مدافع حرم صنعت نفت جنوب اقدام به برگزاری نمازهای یومیه جماعت با حضور زائران، توزیع ۱۰ هزار بسته فرهنگی حاوی تصاویر شهدای محور مقاومت، شهدای مدافع حرم و زیارت عاشورا و همچنین تهیه و توزیع یک هزار بسته فرهنگی ویژه کودکان در مسیر تردد زائران شده است.

جهانگیر پورهنگ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان هم اعلام کرد: این شرکت در کنار دیگر شرکت‌های تابع وزارت نفت، بیش از ۶۰ دستگاه/روز انواع ماشین‌آلات سنگین اعم از تریلر کفی، جرثقال، تانکر آب‌رسان و لیفتراک را  تامین و در اختیار ستاد اربعین حسینی صنعت نفت قرار داده است تا در محل و زمان مناسب مورد استفاده قرار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به همت گروه‎های جهادی نفت

‫۳ واحد مسکونی در بخش سیل‎زده بامدژ احداث شد

می متالز - سه واحد مسکونی به همت گروه‌های جهادی نفت در بخش سیل‌زده بامدژ احداث شد و به بهره‌برداری رسید.
 

نگهداشت تولید دارخوین در دستور کار اروندان

می متالز - شرکت نفت و گاز اروندان به منظور نگهداشت تولید میدان نفتی دارخوین، احداث خطوط جریانی و تاسیسات سرچاهی پنج حلقه چاه میدان دارخوین به همراه تعمیر و تکمیل پنج حلقه چاه تولیدی این میدان را در برنامه‎های امسال خود قرار داده است.
 

استمرار خدمات شرکت اروندان برای مقابله با کرونا

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از استمرار اقدام‌های این شرکت برای مقابله با کرونا در دو سطح شرکتی و مناطق و شهرهای همجوار خبر داد.
 

اروندان ملزومات بهداشتی مجاوران تأسیسات نفتی را تأمین می‌کند

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از همکاری با فرمانداری‌ها و کمیته‌های سلامت شهرستان‌های همجوار تأسیسات نفتی به‌منظور تامین لجستیک و ملزومات بهداشتی و ایمنی در حد توان این شرکت خبر داد.
 با دستور کار مقابله با کرونا

کمیته سلامت نفت و گاز اروندان تشکیل جلسه داد

می متالز - کمیته سلامت شرکت نفت و گاز اروندان با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کووید-۱۹ تشکیل جلسه داد.
 

تولید روزانه یک میلیون بشکه‌ نفت از میادین غرب‌ کارون تا سال۱۴۰۴

می متالز - مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: تولید روزانه نفت از میدان‌های نفتی مستقل و مشترک واقع در غرب کارون در خوزستان، بر اساس هدفگذاری‌ صورت گرفته قرار است تا سال ۱۴۰۴ به یک میلیون بشکه در روز برسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما