خبر
هوایی و فرودگاه ها  

رییس سازمان هواپیمایی دو سال تعلیق شد

می متالز - طبق اعلام برخی از منابع خبری رئیس سازمان هواپیمایی به دلیل بروز سانحه سقوط هواپیمای ATR هواپیمایی آسمان دو سال تعلیق شده است.

به گزارش می متالز، برخی از منابع خبری اعلام کردند: چند روز گذشته حکم‌ بدوی علی عابدزاده از سوی دیوان عالی بابت تعلیق ریاست سازمان هواپیمایی در مورد سانحه هواپیمای ای‌تی‌آر تهران یاسوج که سال گذشته رخ داد، صادر شده است.

در این میان، گویا قرار وثیقه برای عابدزاده صادر شده است که وی وثیقه گذاشته‌ و قرار تامین شده است.

براساس این گزارش، امروز روابط عمومی سازمان هواپیمایی در اخبار مبنی بر تعلیق رییس سازمان هواپیمایی اعلام کرد: رئیس این سازمان همچون گذشته مشغول انجام وظیفه است و اهداف صنعت را دنبال می‌کند.

کد خبر: 62460
تاریخ: 1398/07/25 - 17:46
منبع: بورس پرس

سازمان هواپیمایی کشوری  علی عابدزاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرد:

صنعت هوایی کشور نیازمند بازسازی کامل است

می متالز - رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری معتقد است در حال حاضر صنعت هوایی کشور در بدترین حالت ممکن قرار گرفته، از همین رو این صنعت نیازمند اصلاح ساختاری، تشکیلاتی و پرسنلی دارد.
 با تصویب هیات وزیران:

زنگنه رسما رئیس سازمان هواپیمایی شد

می متالز - کاپیتان تورج دهقانی زنگنه با تایید هیات وزیران به عنوان بیست و نهمین رییس سازمان هواپیمایی کشوری ایران رسما منصوب شد.
 

مجوز پروازهای ترکیه به ایران صادر شده است

می متالز - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: مجوز پرواز شرکت هواپیمایی ترکیش صادر شده است، اما اینکه پروازهای این شرکت هواپیمایی چه زمانی به ایران آغاز می‌شود، هنوز مشخص نیست.
 

راه‌اندازی پروازهای تهران- استانبول از امروز

می متالز - به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری مجوز پرواز استانبول و دیگر مقاصد ترکیه بسته به رفع محدودیت‌ها با این کشور و راه‌اندازی پرواز برای ایرلاین‌های داخلی از امروز به تدریج صادر می‌شود.
 

غرش دوباره پروازها در آسمان البرز

می متالز - چهارشنبه چهارم تیر ۹۹، مبدا اهواز مقصد فرودگاه بین المللی پیام در استان البرز، عزم والای دولت تدبیر و امید و همت مسوولان استانی جواب داد و بار دیگر آسمان این استان تبدیل به معبری امن برای تردد پروازهای مسافری شد.
 معاون اسبق سازمان هواپیمایی تاکید کرد:

از رده خارج شدن هواپیماهای پراشکال برای ایمنی مردم

می متالز - در پی بروز سه نقص فنی برای هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان ظرف ۴۸ ساعت در هفته گذشته و نقص فنی هواپیمای فلای پرشیا تهران – شیراز معاون اسبق سازمان هواپیمایی کشوری معتقد است: گرچه ریشه چنین مشکلاتی به تحریم‌ها علیه صنعت هوانوردی عمومی و حمل و نقل هوایی بر می‌گردد اما اگر درست مدیریت نکنیم و هواپیمایی که در بازه زمانی کوتاه با مشکلات عدیده مواجه است را از رده خارج نکنیم حوادث و سوانح هوایی تلخ و غیرقابل جبران گذشته تکرار می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما