خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی   مواد  
با ۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری

توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر

می متالز - طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر با ۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری اجرا می‌شود.

به گزارش  می متالز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور در بازدید از این کارخانه گفت : حدود ۸۰۰ میلیارد ریال از این اعتبار را بانک صنعت و معدن به صورت تسهیلات پرداخت می‌کند و مابقی ارز موردنیاز از طریق منابع داخلی خود سهامداران تامین خواهد شد.
حسین مهری با اشاره به اینکه طرح تولید کاغذ ملایر هم با پیشرفت حدود ۴۸ درصدی در حال تکمیل است، افزود: در مجموع در این مدت بانک صنعت و معدن ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده و با طرح‌های جدیدی که امروز به توافق رسیدیم به حدود ۳ هزار میلیارد ریال دیگر به طرح‌های استان همدان پرداخت خواهد شد.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور و جمعی از مسئولان استان همدان از طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر در شهرک صنعتی امام رضا (ع) جوکار دیدن کردند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل بانک صنعت و معدن:

پرداخت بیش از 175 هزار میلیارد ریال در سال 98 به بخش صنعت و معدن کشور

می متالز - دكتر حسين مهری در بازديد از خبرگزاري ايبنا اعلام داشت: اين بانك در سال 98 بيش از 175 هزار ميليارد ريال، تسهيلات در جهت حمايت از بخش صنعت و معدن كشور پرداخت كرده است.
 به مناسبت روز صنعت و معدن:

افتتاح و بهره برداری از ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار

می متالز - ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار با حضور مسؤلان استانی و شهرستانی و به صورت ارتباط برخط با مدیرعامل این بانک به افتتاح و بهره برداری رسید.
 

جهش در صنعت و معدن؛ توسعه همه‌جانبه بر پایه زیست‌بوم

می متالز - در حالی روز صنعت و معدن را گرامی می‌داریم که سال جاری براساس منویات مقام معظم رهبری مزین شده است به سال جهش تولید، جهشی که به‌فرموده ایشان می‌بایست باعث ایجاد تغییرات ملموس مثبت در زندگی مردم شود. در مورد اهمیت و ضرورت جهش تولید تردیدی وجود ندارد.
 

تامین مالی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت پدیده شیمی غرب با انتشار صکوک مرابحه

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک مرابحه شرکت پدیده شیمی غرب (سهامی خاص) را به ارزش یک هزار میلیارد ریال صادر کرد.
 بانک صنعت و معدن خبر داد:

رشد بیش از ۶۸ درصدی تسهیلات پرداختی به شرکت‌های دانش‌بنیان

می متالز - رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بررسی عملکرد این بانک در سال گذشته گویای آن است که میزان تسهیلات اعطایی به شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به سال ۹۷ افزایش بیش از ۶۸ درصدی دارد.
 

اقدامات بانک صنعت و معدن برای تولید محصولات مرتبط با کرونا

می متالز - بانک صنعت و معدن، حمایت از تولیدکنندگان محصولات بهداشتی، ضدعفونی کننده و تجهیزات پزشکی را در زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور در اولویت قرار داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما