خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی   مواد  
با ۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری

توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر

می متالز - طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر با ۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری اجرا می‌شود.

به گزارش  می متالز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور در بازدید از این کارخانه گفت : حدود ۸۰۰ میلیارد ریال از این اعتبار را بانک صنعت و معدن به صورت تسهیلات پرداخت می‌کند و مابقی ارز موردنیاز از طریق منابع داخلی خود سهامداران تامین خواهد شد.
حسین مهری با اشاره به اینکه طرح تولید کاغذ ملایر هم با پیشرفت حدود ۴۸ درصدی در حال تکمیل است، افزود: در مجموع در این مدت بانک صنعت و معدن ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده و با طرح‌های جدیدی که امروز به توافق رسیدیم به حدود ۳ هزار میلیارد ریال دیگر به طرح‌های استان همدان پرداخت خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور و جمعی از مسئولان استان همدان از طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر در شهرک صنعتی امام رضا (ع) جوکار دیدن کردند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فرماندار میامی:

شهرک تخصصی معدن در میامی راه‌اندازی می‌شود

می متالز - فرماندار میامی بابیان اینکه این شهرستان دارای ذخایر و ظرفیت‌های معدنی فراوانی است، گفت: برای استفاده بهینه از این داشته‌ها شهرک تخصصی معدن راه‌اندازی می‌شود.
 

شهرک صنعتی تخصصی معدن در میامی ساخته می‌شود

می متالز - فرماندار میامی گفت: با وجود ظرفیت‌های فراوان معدنی در این شهرستان، شهرک صنعتی تخصصی معادن ساخته می شود.
 

تحقق اقتصاد مقاومتی با افتتاح پروژه‌های تولیدی در استان

می متالز - استاندار هرمزگان، افتتاح پروژه‌های تولیدی را گامی موثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: راه اندازی مجتمع گندله سازی مادکوش اقدام بسیار مهمی است که به تکمیل زنجیره تولید فولاد در هرمزگان کمک بسیاری می کند.
 

معرفی مدیر جدید بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی

می متالز - جلسه معارفه مدیر بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی با حضور حسین عسکری عضو هیأت مدیره و مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب روز شنبه سی ام شهریورماه در محل ساختمان مدیریت شعبه مشهد برگزار شد.
 محسن صالحی نیا مدیرعامل سازمان صنایع کوچک اعلام کرد:

کسری وثیقه واحدهای صنعتی از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تامین می شود

می متالز - این صندوق برای جبران کسری وثیقه ۷۰ درصد از مبلغ تسهیلات، تا سقف ۳۰ میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر می‌کند و در این زمینه پرونده واحدهای صنعتی که از این شهرستان به صندوق معرفی شوند، در اولویت قرار خواهد گرفت.
 مدیر عامل بانک صنعت و معدن:

ارائه خدمات بهتر به مشتریان بانک صنعت ومعدن با بانکداری دیجیتال و شرکتی

می متالز - حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نشست هم اندیشی با مدیران استانی این بانک گفت: با مشارکت فعال تمامی ارکان بانک در صف و ستاد درصدد برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان و نیازسنجی صحیح آنان هستیم تا با تلفیق بانکداری دیجیتال و شرکتی از مزیت های خود در ارائه خدمات مطلوب استفاده کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما