خبر
سرمایه گذاری   زیرساخت ها  

انصراف بیش از 4 سرمایه‌گذار از سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت فولاد آریا از سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی سفیددشت به‌علت کمبود منابع آبی و آماده نبودن زیرساخت‌ها انصراف داد و سرمایه خود را در استان همجوار هزینه کرد؛ 4 سرمایه‌گذار دیگر نیز از سرمایه‌گذاری در استان منصرف شدند.

به گزارش می متالز، سجاد رستمی صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت گفت: آب، برق و مشکلات زیست‌محیطی از عمده‌ترین مشکلات در زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری است که مانع ورود سرمایه‌گذاران به استان می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: شرکت فولاد آریا از سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی سفیددشت به‌علت کمبود منابع آبی و آماده نبودن زیرساخت‌ها انصراف داد و سرمایه خود را در استان همجوار هزینه کرد؛ 4 سرمایه‌گذار دیگر نیز از سرمایه‌گذاری در استان منصرف شدند.

وی با تأکید بر اینکه برای جذب سرمایه‌گذار نیازمند ایجاد مشوق هستیم، اظهار داشت: بحث حمل و نقل از ضروریات است، برای انتقال مواد اولیه به شهرک‌های صنعتی با هزینه کم نیازمند زیرساخت از جمله راه‌آهن هستیم.

رستمی در پایان خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات شهرک‌های صنعتی نیازمند تشکیل کمیته‌ای تخصصی با همراهی مجمع نمایندگان هستیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تسریع در روند ایجاد بازاچه‌های عرضه مستقیم کالا در چهار محال و بختیاری

می متالز - اعضای نشست تنظیم بازار استان چهار محال و بختیاری بر تسریع روند ایجاد بازاچه‌های عرضه مستقیم کالا در این استان تاکید کردند.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد:

فعال‌سازی کلینیک صنعتی برای عارضه‌یابی شهرک‌های صنعتی گیلان

می متالز - فرهاد دلق‌پوش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اظهار داشت: رفع مشکلات شهرک به شهرک و نواحی صنعتی و عارضه یابی آنها در دستور کار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال جهش تولید است.
 

گام های جهش تولید در کردستان هر روز محکم‌تر می شود

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به همراه رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان، فرماندار سنندج، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و جمع دیگری از مسوولان و تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری‌های استان روز پنجشنبه از ۶ واحد تولیدی بازدید کردند.
 

بازرسی از ۱۰ هزار واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری

می متالز - امسال تاکنون ۱۰ هزار واحد صنفی چهارمحال و بختیاری بازرسی شدند.
 

تولید سالانه ۶۰۰ کیلوگرم طلا و نقره در خوی

می متالز - سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: واحد استحصال شمش طلای خوی با ظرفیت سالانه ۳۰۰ کیلوگرم طلا و ۳۰۰ کیلوگرم نقره به مرحله تولید رسیده و سالانه ۶۰۰ کیلوگرم از این سنگ‌های زینتی استحصال می‌کند.
 

افزایش 3 برابری تولید ورق قلع‌اندود در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تولید ورق قلع اندود در تنها کارخانه این محصول در چهارمحال و بختیاری سه برابر افزایش یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما