خبر
سرمایه گذاری   زیرساخت ها  

انصراف بیش از 4 سرمایه‌گذار از سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت فولاد آریا از سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی سفیددشت به‌علت کمبود منابع آبی و آماده نبودن زیرساخت‌ها انصراف داد و سرمایه خود را در استان همجوار هزینه کرد؛ 4 سرمایه‌گذار دیگر نیز از سرمایه‌گذاری در استان منصرف شدند.

به گزارش می متالز، سجاد رستمی صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت گفت: آب، برق و مشکلات زیست‌محیطی از عمده‌ترین مشکلات در زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری است که مانع ورود سرمایه‌گذاران به استان می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: شرکت فولاد آریا از سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی سفیددشت به‌علت کمبود منابع آبی و آماده نبودن زیرساخت‌ها انصراف داد و سرمایه خود را در استان همجوار هزینه کرد؛ 4 سرمایه‌گذار دیگر نیز از سرمایه‌گذاری در استان منصرف شدند.

وی با تأکید بر اینکه برای جذب سرمایه‌گذار نیازمند ایجاد مشوق هستیم، اظهار داشت: بحث حمل و نقل از ضروریات است، برای انتقال مواد اولیه به شهرک‌های صنعتی با هزینه کم نیازمند زیرساخت از جمله راه‌آهن هستیم.

رستمی در پایان خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات شهرک‌های صنعتی نیازمند تشکیل کمیته‌ای تخصصی با همراهی مجمع نمایندگان هستیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

تولید سالانه 28 هزار تن آجرنسوز در چهارمحال و بختیاری

می متالز - ​رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: سالانه 28 هزار تن آجر نسوز در چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار مصرف شده است.
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی:

زمین لرزه هیچ آسیبی به شهرک‌ها و نواحی صنعتی میانه وارد نکرد

می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه زمین لرزه پنج شنبه شب گذشته آسیبی به واحدهای صنعتی و تأسیسات عمومی شهرک‌های صنعتی مستقر در شهرستان میانه وارد نکرده است.
 با حضور قائم‌ مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی بررسی شد:

نحوه گسترش همکاری‌های مشترک حوزه بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

می متالز - نحوه گسترش همکاری‌های مشترک حوزه بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در نشست هم اندیشی مشترکی با حضور قائم‌ مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی، معاون وزیر ریاست کل سازمان توسعه تجارت و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان، معاون وزیر رئیس هیأت عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

گسترش برنامه‌های تجاری در شهرک‌های صنعتی

می متالز - قائم‌مقام وزیر صنعت، از طراحی برنامه‌های گسترده گسترش برنامه‌های تجاری در شهرک‌های صنعتی کشور خبر داد و گفت: زون‌های نمایشگاهی و فروشگاهی برای تولیدکنندگان در شهرک‌ها راه‌اندازی خواهد شد.
 

افزایش 35 درصدی تنها کارخانه تولید لوله و اتصالات الکتروفیوژن استاندارد کشور

می متالز - تولید محصول در نخستین و تنها کارخانه تولید لوله و اتصالات الکتروفیوژن گازی استاندارد کشور از ابتدای امسال تا کنون 35 درصد افزایش یافته است.
 

جرائم بیمه‌ای کارآفرینان رباط‌کریم برطرف می‌شود

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رباط کریم با اشاره به لزوم تسهیل فعالیت واحدهای ریخته‌گری بر برطرف شدن جرائم بیمه‌ای کارآفرینان تاکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما