خبر
انرژی  

پرداخت هزینه نوسازی یک دبیرستان از سوی شرکت فجر انرژی خلیج فارس

می متالز - شرکت فجر انرژی خلیج فارس در راستای مسئولیت اجتماعی و در قالب کمک های شورای راهبردی صنایع پتروشیمی به شهرستان،هزینه نوسازی یک دبیرستان در ماهشهر را پرداخت کرد.

به گزارش می متالز، با هدف کمک به زیرساختهای شهری و با توجه به نیاز آموزش و پرورش شهرستان بندر ماهشهر به نوسازی و بهسازی یک باب دبیرستان ، شرکت فجر انرژی خلیج فارس (پتروشیمی فجر)در قالب کمکهای عام المنفعه به شهرستان و از طریق شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر مبلغ 350میلیون تومان اهدا کرد.

این پروژه که هم اکنون در حال پیشرفت فعالیت می باشد، با هدف توسعه فضاهای آموزشی و در جهت رویکرد مسئولانه شرکت به جامعه محلی آغاز شده و به زودی وارد مدار فعالیت می شود.

کد خبر: 64492
تاریخ: 1398/08/06 - 23:36
منبع: نیپنا

نوسازی یک دبیرستان  فجر انرژی خلیج فارس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آگهی فراخوان عمومی مناقصه شرکت فجر انرژی خلیج فارس

می متالز - موضوع این مناقصه عملیات تعمیر و نگهداری کلیه واحدها و نواحی مجتمع شرکت فجر انرژی خلیج فارس (غیر از نیروگاههای ناحیه ۱ و ۲ ) تعیین شده است.
 

نتیجه مجمع سالانه زیرمجموعه "فارس" و زمان تقسیم سود ۲۰۰ تومانی

می متالز - مجمع سالانه شرکت پتروشیمی فجر انرژی خلیج فارس برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد ۲۰۰ تومان سود برای هر سهم توزیع شود.
 

ثبت بیش از ۱۰۰۰ روز کارکرد بی‌وقفه در شرکت فجر انرژی خلیج فارس

می متالز - مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس با تشریح عملکرد سال ۹۸، از ثبت رکورد ۱۰۰۶ روز تولید پیوسته و بدون توقف در این شرکت خبرداد.
 دریافت افزایش نرخ این پتروشیمی:

"بفجر" هم نرخ را بالا برد

می متالز - شرکت فجر انرژی خلیج فارس از دریافت مجوز افزایش نرخ خبر داد.
 

رفع مشکل تولید برق شرکت فجر انرژی خلیج فارس

می متالز - مشکل تولید برق شرکت فجر انرژی خلیج فارس رفع شده و تعدادی از واحدهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی که از مدار تولید خارج شدند فعالیت خود را از سر گرفتند.
 

رفع مشکل تولید برق مجتمع پتروشیمی فجر

می متالز - مشکل تولید برق پتروشیمی فجر رفع شده و تعدادی از واحدهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی که از مدار تولید خارج شدند فعالیت خود را از سر گرفتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما