خبر
بورس و سهام   نفت   قیر و روانکارها  

یک نکته از «شرانل»

می متالز - نفت ایرانول گزارش عمکرد مهرماه خود را منتشر کرد. در این میان البته تحلیلگران یک نکته در خصوص روانکاران را گوشزد کردند.

به گزارش می متالز، یک نکته کلی در رابطه با عملکرد پاییز روانکاران باید مورد توجه قرار گیرد. این‌که برای این شرکت‌ها تکرار مبلغ فروش تابستان می‌تواند به رشد محسوس سودآوری در پاییز ختم شود. قیمت لوبکات در آخرین معاملات بورس کالا به حدود 3600 تومان به ازای هر کیلو رسیده است. برای مثال در عملکرد نیمه نخست «شرانل» که عملکرد ماهانه آن را شاهد هستیم می‌توان به کاهش 15 درصدی نرخ لوبکات نسبت به نیمه نخست اشاره کرد.

 حدود 736 میلیارد تومان هزینه ماده اولیه نیمه نخست بوده است که اگر بنا باشد میانگین مبلغ فروش و تولید ماهانه نیمه نخست سال در پاییز تکرار شود می‌توان برآورد کلی از سودآوری این شرکت‌ها را بر اساس جدول عملکرد ماهانه پیش رو و همچنین جدول صورت‌های مالی ضمیمه‌‌شده به دست آورد.

کد خبر: 64997
تاریخ: 1398/08/09 - 20:42
منبع: دنیای بورس

شرانل  قیمت لوبکات  نفت ایرانول 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

زمان مجمع ۷ شرکت بورسی و فرابورسی، سهم خاص و زیرمجموعه سایپا

می متالز - شرکت خاص بازار سرمایه، زیرمجموعه سایپا به همراه ۷ شرکت دیگر، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.
 

افزایش تولید روغن پایه و افزایش مرغوبیت محصول جانبی واکس در نفت ایرانول

می متالز - قرارداد پروژه بهبود راندمان واحد موم گیری پالایشگاه تهران با هدف افزایش راندمان تولید روغن پایه وافزایش مرغوبیت محصول جانبی واکس بین شرکت نفت ایرانول و کنسرسیوم شرکت های فرانگر صنعت و ونوسان به امضا رسید.
 

قابل توجه سهامداران «شرانل» | بخوانید

می متالز - نماد (شرانل1) به دليل نوسان قيمت بيش از 20 درصدی از فردا تغییر وضعیت میدهد.
 سهامداران چشم‌انتظار ورود آمارهای این روانکار نشستند:

چالش شیرین کاهش قیمت نفت برای "شرانل"

می متالز - مجموع فروش شرکت در دوره یک ماهه اسفند ماه در حدود ۳.۲۸۹ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با ۳۰.۶۱۷ میلیارد ریال مجموع فروش سالانه این شرکت عملکردی مطلوب ارزیابی می‌شود.
 نرخ روانکار رکورد زد:

«شرانل» نیم‌گام تا تحقق پیش‌بینی‌ها

می متالز - شرکت «نفت ایرانول» در سایه افزایش نرخ‌ها توانست درآمد‌های خود را به حد مطلوبی برساند و انتظارات را افزایش دهد.
 

پوشش سود ۱.۱۰۴ ریالی «شرانل» در ۹ ماه

می متالز - شرکت نفت ایرانول در صورت های مالی ۹ ماهه از پوشش سود یک هزار و ۱۰۴ ریالی برای هرسهم خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما