خبر
بورس و سهام   نفت   قیر و روانکارها  

یک نکته از «شرانل»

می متالز - نفت ایرانول گزارش عمکرد مهرماه خود را منتشر کرد. در این میان البته تحلیلگران یک نکته در خصوص روانکاران را گوشزد کردند.

به گزارش می متالز، یک نکته کلی در رابطه با عملکرد پاییز روانکاران باید مورد توجه قرار گیرد. این‌که برای این شرکت‌ها تکرار مبلغ فروش تابستان می‌تواند به رشد محسوس سودآوری در پاییز ختم شود. قیمت لوبکات در آخرین معاملات بورس کالا به حدود 3600 تومان به ازای هر کیلو رسیده است. برای مثال در عملکرد نیمه نخست «شرانل» که عملکرد ماهانه آن را شاهد هستیم می‌توان به کاهش 15 درصدی نرخ لوبکات نسبت به نیمه نخست اشاره کرد.

 حدود 736 میلیارد تومان هزینه ماده اولیه نیمه نخست بوده است که اگر بنا باشد میانگین مبلغ فروش و تولید ماهانه نیمه نخست سال در پاییز تکرار شود می‌توان برآورد کلی از سودآوری این شرکت‌ها را بر اساس جدول عملکرد ماهانه پیش رو و همچنین جدول صورت‌های مالی ضمیمه‌‌شده به دست آورد.

کد خبر: 64997
تاریخ: 1398/08/09 - 20:42
منبع: دنیای بورس

شرانل  قیمت لوبکات  نفت ایرانول 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نیمه دوم ورق برمی‌گردد؛

احساس نیاز "شرانل" به نرخ‌های تازه

می متالز - تحقق نه چندان مورد انتظار درآمد‌ها در نیمه اول سال جاری، چندان مسأله حادی برای "شرانل" نیست و بار اصلی فروش این شرکت در ۶ ماهه دوم سال بر زمین گذاشته می‌شود.
 

مسیر افزایشی در فروش «شرانل»

می متالز - فروش نفت ایرانول در شش ماه اول سال‌جاری با حدود ٧٠ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل از مرز 1.4 هزار میلیارد تومان گذشت.
 برای یک و ۶ ماه سال جاری:

چکیده عملکرد سه سهم تازه وارد، ۷ پتروشیمی و ۳۳ شرکت اعلام شد

می متالز - سه سهم تازه تازه وارد، ۷ پتروشیمی و ۳۳ شرکت دیگر گزارش عملکرد شهریور و ۶ ماهه سال جاری را با رشد ۴۳۰ درصدی تا افت ۸۸ درصدی درآمد اعلام کردند.
 

فروش ایرانول امسال از مرز ١٤ هزار میلیارد گذشت

می متالز - اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول گفت: فروش ایرانول در ۶ ماه اول سال جاری با حدود ٧٠ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل از مرز ١٤ هزار میلیارد ریال گذشت.
 

تلاش «شرانل» برای بهبود کیفی محصول‌ها

می متالز - مدیرکل استاندارد استان تهران در بازدید پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول کیفیت محصولات این مجموعه را تایید کرد.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد چند شرکتی پتروشیمی و نفتی افزایشی بود

می متالز - شرکت‌های پتروشیمی غدیر، سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران، نفت ایرانول و صنایع پتروشیمی کرمانشاه با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما