خبر
آهن و فولاد  

فولاد مبارکه بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد ایران

می متالز - تولید فولاد در ایران در شش ماه نخست سال جاری شمسی (21 مارس تا 22 سپتامبر) در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل 43.6 درصد رشد داشته است.

به گزارش می متالز، بر اساس آماری که از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران منتشر شده، ایران در شش ماه نخست سال جاری 23 میلیون و 260 هزار تن فولاد تولید کرده است.
بر اساس این گزارش، شرکت فولاد مبارکه، در این دوره (شش ماه نخست سال) عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد در ایران را به خود اختصاص داده، به‌طوری‌که در این مدت 4 میلیون و 340 هزار تن فولاد تولید کرده که در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل رشد 3 درصدی داشته است.
رتبۀ دوم بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد ایران نیز به شرکت فولاد اصفهان تعلق گرفته است. این شرکت در این دوره شش ماهه 1 میلیون و 130 هزار تن فولاد تولید کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 5 درصد رشد کرده است.
شرکت فولاد اکسین نیز با 14 درصد رشد و تولید 421 هزار و 914 تن توانسته جایگاه سوم بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد ایران را در این دوره به خود اختصاص دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فولاد مبارکه، ذوب آهن، فولاد خوزستان و فولاد خراسان

نشست شرکت های بزرگ فولاد کشور

می متالز - با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه و مدیران ارشد سه شرکت فولادی کشور، همچنین بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران نشست بررسی مسائل و چالش های تامین پایدار سنگ آهن و راهکارهای آن در محل انجمن تولیدکنندگان فولاد برگزار شد.
 مدیر بازرگانی مرکز ملی لیزر خبر داد؛

تولید لیزر مشابه آمریکایی برای فولاد مبارکه

می متالز - مدیر بازرگانی مرکز ملی لیزر از انعقاد قرارداد همکاری با فولاد مبارکه خبر داد و گفت: لیزر مشابه محصول آمریکایی برای فولاد مبارکه تولید می‌شود.
 

«فولاد مبارکه» به‌دنبال افزایش تولید

می متالز - فولاد مبارکه در گزارش جدید عملکردی اعلام کرد که برنامه‌هایش با ۸۲ درصد تحقق یافت و این در حالی است که این مجموعه با انتشار چند خبر در حوزه تولید و کاهش برداشت آب زاینده رود به دنبال افزایش تولید است.
 

فولاد اکسین خوزستان سومین تولید کننده بزرگ فولاد ایران شد

می متالز - تولید فولاد در ایران در شش ماه نخست سال جاری شمسی (21 مارس تا 22 سپتامبر) در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل 43.6 درصد رشد داشته است.
 

پیام مهندس ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، در سومین سالروز شهادت، مدافع حرم، حاج محسن خزایی

می متالز - پیام مهندس ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، در سومین سالروز شهادت، مدافع حرم، حاج محسن خزایی دا در ادامه می خوانید.
 رئیس برنامه ریزی و بومی سازی فولاد مبارکه:

بومی سازی بیش از ۱۰۰ هزار قطعه و تجهیز در فولاد مبارکه

می متالز - رئیس برنامه ریزی و بومی سازی فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه از زمان ساخت با نگاه بومی سازی و ساخت داخل، احداث شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما