خبر
آهن و فولاد  

فولاد مبارکه بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد ایران

می متالز - تولید فولاد در ایران در شش ماه نخست سال جاری شمسی (21 مارس تا 22 سپتامبر) در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل 43.6 درصد رشد داشته است.

به گزارش می متالز، بر اساس آماری که از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران منتشر شده، ایران در شش ماه نخست سال جاری 23 میلیون و 260 هزار تن فولاد تولید کرده است.
بر اساس این گزارش، شرکت فولاد مبارکه، در این دوره (شش ماه نخست سال) عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد در ایران را به خود اختصاص داده، به‌طوری‌که در این مدت 4 میلیون و 340 هزار تن فولاد تولید کرده که در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل رشد 3 درصدی داشته است.
رتبۀ دوم بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد ایران نیز به شرکت فولاد اصفهان تعلق گرفته است. این شرکت در این دوره شش ماهه 1 میلیون و 130 هزار تن فولاد تولید کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 5 درصد رشد کرده است.
شرکت فولاد اکسین نیز با 14 درصد رشد و تولید 421 هزار و 914 تن توانسته جایگاه سوم بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ فولاد ایران را در این دوره به خود اختصاص دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید بیش از ۱.۴ میلیون تنی فولاد مبارکه تا پایان اردیبهشت ماه

می متالز - بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید یک میلیون و ۴۰۹ هزار تن انواع محصولات توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ابتدای سال مالی ۹۹ تا پایان اردیبهشت ماه است.
 با سرمایه ۱.۶ هزار میلیارد تومانی:

دومین مجتمع کامل فولادی ایران آماده پذیرش و عرضه اولیه سهام شد

می متالز - شرکت فولاد گیلان که دومین مجتمع تولید ورق ایران با چهار کارخانه عظیم است با سرمایه ۱.۶ هزار میلیارد تومانی در فرابورس پذیرش و عرضه اولیه خواهد شد.
 نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

مجلس یازدهم برای رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان داخلی تلاش خواهد کرد

می متالز - در آستانۀ آغاز به کار یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی، مهدی طغیانی نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه و دیدار با مدیرعامل و معاونان این شرکت، بر اهمیت رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان داخلی تأکید کرد.
 

فولاد اکسین رکورد یازده ساله را شکست/ جزئیات تولید ورق‌های آلیاژی در فولاد اکسین

می متالز - مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار داشت: بالاترین تناژ نورد اسلب در سال ۹۸ و ثبت رکورد نورد ۷۹ هزار تن اسلب، باتوجه تغییر سبد محصولات تولیدی در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ از مهم‌ترین دستاوردهای فولاد اکسین در ۱۱ سال گذشته است.
 

بومی‌سازی کنترل ولو سیستم تصفیه گاز فرآیند مگامدول‌های احیا مستقیم در فولاد مبارکه

می متالز - کنترل ولو اسکرابرهای مدول‌های احیا مستقیم که وظیفه اصلی آن تخلیۀ لجن مخازن شست‌وشوی گاز فرآیند است، با همکاری واحد بومی‌سازی، تعمیرات واحد احیا مستقیم و دفتر فنی تعمیرات بومی‌سازی شد.
 

افزایش سطح کیفی محصولات و رضایت‌مندی مشتریان فولاد مبارکه

می متالز - رئیس کنترل کیفی ناحیۀ نورد گرم شرکت فولاد مبارکه از ساخت میز بازرسی خط برش سبک شمارۀ 2 این ناحیه خبر داد و گفت: با استفاده از این میز، امکان بازرسی دقیق‌تر و بهتر سطح محصولات و در نتیجه حصول رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان از کیفیت سطح ورق‌های تولیدشده و امکان تأمین سفارش‌ها با کیفیت و حساسیت بالا در این خط تولید فراهم شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما