خبر
جاده ای و پایانه ها  

اجرای ۱۲ پروژه جاده‌ای در استان مرکزی

می متالز - ۱۲ پروژه ابلاغی سال ۹۸ توسط اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان مرکزی در دست اجرا است که درصورت تامین قیر از سوی وزارت نفت کلیه پروژه‌های مذکور در موعد مقرر به اتمام خواهد شد.

به گزارش می متالز، حسین بیات در خصوص عملکرد اداره کل راهداری استان در خصوص اجرای پروژه‌های ابلاغی سال ۹۸ بیان کرد: هشت پروژه لکه‌گیری و روکش در دستور کار مجموعه راهداری استان مرکزی است که تمامی این پروژه‌ها فعال می باشد.

وی با اشاره به دو پروژه لکه‌گیری و روکش در محور قدیم ساوه-تهران که به ترتیب ۷۰ و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند، گفت: اقدامات انجام شده برای این دو پروژه شامل درزگیری، لکه‌گیری، ماسه‌ آسفالت و روکش بوده است.

رئیس اداره نگهداری راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش در محورهای اراک- سلفچگان، اراک- توره- پل سفید، ساوه-همدان و آزادراه ساوه-تهران که بین ۲۵ تا ۵۵ درصد پیشرفت‌ فیزیکی این پروژه‌ها گزارش شده افزود: پروژه لکه‌گیری و روکش محور دلیجان-سلفچگان و بالعکس نیز آغاز و تاکنون حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده است.

بیات به دیگر پروژه‌های ابلاغی سال ۹۸ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی اشاره کرد و گفت: یکی از پروژه‌ها اجرای عملیات فوگسیل در سطح راه‌های استان بوده که تاکنون ۳۰ درصد کار اجرایی شده و با توجه به محدودیت های آیین نامه ای در خصوص دمای اجرای کار به محض تامین شرایط ، ادامه پروژه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به عملیات ماسه‌آسفالت در محور اراک-خمین که تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و اقدامات لکه‌گیری و روکش آسفالت پروژه باقی‌مانده است، افزود: پروژه ماسه آسفالت و روکش در دو محور زاویه-اخترآباد و خمین-الیگودرز در حال اجراست که به ترتیب ۵۰ و ۲۵ درصد پیشرفت پروژه حاصل شده است.

کد خبر: 65468
تاریخ: 1398/08/12 - 20:58
منبع: تین نیوز

حمل ونقل جاده‌ای استان مرکزی  حسین بیات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد:

سهم ۴۰ درصدی صنعت بزرگ بورس در جبران کمبود صادرات نفت‌

می متالز - عضو هیات مدیره شرکت ملی صنایع گفت: سال گذشته ۴۰ درصد کمبود صادرات نفت‌ از طریق جایگزینی با زنجیره پتروشیمی جبران شد.
 

توقیف محموله سنگ معدن غیرمجاز در سبزوار

می متالز - محموله 150 تني سنگ معدن غیرمجاز در شهرستان سبزوار توقیف شد.
 

محموله فاقد مجوز سنگ معدنی در سبزوار توقیف شد

می متالز - فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران پلیس، محموله ۱۵۰ تنی سنگ معدنی فاقد مجوز به ارزش ۶ میلیارد ریال در این شهرستان توقیف شد.
 

آغاز ساخت فاز سوم خط لوله اتیلن غرب

می متالز - فازهای ۱و ۲ خط لوله اتیلن غرب با تلاش خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی ایران تکمیل شد و زمینه افزایش و پایداری تولید در مجتمع های واقع در مسیر این خط لوله بزرگ فراهم شد.
 با حکم وزیر نفت

«عبدالحسین بیات» عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد

می متالز - وزیر نفت در حکمی، عبدالحسین بیات را به مدت سه سال به‌عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.
 

آمریکا هم می‌داند پتروشیمی ایران تحریم‌پذیر نیست

می متالز - مدیرعامل اسبق شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه در تحریم‌های گذشته که از سوی سازمان ملل اعمال شد فروش محصولات پتروشیمی ادامه داشت، گفت: آمریکا هم می‌داند که صنعت پتروشیمی تحریم‌پذیر نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما