خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  
مدیرعامل این شرکت کاشی و سرامیکی خبر داد:

ارز صادراتی در حساب‌های "کلوند" می‌نشیند

می متالز - تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

به گزارش می متالز، مهدی فکری مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند درخصوص علت افزایش بهای تمام شده تولید گفت: با توجه به نوسانات نرخ ارز در سال ۹۷، کاهش ارزش پول ملی، افزایش قیمت ارز و افزایش بهای حقوق و دستمزد بدیهی است که بهای تمام شده تولید نیز با افزایش مواجه شود. 

وی ادامه داد: تغییر مسیر شرکت به سمت "صادرات بدون واسطه" از جمله راهکار‌های اجرایی این شرکت در مقابل مشکلات ارزی و کاهش ارز پول ملی بوده که طی دو ماه اخیر نتایج خوبی را نیز رقم زده است.

مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند به نکات مثبت "صادرات بدون واسط" اشاره داشت و افزود: علاوه بر ارز آوری این روش، سود حاصل از صادرات نیز بی واسطه به طور کامل به شرکت بر می‌گردد و در یک بازه زمانی معقول اثرات خود را در صورت‌های مالی شرکت نشان خواهد داد. 

فکری در رابطه با تجدید ارزیابی دارایی این شرکت عنوان کرد: تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند:

زنگ خطر بازار داخلی با مشکلات پرسلان

می متالز - محصول کاشی "پرسلان فول پولیش" در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ و چهارماهه ابتدایی سال ۹۸، به دلیل مشکلات موجود در بحث کیفیت، در خطر از دست دادن بازار داخل و صادراتی قرار گرفت.
 سعیدی مطرح کرد:

پیمان‌های پولی دو یا چندجانبه، رهیافتی مناسب برای کاهش التهابات اقتصادی

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید انعقاد پیمان‌های پولی دو جانبه و چند جانبه با کاهش نقش دلار در مبادلات بین المللی و افزایش ارزش پول ملی از التهابات اقتصادی می‌کاهد.
 جدیدترین پیش‌بینی بلومبرگ؛

حال اقتصاد ایران‌ رو به بهبود است

می متالز - خبرگزاری بلومبرگ ‌پیش‌بینی کرد که اقتصاد ایران سال آینده از این رکود عمیق خارج شده و به تدریج به سمت رشد مثبت حرکت می‌کند.
 نشانه‌های بهبود اقتصادی ایران کدامند؟

پیش‌بینی بلومبرگ از آینده اقتصاد ایران/ چرا کارزار فشار حداکثری ترامپ شکست خورد؟

می متالز - بلومبرگ پیش‌بینی کرده اقتصاد ایران سال آینده از این رکود عمیق خارج شده و به تدریج به سمت رشد مثبت حرکت کند. گزارش اخیر بلومبرگ البته نتایج کارزار فشار حداکثری ترامپ را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
 مدیرعامل سایپا خبر داد

چه خودروهایی جایگزین پراید می‌شوند؟/زمان‌بندی حذف پراید از بازار ایران

می متالز - سایپا در حالی زمان‌بندی حذف پراید از بازار ایران را اعلام کرد که شاخص تعیین آن تعداد خودروهای معوق و میزان تقاضای موجود در بازار برای هر یک از مدل‌های این خودرو است. اما چه خودروهایی جایگزین پراید می‌شوند؟
 

تقویت ارزش پول ملی با انعقاد پیمان‌های دو یا چندجانبه

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: «نخستین اقدام در راستای تقویت نسبی ارزش پول ملی انعقاد پیمان‌های دو یا چندجانبه با کشورهای مختلف است.»
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما