خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  
مدیرعامل این شرکت کاشی و سرامیکی خبر داد:

ارز صادراتی در حساب‌های "کلوند" می‌نشیند

می متالز - تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

به گزارش می متالز، مهدی فکری مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند درخصوص علت افزایش بهای تمام شده تولید گفت: با توجه به نوسانات نرخ ارز در سال ۹۷، کاهش ارزش پول ملی، افزایش قیمت ارز و افزایش بهای حقوق و دستمزد بدیهی است که بهای تمام شده تولید نیز با افزایش مواجه شود. 

وی ادامه داد: تغییر مسیر شرکت به سمت "صادرات بدون واسطه" از جمله راهکار‌های اجرایی این شرکت در مقابل مشکلات ارزی و کاهش ارز پول ملی بوده که طی دو ماه اخیر نتایج خوبی را نیز رقم زده است.

مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند به نکات مثبت "صادرات بدون واسط" اشاره داشت و افزود: علاوه بر ارز آوری این روش، سود حاصل از صادرات نیز بی واسطه به طور کامل به شرکت بر می‌گردد و در یک بازه زمانی معقول اثرات خود را در صورت‌های مالی شرکت نشان خواهد داد. 

فکری در رابطه با تجدید ارزیابی دارایی این شرکت عنوان کرد: تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سود ۷۷ تومانی برای «کلوند»

می متالز - مجمع عمومی سالانه صنایع کاشی و سرامیک الوند در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور سهامداران در محل مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.
 

کاهش قیمت سکه در بازار | تبعات منفی تعطیلی معاملات گواهی سپرده سکه در بورس کالا

می متالز - هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران با کاهش ۸۴ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، هفت میلیون و ۴۲۸ هزار تومان به فروش رسید.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف ۳ نماد دارای برای مجمع سالانه + مهلت آخر حق تقدم دو سهم

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد سه شرکت بورسی برای برگزاری مجمع سالانه متوقف می شود و مهلت حق تقدم دو سهم مثبت و منفی به پایان می رسد.
 

عاملی که موتور طلا را تغدیه می‌کند | تصمیم برای نرخ بهره

می متالز - چه دلیلی وجود دارد که می تواند قیمت طلا را همچنان بالا نگه دارد.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر صورت‌های مالی ۱۲ ماهه "کلوند"

می متالز - شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۲۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۳۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۷ درصدی برخوردار است.
 آیا رشد سهام این شرکت‌ها در سال گذشته توجیهی منطقی دارد:

کاهش حاشیه سود ناخالص "کلوند"

می متالز - با توجه به رکود صنعت ساختمان، کاهش مقادیر فروش و به ویژه کاشی‌های دیواری، کف و پرسلانی داخلی از رویداد‌های غیر قابل انکار سال مالی ۱۳۹۸ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما