خبر
زغال سنگ   بورس و سهام   سرمایه گذاری   فن آوری های نوین  
بنابر اعلام مدیرعامل سرمایه‌گذاری صدر تامین:

دو زیرمجموعه "تاصیکو" آماده عرضه اولیه در بورس و فرابورس می شوند

می متالز - مدیرعامل سرمایه‌گذاری صدر تامین ضمن اشاره به برنامه های آتی این هلدینگ از عرضه اولیه دو شرکت زیرمجموعه در بورس و فرابورس خبر داد.

به گزارش می متالز، غلامرضا سلیمانی در حاشیه نمایشگاه ایران‌ کانمین از افزایش 25 درصدی سود هلدینگ صدرتامین در دوره 6 ماهه نسبت به بودجه پیش‌بینی‌شده و عرضه دو شرکت زیرمجموعه خبر داد و گفت: پیگیری‌ها برای عرضه سهام دو شرکت سرام‌آرا و زغال‌سنگ طبس در جریان است که بتوانیم تا پایان سال، سهام این دو شرکت را در بورس و فرابورس عرضه کنیم.

وی افزود: هفته گذشته جلسه هیات پذیرش زغال‌ سنگ طبس برگزار شد و در حال تکمیل اطلاعات موردنیاز است. عرضه سهام سرام‌آرا در فرابورس نیز منتظر ارسال گزارش 6 ماهه است تا برای عرضه آماده شود. در این هلدینگ به دنبال افزایش بازدهی پرتفوی هستیم، شرکت‌های گروه با برنامه‌ریزی برای افزایش سودآوری و استفاده از ظرفیت‌ها حرکت می‌کنند و استفاده از بومی‌سازی و فناوری از محورهای اساسی و مورد تاکید شستا و وزارت رفاه در مجموعه است.

این مقام مسوول عارضه‌یابی فناوری را از دیگر برنامه‌های "تاصیکو" در خصوص توسعه فناوری دانست و گفت: برای توسعه فناوری نیازمند شناسایی چالش‌ها و رفع آنها هستیم که با بهره‌گیری از شیوه عارضه‌‌یابی حرکت خواهیم کرد تا شرکت‌های دانش‌بنیان در زنجیره کسب و کار بتوانند با بهره‌گیری از استانداردها و فناوری‌های روز دنیا، چالش‌ها را کاهش داده و ارزش افزوده ایجاد کنند.

سلیمانی با اشاره به ضرورت بحث نوآوری و نفوذ فناوری گفت: امید می رود بتوانیم با حمایت از شتاب‌دهنده‌هایی که در "تاصیکو" راه‌اندازی شده تا پایان سال 3 یا 5 شرکت دانش‌بنیان در صدر تامین با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر و توسعه کسب و کار در بخش معدن ایجاد کنیم. در بخش معدن بومی‌سازی مواد اولیه، تجهیزات و قطعات امری اجتناب‌ناپذیر است و برای حضور در شرایط کنونی لازم است در فناوری این بخش‌ها سرمایه‌گذاری شود تا بتوانیم با بهره‌گیری از ایده‌های دانشگاهی، بازدهی کسب و کارهای کنونی را در بنگاه‌های زیرمجموعه صدر تامین مرتفع کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کریم سلمان پور عضو هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان:

تشریح کارنامه عملکرد فولاد اکسین خوزستان در نشست شورای راهبردی شرکت های تابعه صدر تامین

می متالز - با تمام این مشکلات توانستیم هم در بحث تولید و هم فروش و سودآوری بهترین عملکرد را داشته باشیم و از حیث سبد تولیدات برای اولین بار تولیدات EPR ما در ۸ ماه گذشته به بیش از کل تعداد سابقه شرکت رسیده است.
 

نقش کلیدی روابط عمومی‌ها در اعتمادسازی اجتماعی

می متالز - جلسه شورای ارتباطات شستا، با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و مدیران روابط عمومی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا در محل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین برگزار شد.
 روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس:

شرکت زغال سنگ پروده طبس از نظر شاخص های کلیدی، یکی از سه شرکت برتر هلدینگ

می متالز - غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل هلدینگ صدرتأمین، در ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه: شرکت زغال سنگ پروده طبس از نظر شاخص های کلیدی، یکی از سه شرکت برتر هلدینگ است.
 

برترین‌های همایش بیمه و توسعه معرفی شدند

می متالز - در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه، جوایز برترین‌های چهارمین دوره جشنواره بیمه در رسانه توسط غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای هیات عامل و تنی چند از مقامات صنعت بیمه به برگزیدگان اهدا شد.
 روحانی در همایش ملی بیمه و توسعه عنوان کرد:

ماموریت جدید برای صنعت بیمه

می متالز - بیست‌ و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه یک تفاوت اساسی با دوره‌های گذشته داشت. در ۲۵ سال گذشته تاکنون بالاترین مقام اجرایی کشور که در سال‌های اخیر در گردهمایی که به مناسبت روز بیمه برگزار می‌شد معاون اول رئیس‌جمهور بود، اما امسال رئیس‌جمهور با حرکتی سنت‌شکنانه در این نشست حاضر شد.
 رئیس کل بیمه مرکزی در مراسم افتتاحیه همایش بیمه و توسعه:

مرکز ملی ریسک در کشور راه‌اندازی می‌شود

می متالز - مرکز ملی ریسک در کشور با محوریت صنعت بیمه و ریسک‌های بزرگ مراکز تولیدی خدماتی و سایر نهادهای اقتصادی راه‌اندازی خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما