خبر
سنگ آهن  

ریوتینتو به دنبال افزایش تولید سنگ آهن

می متالز - شرکت معدنی ریوتینتو استرالیا قصد دارد سال آینده میلادی تا 5 درصد تولید سنگ آهن خود را در منطقه پیلبارا بالا ببرد که در این صورت تولید سنگ آهن پیلبارا سال 2020 بیش از 340 میلیون تن خواهد بود.

به گزارش می متالز، ریوتینتو که با شرکت واله برزیل بر سر عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ آهن رقابت دارد هر دو شرکت امسال با مشکلاتی در زمینه تولید روبرو شدند و سال آینده عرضه هر دو شرکت بیشتر خواهد شد در حالی که روند رشد تقاضا در چین روشن نیست. 

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد هیجانی مس در آمریکا/ برنامه ۱.۵میلیارد دلاری ریوتینتو برای توسعه یک معدن

می متالز - در شرایط جنگ تجاری ایجاد شده میان چین و ایالات متحده، یکی از اقدامات دونالد ترامپ در قامت رییس جمهوری آمریکا، تسهیل برخی قوانین مربوط به معدن و صنایع معدنی در این کشور به منظور جذب سرمایه‌های بیشتر در این بخش بوده است؛ از همین رو برخی از شرکت‌های بزرگ معدنی یا در شرایط آغاز طرح‌های جدید و یا در حال توسعه طرح‌های معدنی پیشین خود قرار گرفته‌اند.
 

پیش‌بینی افزایش تقاضای سنگ آهن در چین

می متالز - در حالی که هر سال در فصل زمستان به دلیل محدودیت تولید در کارخانه‌های فلزی تقاضای سنگ آهن چین کاهش می‌یافت، شرایط فعلی بیانگر آن است که در سال جاری با وجود شروع فصل زمستان تقاضای سنگ آهن در چین افزایش یافته و این بر بازار جهانی و معاملات سنگ آهن تاثیرگذار بوده است.
 

تلاش شرکت‌های معدنی برای جلب توجه صنایع فولادی چین/ خرید و فروش موبایلی سنگ آهن!

می متالز - در شرایطی که سرعت رشد اقتصادی در سراسر جهان و به خصوص در چین با کندی قابل ملاحظه‌ای روبرو شده است، شرکت‌های معدنی از این شرایط تاثیر مستقیم پذیرفته‌اند. صنایع فولادی چین که بزرگترین مشتریان سنگ آهن در جهان بوده‌اند با کاهش یافتن سرعت رشد اقتصادی، میزان تقاضای سنگ آهن را کاهش داده‌اند.
 

تولید سنگ آهن واله برزیل به سطح سال گذشته باز می گردد

می متالز - شرکت معدنی واله برزیل اعلام کرده تولید سنگ آهن آن تا سال 2022 به سطح سال 2018 بهبود می یابد و ممکن است تا سال 2021 نیز به این هدف دست یابد.
 اعلام وضعیت فورس ماژور شرکت آلومینیوم ریوتینتو؛

اختلال در حمل و نقل آلومینیوم با اعتصاب راه‌آهن کانادا

می متالز - در روز 26 نوامبر یک توافق موقت بین راه‌آهن ملی کانادا و اتحادیه تیمسترز (Teamsters- اتحادیه تجارت کانادا) انجام شد تا به اعتصابات کارکنان راه‌آهن پایان داده شود، اما این وقفه کار تمام قطارهای فعال در خطوط ریلی اصلی کانادا را تحت تاثیر قرار داده است. این اعتصابات از 19 نوامبر شروع شد.
 یک موسسه تحقیقاتی پیش بینی کرد؛

رشد متوسط 0.5 درصدی تولید جهانی سنگ آهن در بین سال های 2019 تا 2028/ عبور تولید سنگ آهن جهان از مرز 3 میلیارد تن تا سال 2028/ برزیل و هند پیشتاز رشد تولید می شوند

می متالز - تولید جهانی سنگ آهن تا سال 2028 به طور متوسط رشد خواهد کرد و به 3 میلیارد و 119 میلیون تن خواهد رسید درحالی که تولید سال 2019 حدود 2 میلیارد و 850 میلیون تن برآورد می گردد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما