خبر
سنگ آهن  

ریوتینتو به دنبال افزایش تولید سنگ آهن

می متالز - شرکت معدنی ریوتینتو استرالیا قصد دارد سال آینده میلادی تا 5 درصد تولید سنگ آهن خود را در منطقه پیلبارا بالا ببرد که در این صورت تولید سنگ آهن پیلبارا سال 2020 بیش از 340 میلیون تن خواهد بود.

به گزارش می متالز، ریوتینتو که با شرکت واله برزیل بر سر عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ آهن رقابت دارد هر دو شرکت امسال با مشکلاتی در زمینه تولید روبرو شدند و سال آینده عرضه هر دو شرکت بیشتر خواهد شد در حالی که روند رشد تقاضا در چین روشن نیست. 

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهشت چین برای ریوتینتو

می متالز - ریو تینتو، غول حفاری معدن به‌تازگی اعلام کرده تقاضا برای سنگ‌آهن در چین روبه‌ بهبود است. با این‌حال تقاضا برای این ماده معدنی در ایالات‌متحده، اروپا و ژاپن کاهش ‌یافته و ازاین‌رو می‌توان گفت اقتصاد جهانی به‌صورت نامتوازنی در حال بهبود است؛ بااین‌حال اشتهای تمام‌نشدنی چین برای واردات سنگ‌آهن رونق را به ریوتینتو بازگردانده است.
 

رشد 8 درصدی تولید بوکسیت ریوتینتو در نیمه نخست سال

می متالز - در نیمه‌ نخست سال ۲۰۲۰، تولید بوکسیت این شرکت ۲۸.۳۷ میلیون تن بوده که ۸ درصد بیش از نیمه نخست ۲۰۱۹ است.
 

تعطیلی معدن ریوتینتو در نیوزیلند

می متالز - شرکت ریو تینتو، غول انگلیسی - استرالیایی حفر معدن به تازگی اعلام کرده سطح تولید در معدن آلومینیوم نیوزیلند را به دلیل پیش‌بینی از عدم صرفه اقتصادی آن در آینده کاهش خواهد داد و در نهایت طی ۱۴ ماه آتی آن را تعطیل می‌کند.
 

ادامه جریان تولید سنگ آهن ریوتینتو

می متالز - با توجه به افزایش قیمت سنگ آهن، ریو تینتو رکورد تولید خود در ژوئن را افزایش داده اما تمرکز آن همچنان روی تخریب غارهای جوکان جورج استرالیاست که میراث مقدس بومیان بوده و ریوتینتو برای گسترش معادن خود دست به انفجار آن خواهد زد.
 

ریوتینتو مکان مقدس بومی Aboriginal چهل و شش هزار ساله را برای گسترش استخراج سنگ آهن منفجر کرد

می متالز - شرکت Rio Tinto، پس از صدور عذرخواهی برای از بین بردن یک مکان مقدس بومی در طی عملیاتی برای گسترش سنگ آهن، در حال بررسی برنامه های مناطق دیگر در Juukan Gorge است.
 توسط غول سنگ‌ آهن جهان انجام می‌شود

حرکت به سوی آلایندگی صفر

می متالز - گروه فورتسکیو متال که چهارمین شرکت تولیدکننده سنگ‌ آهن در جهان پس از شرکت‌های بی­اچ­پی، ریوتینتو و واله است، در نظر دارد تا سال ۲۰۴۰ میلادی میزان انتشار آلاینده‌های کربنی خود را به صفر برساند. در صورتی‌که این هدف‌گذاری خودخواسته محقق شود، این شرکت تقریبا ۱۰ سال زودتر از رقبای خود توانسته است در این زمینه موفق شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما