خبر
فلزات گرانبها   بانک ها  

طلا بخریم یا بیت کوین؟

می متالز - تغییرات قیمت طلا و بیت کوین این پرسش را مطرح می‌کند که کدام یک از آن‌ها در شرایط کنونی برای سرمایه‌گذاری مناسب‌تر است؟ راشاتودی به تحلیلی در این باره پرداخته است.

به گزارش می متالز، یک کارشناس اقتصادی در این مورد در مصاحبه ای گفت : اگر بیت کوین نبود وضعیت طلا نیز اینگونه نمی شد چرا که بیت کوین باعث شده تا پول سخت دوباره وارد بازار شود.

بیت کوین ها استفاده از پول های سخت (منظور از پول سخت در این گزارش طلا است که با پشتیبانی بیت کوین دوباره وارد بازار شده است.) را افزایش می دهند و هر فرد برای تولید بیت کوین باید حسابی باز کند و همه چیز باید مرتب و حسابرسی شده باشد و قوانینی که برای بیت کوین در حال حاضر وجود دارد به مانند قوانینی است که در سالهای دور برای طلا وجود داشت.

 این کارشناس امور اقتصادی در این مورد می گوید:” در حال حاضر بیت کوین ۱۰ برابر بهتر از طلا است چرا که استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است در هر دقیقه ۱۰ حساب به حساب های افراد دارنده بیت کوین اضافه می شود و از هر حساب در هر ده دقیقه ده انتقال صورت می گیرد که تمام این انتقال ها و حساب ها حسابرسی شده و تحت کنترل است.”

وی در آخر افزود: در واقع ما در جامعه امروز حساب های منظم و تحت کنترلی را خواهیم داشت.

 مایکل نووگراث سرمایه گذار پروژه گلکسی می گوید: احتمال افزایش قیمت بیت کوین ها در چند سال پیش رو بسیار زیاد است و احتمال دارد قیمت ایناز دیجیتال ر به چندین برابر الان برسد و به همین دلیل سرمایه گذاری روی بیت کوین خیلی بهتراز سرمایه گذاری در حوزه طلا است.

 سدریک جنسون مدیر اجرایی و بنیان گذار رمزنگاری ماینرها در این خصوص می گوید: احتمال دارد که رشد قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۷ که قیمت هر ارز دیجیتال به ۱۹۰۰۰ دلار رسید در سال های پیش رو بیشتر شود.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تجارت واقعی یعنی اینکه بخرید و نگه دارید چراکه افزایش قیمت بیت کوین ها در راه است.

کد خبر: 65761
تاریخ: 1398/08/13 - 22:09
منبع: دنیای بورس

بیت کوین  طلا  مایکل نووگراث  پروژه گلکسی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 متاثر از مذاکرات بسته کرونایی کاخ سفید؛

طلا به سطح روانی دو هزار دلار یورش برد

می متالز - با نزدیک شدن دمکرات‌ها و کاخ سفید در رونمایی ازبسته جدید برای کمک به اقتصاد کرونازده آمریکا و رشد بورس وال استریت همزمان با انتظار سرمایه گذاران برای کمک مضاعف واشنگتن، طلا به ارتفاعات رکوردشکنی رسید.
 بلومبرگ بررسی کرد:

صعود شاخص در بورس‌های دنیا

می متالز - آمارهای معاملاتی نشان می‌دهد که بیشتر شاخص‌های مهم بورسی جهانی صعودی شدند
 

رشد چشمگیر قیمت طلا/ بازارهای سهام در نوسان

می متالز - قیمت طلا در بازارهای جهانی، معاملات امروز را با افزایش چشمگیری همراه کرد در حالی که، کاهش ارزش برابری دلار در مقایسه با دیگر همتایان خود، موجب گرایش سرمایه گذاران به خرید طلا شد.
 

حباب سکه چقدر شد + جزییات

می متالز - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش تقاضا برای سرمایه‌گذاری در بازار طلا در روزهای اخیر گفت: پس از ریزش حدود ۳۰۰ هزار تومانی بهای سکه تمام بهار آزادی، میزان این حباب به ۶۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.
 

غول نفتی بی‌پی پس از ضرر۶.۷میلیارد دلاری، سود سهام خود را نصف کرد

می متالز - ضربه شدید وارد شده به تقاضای جهانی انرژی ناشی از پاندمی ویروس کرونا، شرکت نفتی بی‌پی (BP) انگلیس را وادار کرد تا سود سهام خود را برای نخستین بار در یک دهه اخیر، کاهش دهد.
 

رشد قیمت طلای جهانی متوقف شد

می متالز - در معاملات امروز بازارهای جهانی، بهبود ارزش دلار آمریکا ترمز رشد قیمت طلا را کشید؛ آن هم در شرایطی که همچنان نگرانی‌های زیادی نسبت به پیامدهای اقتصادی افزایش موارد ابتلا به کووید ۱۹ وجود دارد
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما