خبر
مس   بورس و سهام  

حقوق دولتی «فملی» کاهش می‌ یابد؟

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران برای کاهش حقوق دولتی درخواست خود را به شورای معادن ارسال کرده و منتظر جواب در این رابطه است.

به گزارش می متالز، شورای معادن، در خواست شرکت ملی صنایع مس ایران را در مورد کاهش حقوق دولتی از 12% قیمت کاتد به 9% را بررسی نموده و احتمالا نرخهای جدید طی روزهای های آتی ابلاغ خواهد شد. این موضوع میتواند حاوی اخبار خوب رشد سودآوری برای سهامداران «فملی» و «میدکو» باشد. البته باید تا زمان ابلاغ منتظر ماند. عوارض مس در سال 2019 به رقم 10% رسیده که از سطح 6%+ 5 سال قبل، باراتر است

کد خبر: 65762
تاریخ: 1398/08/13 - 22:12
منبع: دنیای بورس

شورای معادن  شرکت ملی صنایع مس ایران  فملی  میدکو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صمت در رفسنجان:

۲.۵ میلیارد یورو طرح حوزه مس در کشور در دست اقدام است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲.۵ میلیارد یورو طرح در حوزه مس در استان های کرمان، یزد و آذربایجان شرقی در دست اقدام داریم.
 

از درخواست تعطیلی معادن راکد تا بدهی 460 میلیونی معادن به دولت

می متالز - شورای معادن چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار تشکیل شد، در این جلسه بررسی وضعیت معادن راکد، سلب امتیاز شده و درخواست‌های تعطیلی و تخفیف عوارض دولتی مورد بررسی اعضا قرار گرفت.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانه اسید سولفوریک عنوان کرد

صنعت مس حامی محیط زیست/ بهره‌برداری از 1627 میلیارد تومان طرح توسعه‌ای در مجتمع مس سرچشمه

می متالز - رضا رحمانی گفت: در سال 1396 سیستم کارخانه ذوب مجتمع مس سرچشمه از ریورب به فلش تغییر پیدا کرد و شرکت مس با سرمایه‌گذاری 110 میلیون یورو و 45 میلیارد تومان کارخانه اسید را در برنامه کاری قرار داد و به بهره‌برداری رساند.
 با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئوکنفرانس انجام شد:

افتتاح همزمان ۱۱ طرح صنعتی و معدنی در استان کرمان

می متالز - ۱۱ طرح صنعتی و معدنی در سطح استان کرمان با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس با ارائه گزارش رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت به طور همزمان افتتاح شد.
 استاندار چهارمحال و بختیاری تأکید کرد:

پروانه معدن کاران غیرفعال در چهارمحال و بختیاری باطل می شود

می متالز - عباسی با تأکید بر اینکه معدن کاران باید به میزان تعیین شده از معادن برداشت داشته باشند گفت: پروانه بهره برداران معادن غیرفعال استان باید باطل شده و به صورت مزایده به پیمانکاران جدید اعطا شود.
 

بازدید مدیرعامل شرکت مس از روند پیشرفت طرح توسعه معدن میدوک و ایجو

می متالز - «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس، صبح امروز از طرح توسعه معدن مس میدوک و احداث کارخانه تغلیظ ایجو بازدید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما