خبر
مس   بورس و سهام  

حقوق دولتی «فملی» کاهش می‌ یابد؟

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران برای کاهش حقوق دولتی درخواست خود را به شورای معادن ارسال کرده و منتظر جواب در این رابطه است.

به گزارش می متالز، شورای معادن، در خواست شرکت ملی صنایع مس ایران را در مورد کاهش حقوق دولتی از 12% قیمت کاتد به 9% را بررسی نموده و احتمالا نرخهای جدید طی روزهای های آتی ابلاغ خواهد شد. این موضوع میتواند حاوی اخبار خوب رشد سودآوری برای سهامداران «فملی» و «میدکو» باشد. البته باید تا زمان ابلاغ منتظر ماند. عوارض مس در سال 2019 به رقم 10% رسیده که از سطح 6%+ 5 سال قبل، باراتر است

کد خبر: 65762
تاریخ: 1398/08/13 - 22:12
منبع: دنیای بورس

شورای معادن  شرکت ملی صنایع مس ایران  فملی  میدکو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس دهم شورای اسلامی:

شرکت مس عملکرد خوبی در سال رونق تولید ثبت کرد

می متالز - نماینده زرند و کوهبنان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: شرکت مس در سال 98 با وجود مسائل و مشکلات زیاد در حوزه اقتصادی و همچنین کاهش قیمت جهانی مس نسبت به سال قبل از آن، با مدیریت جوان و با تجربه‌ای که داشت عملکرد خوبی ثبت کرد.
 نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس دهم شورای اسلامی:

شرکت مس عملکرد خوبی در سال رونق تولید ثبت کرد

می متالز - دکتر حسین امیری نماینده زرند و کوهبنان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: شرکت مس در سال 98 با وجود مسائل و مشکلات زیاد در حوزه اقتصادی و همچنین کاهش قیمت جهانی مس نسبت به سال قبل از آن، با مدیریت جوان و با تجربه‌ای که داشت عملکرد خوبی ثبت کرد.
 

پیشنهاد هیات مدیره میدکو به سهامداران برای افزایش 69 درصدی سرمایه/ هدف گذاری میدکو برای ثبت سرمایه 60 هزار میلیارد ریالی

می متالز - هیات مدیره میدکو پیشنهاد افزایش 69 درصدی سرمایه را به سهامداران خود ارائه داد تا درصورت موافقت بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده، سرمایه شرکت از 35 هزار و 500 میلیارد ریال به 60 هزار میلیارد ریال برسد.
 

هدفگذاری برای تولید ۱.۴ میلیون تن کنسانتره مس

می متالز - برابر نقشه راه معدن و صنایع معدنی امسال دستیابی به یک میلیون و ۴۲۷ هزار تن کنسانتره مس هدفگذاری شده و تولید ۲۵۰ هزار تن کاتد نیز مورد انتظار است.
 

افزایش سرمایه میدکو در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید

می متالز - افزایش 22 درصدی سرمایه میدکو در مرجع ثبت شرکت ها ثبت شد.
 

کمبود مواد اولیه و عدم تخصیص ارز، دو مشکل صنایع خراسان رضوی

می متالز - فعالان صنعتی خراسان رضوی در نخستین نشست کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی، کمبود مواد اولیه و عدم تخصیص کافی ارز را به دو عنوان مشکل اساسی صنایع در دوران کرونا عنوان کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما