خبر
انرژی هسته ای   دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

ایران به دنبال ساخت زیردریایی هسته‌ای

می متالز - نشریه فوربس در گزارشی جدیدا نوشته است که ایران نخستین گام‌ها برای ساخت زیردریایی هسته‌ای را برداشته است.

به گزارش می متالز، ایران در ژانویه سال ۲۰۱۸، به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اطلاع داد که قصد دارد در آینده زیردریایی با انرژی هسته‌ای را بسازد. ایران یک صنعت ساخت و ساز زیردریایی بومی دارد و یک سری زیردریایی‌های بسیار بزرگ و پیشرفته را راه‌اندازی کرده است.

به گزارش فوربس، ایران در ژانویه سال ۲۰۱۸، به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اطلاع داد که قصد دارد در آینده زیردریایی با انرژی هسته‌ای را بسازد. ایران یک صنعت ساخت و ساز زیردریایی بومی دارد و یک سری زیردریایی‌های بسیار بزرگ و پیشرفته را راه‌اندازی کرده است. اما فعلا سطح فناوری نمایش داده شده از بسیاری کشورهای دیگر بسیار عقب است و به زودی نمی‌توان زیردریایی هسته‌ای را برای ایران پیش‌بینی کرد. اما گام‌های ابتدایی برای ساخت زیردریایی‌های هسته‌ای توسط ایران برداشته شده است و می‌تواند این نوع زیردریایی به تجهیزات زیردریایی ایران اضافه شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

واکنش ایران به گزارش جدید آژانس انرژی اتمی

می متالز - آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از فراتر رفتن سقف مجاز ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران در برجام خبر داد و خواستار همکاری کامل و به موقع این کشور شد.
 

گزارش جدید آژانس از ذخایر اورانیوم غنی‌شده و درخواست از ایران

می متالز - آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از فراتر رفتن سقف مجاز ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران در برجام خبر داد و خواستار همکاری کامل و به موقع این کشور شد.
 «لوبلاگ» بررسی کرد

کمپین تخریب رسانه‌ای علیه ایران / آخرین تلاش‌ها برای نجات برجام

می متالز - با گذشت بیش از یک سال از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران ازسوی دونالد ترامپ، تهران نیز در واکنش به ناکارآمدی تلاش‌های اروپا برای تداوم تجارت با ایران روند کاهش سطح تعهدات برجامی ذیل چارچوب این توافق را از هفته گذشته کلید زد.
 

زمان برگزاری نشست مشترک برجام در وین

می متالز - نشست کمیسیون مشترک برجام چهارشنبه در وین برگزار می‌شود.
 رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد:

تمایل ایران به استفاده از راکتورهای کوچک

می متالز - رئیس سازمان انرژی اتمی در دیدار با نمایندگان چین، انگلیس و فرانسه، از تمایل ایران به استفاده از راکتورهای کوچک خبر داد.
 

انتقادات معاون سازمان انرژی اتمی و وزیر انرژی آمریکا در یک کنفرانس جهانی

می متالز - معاون سازمان انرژی اتمی و وزیر انرژی آمریکا در کنفرانس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی سخنرانی و از هم انتقاد کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما