خبر
پالایشگاه   برق  
در نیمه نخست امسال محقق شد

تزریق بیش از ۲۷ هزار مگاوات ساعت برق پالایشگاه گاز ایلام به شبکه سراسری

می متالز - پالایشگاه گاز ایلام در نیمه نخست امسال با هدف یاری رساندن به تامین برق مورد نیاز کشور، بیش از ۲۷ هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کرد.

به گزارش می متالز، سعید عسگری، مسوول نیروگاه شرکت پالایش گاز ایلام از تزریق ۲۷ هزار و ۵۸۰ مگاوات ساعت برق توسط نیروگاه این شرکت در ۶ ماه نخست امسال به شبکه برق سراسری خبر داد و گفت: نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام بازویی توانا برای کمک به تامین برق کشور است، در فصل تابستان امسال نیز برای جلوگیری از خاموشی‌ها، به شرکت مدیریت شبکه برق ایران کمک کرده است.

وی با اشاره به اینکه نیروگاه این شرکت در نیمه نخست امسال، ۷۴ هزار و ۵۷۹ مگاوات ساعت برق تولید کرده است، افزود: از این مقدار، ۲۷ هزار و ۵۸۰ مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری توزیع برق تزریق شده است. در سال ۹۷ نیز نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام، ۱۵ هزار و ۳۵۰ مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت‌ کابل‌سازی ایران عنوان کرد:

عدم بازپرداخت مطالبات؛ بلای جان صنعت سیم و کابل

می متالز - شرکت‌ کابل‌سازی ایران (سهامی عام) اولین کارخانه تولید کابل و صنعت برق کشور با قدمت حدود ۵۵ سال است که هم‌اکنون سهام آن در بورس اوراق بهادار معامله می‌شود. این شرکت با انتقال تکنولوژی از آلمان در زمینه تولید کابل‌های تخصصی به‌ویژه کابل‌های تخصصی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور را در این زمینه به خودکفایی رسانده است.
 

مصرف برق به ۴۸ هزار مگاوات رسید

می متالز - میزان مصرف برق کشور روز گذشته(شنبه) به ۴۸ هزار و ۹۶۰ مگاوات رسید.
 سخنگوی صنعت برق:

سرمایه‌گذاری در صنعت برق دو برابر می‌شود

می متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: میزان سرمایه‌گذاری در صنعت برق در سال جهش تولید دو برابر می‌شود.
 

آشنايی با شغل كارشناس‌ارشد درايو و تجهيزات MCC ذوب

می متالز - درايو يكی از تجهيزات برقی و پرکاربرد در صنعت است. برخی از مهم‌ترين امكانات درايو شامل راه‌اندازی نرم و مناسب الكتروموتور، کنترل دور الكتروموتور، تغيير جهت الكتروموتور، حفاظت كامل الكتروموتور و امكان مانيتورينگ و آگاهی از وضعيت الكتروموتور در اتاق كنترل است.
 

تعرفه‌های جدید برق در تابستان اعلام شد

می‌متالز - معاون راهبری وزارت نیرو گفت: تعرفه‌های برقی جدید برای مصرف کنندگان و جریمه پر مصرفان برقی مشخص شد. بر این اساس از ابتدای خرداد امسال تعرفه برق تمامی مناطق طبق قانون مصوب، نرخ چهار ماه گرم سال محاسبه می شود و توصیه ما به مردم این است که در مصرف برق صرفه جویی کنند.
 

آغاز توليد اولين برقی مزدا

می‌متالز - توليد اولين خودروی نيم شاسی برقی مزدا با نام MX-30 در ژاپن آغاز شد. فروش آن در اروپا از پاييز همين امسال شروع می شود. اما در مورد بازار آمريكا هنوز خبری نيست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما