خبر
پالایشگاه   برق  
در نیمه نخست امسال محقق شد

تزریق بیش از ۲۷ هزار مگاوات ساعت برق پالایشگاه گاز ایلام به شبکه سراسری

می متالز - پالایشگاه گاز ایلام در نیمه نخست امسال با هدف یاری رساندن به تامین برق مورد نیاز کشور، بیش از ۲۷ هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کرد.

به گزارش می متالز، سعید عسگری، مسوول نیروگاه شرکت پالایش گاز ایلام از تزریق ۲۷ هزار و ۵۸۰ مگاوات ساعت برق توسط نیروگاه این شرکت در ۶ ماه نخست امسال به شبکه برق سراسری خبر داد و گفت: نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام بازویی توانا برای کمک به تامین برق کشور است، در فصل تابستان امسال نیز برای جلوگیری از خاموشی‌ها، به شرکت مدیریت شبکه برق ایران کمک کرده است.

وی با اشاره به اینکه نیروگاه این شرکت در نیمه نخست امسال، ۷۴ هزار و ۵۷۹ مگاوات ساعت برق تولید کرده است، افزود: از این مقدار، ۲۷ هزار و ۵۸۰ مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری توزیع برق تزریق شده است. در سال ۹۷ نیز نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام، ۱۵ هزار و ۳۵۰ مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سخنگوی صنعت برق:

قیمت برق رمز ارز‌ها تعیین شد/ ممنوعیت استفاده درساعات اوج بار

می متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: قیمت برق مصرفی رمز ارز‌ها که بطور مجتمع با ظرفیت‌های بالا کار می کنند و از استخر داخلی استفاده می‌کنند با تخفیف ۳۵ درصدی محاسبه خواهد شد.
 

اولین نیروگاه تولید برق از گاز در شمال افغانستان آغاز به کارکرد

می متالز - وزارت معدن و نفت افغانستان اعلام کرد که اولین نیروگاه گازی در ولایت جوزجان در شمال افغانستان به ظرفیت ۴۰ مگاوات به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده است.
 

ابلاغ دستورالعمل تامین برق استخراج رمزارزها

می متالز - وزارت نیرو، مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها را ابلاغ کرد که بر اساس آن نحوه تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها اعلام شد
 

قیمت برق و شرایط استخراج رمزارزها اعلام شد

می متالز - سخنگوی صنعت برق از تعیین قیمت برق استخراج رمزارزها خبر داد.
 

پیشنهاد جگوار برای شراکت با بی‌ام‌و

می متالز - گروه خودروسازی تاتاموتور، مالک برند جگوار - لندروور قصد خود را برای شراکت، با مقامات خودروسازانی نظیر بی‌ام‌و و گروه جیلی در میان گذاشته است.
 

طرح بخشودگی بهای برق کم مصرف‌ها زیرذره‌بین

می متالز - اصولا استفاده از سازوکار قیمت‌گذاری پلکانی براساس میزان پرمصرف بودن و بهبود این روش متناسب با پیشرفت تجهیزات اندازه‌گیری مصرف برق از منظر کارشناسی قابل‌دفاع است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما