خبر
محیط زیست   پتروشیمی  

مخالفت های زیست محیطی با توسعه پتروشیمی در پنسیلوانیا آمریکا

می متالز - توسعه صنعت پتروشیمی در ایالت پنسیلوانیا آمریکا با مخالفت حامیان محیط زیست مواجه شده است.

به گزارش می متالز، بیل پدوتو، شهردار پیتسبرگ ایالت پنسیلوانیا آمریکا، در تاریخ 30 اکتبر در کنفرانسی زیست محیطی که در همین شهر برگزار شد، موضعی سخت در برابر توسعه پتروشمی در غرب پنسیلوانیا گرفت.

پدوتو در کنفرانس "اقدام برای آب و هوا 2019" (2019 Climate Action Summit)، طی سخنانی که به ترغیب سرمایه گذاری در حوزه انرژی های سبز (green energy) و جذب کسب و کارهای جدید همراه با بهبود کیفیت آب و هوا می پرداخت،  عنوان کرد: اجازه دهید من نخستین سیاستمداری باشم که مخالفت علنی و عمومی خود را با آمدن شرکت های پتروشیمی بیشتر به غرب پنسیلوانیا ابراز می کند.

اظهارات شهردار پیتسبرگ استقبال گسترده فعالان طرفدار محیط زیست و منتقدان صنعت را در مناطق مجاور این شهر ایالت پنسیلوانیا به دنبال داشت. این در حالیست که هم اکنون شرکت شل کمیکالز (Shell Chemicals) در حال ساخت یک مجتمع پتروشیمی جدید در همین مناطق است و بسیاری از پروژه یادشده به دلیل ایجاد موقعیت های شغلی تازه که بسیار مورد نیاز است، حمایت می کنند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، که از تابستان تا کنون دو بار از این منطقه بازدید کرده است، در میان سیاستمداران مخالف دیدگاه شهردار قرار دارد و بخش های انرژی و صنایع شیمیایی را موتورهای محرک اقتصاد می داند. نخستین بازدید ترامپ از سایت شل در بیور کانتی (Beaver County) در 50 کیلومتری پیتسبرگ در کنار رودخانه اوهایو بود. جایی که در حال حاضر نزدیک به 6 هزار کارگر در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارند.

کد خبر: 65815
تاریخ: 1398/08/13 - 23:57
منبع: نیپنا

صنعت پتروشیمی  ایالت پنسیلوانیا آمریکا  محیط زیست 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کسب سود ۸۶۰ ریالی به ازای هر سهم این شرکت پتروشیمی؛

"شاراک" مهر تایید حسابرس را گرفت

می متالز - با توجه به کاهش نرخ نفتا در دو ماه گذشته، این انتظار می‌رود که روند حاشیه سود کسب شده شرکت در سه ماهه سوم سال مالی آن با روند به رشدی مواجه باشد.
 

سورپرایز وزیر ارتباطات در روز پنجشنبه

می متالز - وزیر ارتباطات در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از اعلام خبری به صورت سورپرایز در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.
 

حفظ محیط زیست، مقدم بر جذب سرمایه گذار

می متالز - استاندار یزد با بیان اینکه حفظ محیط زیست در استان بر جذب سرمایه گذار اولویت دارد افزود: در همین راستا با زیر 10 درصد استعلام هایی که از منابع طبیعی برای استقرار صنایع و معادن شده موافقت صورت گرفته است.
 در دیدار صمیمانه با مدیریت طرح ها مطرح شد:

تاکید محمدی بر توجه بیشتر به اهمیت منابع انسانی در روند توسعه

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی ایران با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد و متخصص می تواند مسیر توسعه را با شتاب بیشتری طی کند.
 به رغم بارش باران:

باز هم بوی نامطبوع و مرموز بخش‌هایی از تهران را فراگرفت!

می متالز - به رغم بارش باران در سراسر تهران از شب گذشته، بار دیگر بوی نامطبوع بخش هایی از تهران را فرا گرفت؛ بویی که انتشار آن در شرایط بارانی، نکته با اهمیتی است که باید امیدوار باشیم به شناسایی منشا آن منجر شود.
 

تولید خودرو با نانو فیبر

می متالز - نانو فیبر سلولزی که از گیاهان تولید می شود (CNF) یک پنجم وزن فولاد را دارد و قدرت آن ۵ برابر این فلز است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما