خبر
اقتصاد   شهرسازی  

مخالفت شهردار تهران با مستقل شدن شهر ری

می متالز - شهردار تهران با بیان این که تقسیم مجدد تهران بجای مدیریت یکپارچه شهری مانند مین گذاری در زمین است، با طرح مستقل شدن شهر ری مخالف کرد.

به گزارش می متالز، پیروز حناچی با اشاره به طرح استانی شدن شهر ری که اخیر در رسانه و فضای مجازی مطرح شده گفت: تصمیم گیری نادرست در این رابطه  تبعات غیرقابل جبران خواهد داشت به این علت که ری درون شهر یکپارچه تهران دیده شده و از نظر سیاسی فرمانداری دارد.

وی ادامه داد: تهران ابتدا یک استان  با 11 فرمانداری و با 22 شهر بود اما اکنون پس از مصوبه مجلس شورای اسلامی به دو استان  با 23  فرمانداری  و 53 شهر تبدیل شده که این امر در راستای حرکت به سمت بحران است.

شهردار تهران تصریح کرد: برای انتخابات نیازمند تقسیمات سیاسی هستیم اما در کلان شهرها نیاز به مدیریت یکپارچه داریم بر این اساس خرد کردن این نوع مدیریت مانند مین گذاری در زمین است.

حناچی ضمن مخالفت با تقسیم مجدد استان تهران خاطرنشان کرد: خرد کردن تقسیمات کلان شهرها و اطراف آن برخلاف منافع ملی و عمومی است و باید در راستای مدیریت یکپارچه حرکت کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با رأی نمایندگان:

عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن مشخص شد

می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی، عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن را برگزیدند.
 

اعضای ناظر مجلس در شورای عالی معادن و کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مشخص شدند

می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی، عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن را برگزیدند.
 

امضای دو تفاهم نامه جداگانه بین راه آهن با شهرداری تهران و ایمیدرو

می متالز - در تفاهم نامه که بین شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با شهرداری تهران به امضا رسید طرفین موافقت کردند، به منظور بهره برداری مناسب از عرصه فوقانی تونل راه آهن تهران - تبریز و استفاده عموم شهروندان به ویژه ساکنان محلات کم برخوردار در مناطق ۱۷ و ۱۸، طرح بازآفرینی محور شارباغ و تکمیل تاسیسات زیربنایی تونل یاد شده توسط شهرداری تهران آغاز شود.
 قاضی زاده هاشمی:

معافیت های تحریمی کره، عراق و هند برای کانالیزه کردن تجارت ایران بود

می متالز - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: معافیت های تحریمی کشورهایی نظیر کره، عراق و هند در تجارت با ایران، برای کانالیزه کردن تجارت ایران و سپس اعمال فشار بر آن در زمان مقتضی بود.
 بسته اقتصاد مردمی:

نیکزاد: ارتقا معیشت مردم درگرو تسهیل کسب و کار، گسترش دپلیماسی اقتصادی و مبارزه با قاچاق است

می متالز - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی می گوید باید با تسهیل کسب و کار، گسترش دپلیماسی اقتصادی و مبارزه با فساد و قاچاق زمینه جهش تولید و بهبود وضعیت اقتصادی مردم را فراهم کرد.
 بدری مطرح کرد:

بررسی مشکلات شرکت های فنی و مهندسی در مجلس/اشتغال پایدار و درآمدزایی مهم ترین دغدغه تشکل های مهندسی

می متالز - رئیس فراکسیون تشکل های فنی و مهندسی مجلس گفت :در شرایط کنونی این تشکل ها مشکلات و دغدغه های بسیاری دارند، یکی از مشکلات این قشر، اشتغال پایدار و درآمد مناسب است، در این وضعیت از تخصص، تجارب و پتانسیل این تشکل ها در اجرای فنی و کیفی پروژه ها به درستی استفاده نمی شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما