خبر
اقتصاد   شهرسازی  

مخالفت شهردار تهران با مستقل شدن شهر ری

می متالز - شهردار تهران با بیان این که تقسیم مجدد تهران بجای مدیریت یکپارچه شهری مانند مین گذاری در زمین است، با طرح مستقل شدن شهر ری مخالف کرد.

به گزارش می متالز، پیروز حناچی با اشاره به طرح استانی شدن شهر ری که اخیر در رسانه و فضای مجازی مطرح شده گفت: تصمیم گیری نادرست در این رابطه  تبعات غیرقابل جبران خواهد داشت به این علت که ری درون شهر یکپارچه تهران دیده شده و از نظر سیاسی فرمانداری دارد.

وی ادامه داد: تهران ابتدا یک استان  با 11 فرمانداری و با 22 شهر بود اما اکنون پس از مصوبه مجلس شورای اسلامی به دو استان  با 23  فرمانداری  و 53 شهر تبدیل شده که این امر در راستای حرکت به سمت بحران است.

شهردار تهران تصریح کرد: برای انتخابات نیازمند تقسیمات سیاسی هستیم اما در کلان شهرها نیاز به مدیریت یکپارچه داریم بر این اساس خرد کردن این نوع مدیریت مانند مین گذاری در زمین است.

حناچی ضمن مخالفت با تقسیم مجدد استان تهران خاطرنشان کرد: خرد کردن تقسیمات کلان شهرها و اطراف آن برخلاف منافع ملی و عمومی است و باید در راستای مدیریت یکپارچه حرکت کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجلس از رونق زیست بوم فناوری و نو آوری در کشور حمایت کند

می متالز - معاون علمی و فناوری رییس‌ جمهوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته ما از مجلس حمایت از زیست بوم فناوری و نو آوری است. برای رونق آن نیاز به حمایت و مشارکت همه و ایجاد حرکتی جمعی است.
 در روستای ماهیدشت به بهره برداری رسید

آغاز طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه با حضور رییس مجلس

می متالز - با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه با سرمایه‌گذاری ۱۳ میلیارد تومانی به بهره‌برداری رسید.
 حاجی دلیگانی در صحن علنی مطرح کرد:

حل مشکل تأمین نقدینگی شرکت‌های دانش‌بنیان با اختصاص وام‌های قرض‌الحسنه

می متالز - نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خواستار اختصاص وام‌های قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان برای برطرف شدن مشکل نقدینگی این شرکت‌ها شد.
 سلیمی:

نحوه توزیع امکانات و اعتبارات به شرکت های دانش بنیان باید اصلاح شود

می متالز - نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه قطعاً نقش معاونت علمی و فناوری در حمایت از نوآوری ها باید پررنگ تر شود، گفت: متاسفانه ارائه امکانات به شرکت های دانش بنیان به صورت نابرابر بوده که نحوه توزیع امکانات و اعتبارات باید اصلاح شود.
 قاضی زاده هاشمی مطرح کرد:

برگزاری جلسات ده گانه مجلس برای حمایت از اقتصاد دانش بنیان/ اصلاح برخی از بخشنامه های مرتبط با فعالیت استارت آپ ها

می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به برگزاری جلسات ده گانه مجلس برای حمایت از اقتصاد دانش بنیان بیان کرد: مجلس در یک سال اخیر مساله حمایت از اقتصاد دانش بنیان و شرکت های نوآور را در دستور کار خود قرار داده است.
 

توضیحات نایب رئیس مجلس درباره روند بررسی لایحه بودجه ۹۹

می متالز - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره روند و زمان بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ توضیحتی ارائه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما