خبر
سنگ آهن  

سنگ آهن به 80 دلار نزدیک شد

می متالز - عدم تمایل به خرید سنگ آهن تحویل دسامبر موجب شده قیمت این ماده اولیه مجددا نزولی شود و آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد با 2.3 دلار افت 82.70 دلار هر تن خشک سی اف آر ثبت شده است.

به گزارش می متالز، در کل تقاضا ضعیف است و تجار تمایل به خرید در بنادر نشان نمی دهند. خرید های اخیر نیز تنها از جانب تجار بوده و مصرف کننده های نهایی تقاضای چندانی ندارند.

کد خبر: 65902
تاریخ: 1398/08/14 - 17:08
منبع: ایفنا

سنگ آهن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برگزاری مناقصه "خرید تجهیزات و لوازم سیستم های حفاظتی ونظارت تصویری مورد نیاز مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند"

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد ” خرید تجهیزات و لوازم سیستم های حفاظتی ونظارت تصویری مورد نیاز مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند ” را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) برگزار کند.
 معاملات نمادهای فولادی و سنگ آهنی بازار سهام

صف خرید دسته‌جمعی فولادی‌ها و سنگ آهنی‌ها/ رالی جدید بازار بورس آغاز شده است؟

می متالز - امروز شنبه دهم خرداد نمادهای فولادی و سنگ آهنی بازار سهام، معاملات بسیار مثبتی را پشت سر گذاشتند و از بین ۱۵ نماد زنجیره فولاد، تنها یک نماد معاملات خود را با صف خرید در سقف دامنه نوسان به پایان نرساند. بازار بورس در مجموع امروز روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و حالا می‌توان گفت نشانه‌های یک رالی صعودی جدید ظاهر شده است.
 

آشنایی با سنگ حدید (هماتیت) و کاربردهای آن

می متالز - سنگ حدید نوعی کریستال مات است که به رنگ های سیاه، سیاه مایل به خاکستری و قهوه ای مایل به قرمز موجود می باشد. این سنگ از اکسید آهن سیاه و فلزی شکل، تشکیل می شود که با منیتیت (سنگ آهن مغناطیسی).
 

تولید کنسانتره در شرکت گهرروش سیرجان به مرز ۱۸میلیون تن رسید

می متالز - به گفته مدیرعامل شرکت گهرروش سیرجان با تلاش و همت مهندسین بومی خط تولید کنسانتره بازیابی هماتیت با تولید سالیانه یک میلیون تن راه اندازی شده و در نتیجه میزان تولیدی این ماده معدنی به مرز ۱۸میلیون تن رسید.
 

گهر زمین در رویداد بزرگ کرمان می درخشد

می متالز - وضعیت اولین حضور نمایشگاهی گهرزمین در استان کرمان مشخص شد.
 

چین باید عرضه داخلی سنگ آهن را بهبود بخشد

می متالز - انجمن آهن و فولاد چین و فولادسازان بزرگ آن خواستار افزایش تولید داخلی سنگ آهن و سرمایه گذاری بیشتر در استخراج های خارج از کشور برای افزایش عرضه شده اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما