خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه فعلا در سربالایی

می متالز - در نظرسنجی اخیر صورت گرفته از بازارهای فولاد دیدگاه های مختلفی در مورد آینده بازار واردات قراضه ترکیه وجود داشته است.

به گزارش می متالز، 38 درصد حاضرین در نظرسنجی معتقد بودند روند صعودی بازار قراضه در نوامبر تداوم خواهد داشت ولی همین درصد منتظر افت قیمت بودند. 24 درصد باقیمانده نیز منتظر ثبات قیمت در همین محدوده فعلی بودند.

 آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 در ترکیه 3 دلار رشد داشته 259 دلار هر تن سی اف آر شنیده شد این در حالی است که اوایل اکتبر قیمت حدود 225 دلار بود. افزایش خرید در ترکیه و محدودیت موجودی بازار قیمت این ماده اولیه را صعودی نمود. نگرانی از وضعیت بازار محصولات فولادی موجب شده تا درصدی مساوی نگران کاهش قیمت ها باشند.

کد خبر: 65903
تاریخ: 1398/08/14 - 17:09
منبع: ایفنا

بازار قراضه  واردات قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبات قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - بازار قراضه ترکیه چند روز گذشته در ثبات بود که به دلیل تعطیلات عید قربان قیمت ها تغییر نکرد. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 279 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد.
 

ثبات قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - بازار قراضه ترکیه چند روز گذشته در ثبات بود که به دلیل تعطیلات عید قربان قیمت ها تغییر نکرد. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 279 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد.
 

پیش بینی رونق بازار قراضه پس از تعطیلات عید قربان

می متالز - بازار قراضه ترکیه طی چند روز گذشته در ثبات بود که این ثبات قیمت ها به دلیل تعطیلات عید قربان می باشد.
 

احتمال بهبود بازار قراضه درصورت تداوم واردات بیلت از سوی چینی ها

می متالز - بهای بیلت در بازارهای ترکیه رو به افزایش است و اگرچه برخی فولادسازان ترک فعلا خرید را متوقف کرده اند اما چنانچه چینی ها در کوتاه مدت به واردات بیلت ادامه دهند باید شاهد بالاتر رفتن قیمت قراضه نیز باشیم.
 

بهبود بازار قراضه به میلگرد ترکیه کمک نمود

می متالز - قیمت میلگرد در بازار داخلی و صادرات ترکیه بالا رفته است. جو مثبت بازار واردات قراضه به بهبود اوضاع بازار میلگرد کمک کرده است. تقاضای صادراتی زیاد نیست ولی عرضه کننده ها به بهبود تقاضای داخلی امیدوارند.
 

بازار قراضه ترکیه رو به بهبود

می متالز - ترکیه در خرید قراضه همچنان فعال است و دو محموله از منطقه بالتیک اخیرا با افزایش قیمت خریداری شده است. اخیرا از روسیه نیز قراضه سنگین 20-80 در 261.5 دلار هر تن سی اف آر خریداری شده است. قراضه سنگین اروپا در 260 دلار و قراضه خرد شده در 265 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما