خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه فعلا در سربالایی

می متالز - در نظرسنجی اخیر صورت گرفته از بازارهای فولاد دیدگاه های مختلفی در مورد آینده بازار واردات قراضه ترکیه وجود داشته است.

به گزارش می متالز، 38 درصد حاضرین در نظرسنجی معتقد بودند روند صعودی بازار قراضه در نوامبر تداوم خواهد داشت ولی همین درصد منتظر افت قیمت بودند. 24 درصد باقیمانده نیز منتظر ثبات قیمت در همین محدوده فعلی بودند.

 آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 در ترکیه 3 دلار رشد داشته 259 دلار هر تن سی اف آر شنیده شد این در حالی است که اوایل اکتبر قیمت حدود 225 دلار بود. افزایش خرید در ترکیه و محدودیت موجودی بازار قیمت این ماده اولیه را صعودی نمود. نگرانی از وضعیت بازار محصولات فولادی موجب شده تا درصدی مساوی نگران کاهش قیمت ها باشند.

کد خبر: 65903
تاریخ: 1398/08/14 - 17:09
منبع: ایفنا

بازار قراضه  واردات قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه پر رونق

می متالز - قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و2 وارداتی در ترکیه این هفته 3 دلار دیگر بالا رفته حدود 293 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است.
 

بازار قراضه ترکیه منتظر قیمت های بالاتر

می متالز - روزهای گذشته معامله جدیدی در بازار واردات قراضه ترکیه نهایی نشده است ولی انتظار می رود قیمت نهایی معاملات بعدی بالاتر برود.
 

بازار قراضه ترکیه در اوج 15 هفته اخیر

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه به بالاترین سطح سه ماه و نیم اخیر رسیده است. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 80 - 20 با حدود 7 دلار رشد نسبت به دوشنبه اخیر به 280 دلار هر تن سی اف آر رسیده است.
 

بازار قراضه ترکیه رو به بالا

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه آخرین بار 2.50 دلار بالا رفته 268.50 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است. فعالان بازار چه فروشنده و چه خریدار انتظارات قیمتی را بالاتر برده اند چرا که عرضه قراضه محدود تر شده است.
 رئیس هیات مدیره شرکت ذ‌وب آهن البرز غرب:

تازه‌کارها بازار قراضه را خراب می‌کنند

می متالز - رئیس هیات مدیره شرکت ذ‌وب آهن البرز غرب گفت: این درست است که در کشور دچار کمبود قراضه هستیم ولی بخشی از افزایش قیمت آن، به دلیل اتخاذ تصمیمات غلط از سوی کارخانه‌هایی است که تازه وارد مدار تولید می‌شوند؛ این واحدها برای اینکه بتوانند قراضه مورد نیاز خود را تامین کنند، در مزایده‌ها قیمت بالاتری را پیشنهاد می‌دهند.
 مدیر واحد ضایعات آهن نوروزی:

وجود حلقه‌های واسط برای جمع‌آوری و عرضه قراضه ضروری است

می متالز - مدیر واحد ضایعات آهن نوروزی گفت: تمام تلاش واحدهای کوچک جمع‌آوری ضایعات این است که فقط بتوانند خود را سر پا نگه دارند و برای این کار، ضایعات آهن و فولاد را از طریق جمع‌آوری‌کنندگان سطح شهر دریافت کرده و در اختیار یک واسطه دیگر قرار می‌دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما