خبر
مالیات  

هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی ۶ ماهه

می متالز - معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: در نیمه نخست سال حدود ۶۴ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده است.

به گزارش می متالز، محمد مسیحی در مورد درآمدهای مالیاتی شش ماهه اول امسال اظهارداشت: طبق امار خزانه جمع مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده در این مدت حدود ۶۴ هزار میلیارد تومان است.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: امار هفت ماهه هنوز از سوی خزانه اعلام نشده و طبق سنوات قبل تا پایان سال این درآمدهای افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۷ ما بالغ بر ۶۵ هزار میلیارد تومان از محل قانون مالیات بر ارزش افزوده مالیات و عوارض وصول کردیم.

این مقام مسئول پیشتر گفته بود حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان در قانون بودجه مالیات مصوب شده است.

با احتساب درآمدهای گمرکی بالغ بر ۱۷۶ هزار میلیارد تومان طبق ردیف‌های بودجه باید در سال جاری مالیات وصول شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

معرفی مستاجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن به بانک از ۲۰ مرداد/ خروج فولاد و سیمان از بورس به منظور حمایت از مسکن حمایتی

می متالز - محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این مطلب که فولاد و سیمان از بورس به منظور حمایت از مسکن حمایتی و دولتی و ثبات در قیمت تمام شده واحدهای مسکونی خارج شدند، از معرفی مستاجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن به بانک ها از ۲۰ مرداد خبر داد.
 مالیات مقطوع بابت عملکرد سال ۱۳۹۸ برخی از صاحبان مشاغل ابلاغ شد

ارفاق مالیاتی به مشاغل خرد

می متالز - سازمان امور مالیاتی، مالیات مقطوع بابت عملکرد سال گذشته را ابلاغ کرد. بر این اساس، صاحبان مشاغل خرد می‌توانند بدون ارائه اظهارنامه و با پر کردن فرم مربوطه، نسبت به پرداخت مالیات مقطوع اقدام کنند.
 معاون سازمان امور مالیاتی اعلام کرد:

جزئیاتی جدید دریافت مالیات از مشاغل خرد و خریداران سکه + درصد افزایش

می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی، جزئیاتی جدید از دریافت مالیات سال گذشته مشاغل خرد و خریداران سکه و درصد افزایش پلکانی را اعلام کرد.
 

کدام مشاغل از افزایش مالیات معاف شدند؟

می متالز - سازمان امور مالیاتی کشور با انتشار بخشنامه‌ای نحوه وصول مالیات مقطوع عملکرد سال ۹۸ بخشی از صاحبان مشاغل را اعلام کرد.
 

تغییر استراتژی سازمان مالیاتی

می متالز - معاون فناوری سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه این سازمان به دنبال دریافت اطلاعات مالیاتی است، گفت: تاکنون سازمان امور مالیاتی سیاست تعامل و التماسی را برای تکمیل داده‌های خود در پیش گرفته بود که امروزه به سیاست تهاجمی تغییر کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما