خبر
مالیات  

هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی ۶ ماهه

می متالز - معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: در نیمه نخست سال حدود ۶۴ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده است.

به گزارش می متالز، محمد مسیحی در مورد درآمدهای مالیاتی شش ماهه اول امسال اظهارداشت: طبق امار خزانه جمع مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده در این مدت حدود ۶۴ هزار میلیارد تومان است.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: امار هفت ماهه هنوز از سوی خزانه اعلام نشده و طبق سنوات قبل تا پایان سال این درآمدهای افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۷ ما بالغ بر ۶۵ هزار میلیارد تومان از محل قانون مالیات بر ارزش افزوده مالیات و عوارض وصول کردیم.

این مقام مسئول پیشتر گفته بود حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان در قانون بودجه مالیات مصوب شده است.

با احتساب درآمدهای گمرکی بالغ بر ۱۷۶ هزار میلیارد تومان طبق ردیف‌های بودجه باید در سال جاری مالیات وصول شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ابلاغیه جدید سازمان امور مالیاتی درخصوص بازگشت ارز صادراتی

می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی در نامه‌ای به معاونت‌های مربوطه این سازمان، دستورالعمل شیوه برخورد با پرونده‌های مالیاتی صادرکنندگان را ابلاغ کرد.
 

جزییات ابلاغیه سازمان امور مالیاتی در خصوص بازگشت ارز صادراتی

می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی در نامه‌ای به معاونت‌های مربوطه این سازمان، دستورالعمل شیوه برخورد با پرونده‌های مالیاتی صادرکنندگان را ابلاغ کرد.
 در هفته جاری صورت می‌گیرد؛

حضور وزرای دفاع و راه و شهرسازی در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

می متالز - وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در هفته جاری به منظور بررسی تولید داخل در حوزه حمل و نقل و صنایع هوایی در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس حضور پیدا خواهند کرد.
 

مهلت بازگشت ارز حاصل از صادرات سال 97، تا پایان دی‌ماه 98 تمدید شد

می متالز - مهلت بازگشت ارز حاصل از صادرات سال ۱۳۹۷ با ابلاغ بانک مرکزی تا پایان دی ماه امسال تمدید شد.
 با هدف بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی؛

مهلت برگشت ارز صادرکنندگان سال ۹۷ تمدید شد

می متالز - با اعلام بانک مرکزی مهلت برگشت ارز صادرکنندگان سال ۹۷ به منظور بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی سال مزبور تمدید شد.
 

برگزاری جلسات منظم رسیدگی به مسایل مالیاتی فعالان اقتصادی در فارس

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: با توجه به مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی به عنوان یکی از پر چالش ترین بخش ها در سطح استان و ملی، کمیته ویژه ای با حضور کارشناسان اداره کل مالیات و نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما