خبر
خودرو  

اعلام قیمت جدید خودرو در ایران خودرو

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید خودرو را منتشر کرد.

به گزارش می متالز، گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید خودروهای تولیدی این شرکت را اعلام کرد.

کد خبر: 65944
تاریخ: 1398/08/14 - 20:08
منبع: بورس نیوز

گروه صنعتی ایران خودرو  ایران خودرو  قیمت خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حکم برکناری دائم مدیرعامل اسبق شرکت ایران خودرو در مشهد صادر شد

می متالز - سیدیاسر رایگانی افزود: با گزارش دریافتی از سازمان صنعت، معدن و تجارت در مورد تخلف گرانفروشی مدیرعامل اسبق شرکت ایران خودرو پرونده ای تشکیل و به شعبه پنجم تعزیرات حکومتی مشهد ارجاع شد.
 سرپرست وزارت صمت:

۴۳ هزار خودرو به بازار عرضه می‌شود

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با ترخیص محموله قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو، میزان خودروهای دپو شده در پارکینگ‌ها حدود ۵۰ درصد کاهش می‌یابد و در هفته‌های آینده ۴۳ هزار خودرو به بازار ارائه می‌شود.
 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

کاهش ارزبری ۱۵۳ میلیون یورویی از مسیر داخلی سازی تولید تا انتهای امسال

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با اشاره به برنامه های امسال این خودروساز در راستای نهضت ساخت داخل، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، با کمک مهندسان و کارگران شریف ایرانی، تا انتهای سال جهش تولید از طریق خودکفایی قطعات خرید خارجی ساپکو به صورت مستقیم، خودکفایی قطعات خرید خارجی سازندگان و نیز خودکفایی مواد اولیه با منشا خارجی، ۱۵۳ میلیون یورو کاهش ارزبری محقق خواهد شد.
 درپی انتشار تصاویری از پارکینگ ایران خودرو در شبکه های اجتماعی اعلام شد :

تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه خودرو در تعطیلات تابستانی ایران خودرو

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با حمایت وزارت صمت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده هم زمان با تعطیلات تابستانی این خودرو ساز ، تکمیل و تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه از خودرو های دارای کسری در دستور کار قرار دارد .
 

سیاست «صمت» در قیمت گذاری خودرو

می متالز - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سیاست این وزارتخانه منطقی‌سازی و واقعی‌سازی قیمت خودرو است، تاکید کرد: ما به دنبال رهاسازی و آزادسازی قیمت خودرو و طرح‌هایی همچون تعیین آن در حاشیه بازار نیستیم.
 

رشد ۲۰ درصدی تولید خودرو پس از دو سال شرایط منفی پیاپی

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال برنامه تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در دستور کار این وزارتخانه است و در همین راستا بعد از دو سال شرایط منفی، در ۴ ماهه اول امسال ۲۰ درصد افزایش تولید خودرو داشته ایم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما