خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
شرکت‌های شبهه دولتی کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند

مدیریت فشل لیبرال‌ها چه به روز هپکو آورد

می متالز - یک نماینده مجلس گفت: شرکت‌های شبهه دولتی از رانت‌های ویژه استفاده کردند و کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند.

به گزارش می متالز، علیرضا سلیمی در جریان قرائتِ نظر موافقان و مخالفان گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی ضمن تبریک روز 13 آبان با اشاره به موضوع اصل 44 قانون اساسی و نحوه واگذاری‌ها، مطرح کرد: اتفاقات عجیبی در این واگذاری‌ها ایجاد شد. مدیریت فشل لیبرال‌ها چه به روز هپکو آورد.
 
وی گفت: قرار بود دست دولت از اقتصاد کوتاه شود، شرکت‌های شبهه دولتی از رانت‌های ویژه استفاده کردند و کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند.
 
این نماینده مردم در مجلس با اشاره به هفت تپه، رشت الکتریک و مشکلات آنها تاکید کرد: واگذاری‌ها در هفت تپه باعث اتفاقات شومی در کشور شد و با اصلاحاتی که در این گزارش باید ایجاد شود، دیگر اشتباهات در واگذاری‌ها نباید اتفاق بیفتد.
 
نماینده مردم محلات در مجلس اضافه کرد: کمیسیون در موضوع گزارش زحمت کشیده است، اما باید درباره اهلیت‌ها دقت شود، مقام معظم رهبری هم درخصوص اهلیت در واگذاری‌ها نکاتی را متذکر شده‌اند. آیا هدف از خصوصی‌سازی این بود؟ الان بزنگاه اصلاح است، روزنه‌ها باید گرفته شود و در این موضوع اخطار اصل 74 قطعا وجود دارد. نباید قفل روی قفل بگذاریم.

کد خبر: 65956
تاریخ: 1398/08/12 - 17:04
منبع: پایگاه خبری تحلیلی کارگر نیوز

هپکو  علیرضا سلیمی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آخرین وضعیت هپکو و آذرآب از قول استاندار مرکزی

می متالز - استاندار مرکزی گفت: وزارت صمت باید در ابتدا واگذاری آذرآب به مپنا را پیگیری کند و در صورتی که مپنا تمایل به این کار نداشت باید ظرف سه ماه آینده اقدامات واگذاری سهام بانک کشاورزی از طریق سازمان بورس انجام شود.
 کارگران مطرح کردند:

اطلاعیه پرابهام واگذاری هپکو/ دادسرای نهم کارکنان دولت کجاست؟

می متالز - سازمان خصوصی سازی اطلاعیه‌ای پرابهام در خصوص واگذاری شرکت هپکو در وبگاه خود منتشر کرد؛ در حالی که کارگران نسبت به بخش‌هایی از این اطلاعیه سوالات مهمی را مطرح می‌کنند.
 ابوالفضل روغنی تاکید کرد:

واردات ماشین‌آلات دست‌دوم کمر هپکو را شکست/ رفتار بانک‌ها ظالمانه است/ نگذاریم برندکشی در کشور باب شود

می متالز - رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ایران معتقد است واردات ماشین‌آلات دست‌دوم در سال‌های گذشته کمر شرکت هپکو را شکسته است.
 

تصمیمات سه وزیر در مورد هپکو و آذرآب/ تقاضا و سرمایه در گردش تأمین می‌شود

می متالز - استاندار مرکزی نتایج جلسه شب گذشته سه وزیر در مورد دو شرکت هپکو و آذرآب را تشریح کرد و گفت: در این جلسه برای تأمین سرمایه در گردش این دو شرکت و نیز تقاضا برای محصولات آنها تصمیم‌گیری شد.
 

قصه پرغصه هپکو و آذرآب/ آقای استاندار! کارگران از این قرارها بی‌قرارند

می متالز - استاندار مرکزی امروز گفته است که «پرداخت حقوق معوق کارکنان آذرآب در روزهای آینده انجام می‌شود و قرار است بانک کشاورزی ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت حقوق در اختیار آذرآب بگذارد»؛ آقای استاندار حواستان باشد که کارگران از این قرارها بی‌قرارند!
 

امیدواری مالک ۳۳.۷ درصدی و دولتی آذرآب از آینده مثبت

می متالز - مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سهامداران شرکت آذرآب تلاش می‌کنند سرمایه در گردش مورد نیاز برای رونق تولید را جهت کاهش مشکلات و پرداخت حقوق کارگران فراهم کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما