خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
شرکت‌های شبهه دولتی کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند

مدیریت فشل لیبرال‌ها چه به روز هپکو آورد

می متالز - یک نماینده مجلس گفت: شرکت‌های شبهه دولتی از رانت‌های ویژه استفاده کردند و کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند.

به گزارش می متالز، علیرضا سلیمی در جریان قرائتِ نظر موافقان و مخالفان گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی ضمن تبریک روز 13 آبان با اشاره به موضوع اصل 44 قانون اساسی و نحوه واگذاری‌ها، مطرح کرد: اتفاقات عجیبی در این واگذاری‌ها ایجاد شد. مدیریت فشل لیبرال‌ها چه به روز هپکو آورد.
 
وی گفت: قرار بود دست دولت از اقتصاد کوتاه شود، شرکت‌های شبهه دولتی از رانت‌های ویژه استفاده کردند و کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند.
 
این نماینده مردم در مجلس با اشاره به هفت تپه، رشت الکتریک و مشکلات آنها تاکید کرد: واگذاری‌ها در هفت تپه باعث اتفاقات شومی در کشور شد و با اصلاحاتی که در این گزارش باید ایجاد شود، دیگر اشتباهات در واگذاری‌ها نباید اتفاق بیفتد.
 
نماینده مردم محلات در مجلس اضافه کرد: کمیسیون در موضوع گزارش زحمت کشیده است، اما باید درباره اهلیت‌ها دقت شود، مقام معظم رهبری هم درخصوص اهلیت در واگذاری‌ها نکاتی را متذکر شده‌اند. آیا هدف از خصوصی‌سازی این بود؟ الان بزنگاه اصلاح است، روزنه‌ها باید گرفته شود و در این موضوع اخطار اصل 74 قطعا وجود دارد. نباید قفل روی قفل بگذاریم.

کد خبر: 65956
تاریخ: 1398/08/12 - 17:04
منبع: پایگاه خبری تحلیلی کارگر نیوز

هپکو  علیرضا سلیمی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده مجلس خبر داد:

چند نماینده بازمانده راهی شستا می شوند/ توصیه به دولت

می متالز - عضو هیات نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه شستا حیاط خلوت دولتی برای انتصاب برخی افراد شده از کوچ برخی نمایندگان بازمانده به مجلس یازدهم به این مجموعه خبر داد.
 

خروج هپکو از رکود با واگذاری اصولی

می متالز - رئیس کل دادگستری استان مرکزی در جمع کارگران هپکو گفت: برای کاهش مشکلات از تمام راهکارهای قانونی برای رونق دوباره این شرکت بزرگ استفاده خواهد کرد.
 عضو هیات علمی دانشگاه اراک:

شرکت هپکو به بازار قابل اطمینان نیاز دارد

می متالز - مصطفوی، عضو هیات علمی دانشگاه اراک اظهار داشت: اگر بازار قابل اعتماد برای هپکو ایجاد شود، این شرکت می تواند در مدت یک تا دو سال ظرفیت خود را باز یابد و پروژه های متعددی را بر عهده بگیرد.
 

متن مصوبه واگذاری هپکو به ایمیدرو منتشر شد

می متالز - مجموعه مصوبات مورد نیاز برای واگذاری هپکو به ایمیدرو احصا شد.
 در ارتباط تصویری با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما؛

واردات ماشین آلات دست دوم؛ مشکل شرکت هپکو

می متالز - مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری ایمیدرو گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات شرکت هپکو، واردات ماشین آلات دست دوم به کشور است در حالی که این شرکت، همان ماشین آلات را در گذشته تولید می‌کرده است.
 یک مسوول در دادگستری استان مرکزی:

هپکو در شرایط ورشکستگی قرار ندارد/ پرونده آونگان هنوز بسته نشده

می متالز - مدیرکل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضائیه، در دادگستری کل استان مرکزی گفت: شرکت هپکو با وجود مشکلات زیاد، هنوز پرونده ای به صورت کلی در دادگستری ندارد و در شرایطی قرار نگرفته است که میزان بدهی او از میزان دارایی اش پیشی بگیرد و در واقع خوشبختانه هپکو در شرایط ورشکستگی قرار ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما