خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:

روز‌های غیرجذاب سرمایه‌گذاری در "بورس"

می متالز - مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذاری در بورس را جذاب نمی‌بینم اما؛ در همین شرایط نیز تک سهم‌هایی وجود داشته که می‌توان برای سرمایه‌گذاری انتخاب شود.

به گزارش می متالز، مهدی حیدرزاده مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا بازار را متاثر از تکذیب خبر " گرفتن سود از حساب بانکی از سپرده‌گذاران" دانست و گفت: این امر تاثیر مثبتی بر گروه بانکی‌ها داشت.

وی ادامه داد: در جریانات افت و خیز طبیعی بازار به سر می‌بریم تا بازار مسیر خود را به سمت بالا یا به سمت پایین پیدا کند.

این کارشناس بازار‌ سرمایه در خصوص صنایع مناسب برای سرمایه‌گذاری در وضعیت روز‌های اخیر بورس عنوان کرد: در حال حاضر سرمایه‌گذاری در بورس را جذاب نمی‌بینم اما؛ در همین شرایط نیز تک سهم‌هایی هستند که می‌توان برای سرمایه‌گذاری معرفی و انتخاب کرد. 

وی در پایان افزود: شرایط به گونه‌ای است که تفاوت فاحش بین سهم‌های مختلف در یک گروه سرمایه‌گذاری را نیز نمی‌توان به لحاظ صنعتی مورد بررسی قرار داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 روند رو به رشد قیمت‌ها تا کجا ادامه می‌یابد و از چه زمانی شروع به کاهش می‌کند

نقطه ذوب برای فولاد

می متالز - بهای فولاد در بازار داخلی در مسیر رشد قرار گرفته است تا جایی که می‌توان گفت هم‌اکنون در سومین هفته رشد قیمت‌ها قرار داریم.
 

نقد پیش‌نویس قانون ارتقای بازار سرمایه

می متالز - نمایندگان بخش‌خصوصی در نشست کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران، پیش‌نویس قانون ارتقای بازار سرمایه کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند. در جریان تجزیه و تحلیل این پیش‌نویس بود که فعالان بازار سرمایه، مصائب فعالیت در این بازار را نیز مورد اشاره قرار دادند؛ از عدم پاسخگویی سازمان بورس تا وضع مقررات پراکنده و بی‌رویه که اغلب بازیگران بازار بر آن اشتراک‌نظر دارند.
 

رشد ۱۱۴۸ واحدی شاخص بورس تهران

می متالز - امروز همه نماگرهای اصلی تالار حافظ در حالی قبای سبز بر تن کردند که ارزش معاملات به طور محسوسی افزایش داد و شاهد تقاضا در برخی نمادهای بودند که طی ماه های اخیر افزایش قیمت خاصی را ثبت نکرده بودند.
 

فروش ۱۰۰ درصدی اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

می متالز - ۱۰۰ درصد اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.
 

قیمت اوراق تسهیلات مسکن به ۴۱ هزار تومان رسید

می متالز - آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می‌دهد که این اوراق در ۷ ماه ابتدای سال‌جاری تا قیمت ۴۱ هزار تومان برای خریداران در نوسان است و در هفته‌های اخیر با اندکی افزایش نیز مواجه شده است.
 طحانی:

گزارش ۶ ماهه شرکت ها در حدانتظار بازار است

می متالز - گزارش های شش ماهه شرکت ها در صنایع فلزی، پتروشیمی، پالایشی، دارو، بانک و کانه های فلزی در حدانتظار بازار بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما