خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:

روز‌های غیرجذاب سرمایه‌گذاری در "بورس"

می متالز - مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذاری در بورس را جذاب نمی‌بینم اما؛ در همین شرایط نیز تک سهم‌هایی وجود داشته که می‌توان برای سرمایه‌گذاری انتخاب شود.

به گزارش می متالز، مهدی حیدرزاده مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا بازار را متاثر از تکذیب خبر " گرفتن سود از حساب بانکی از سپرده‌گذاران" دانست و گفت: این امر تاثیر مثبتی بر گروه بانکی‌ها داشت.

وی ادامه داد: در جریانات افت و خیز طبیعی بازار به سر می‌بریم تا بازار مسیر خود را به سمت بالا یا به سمت پایین پیدا کند.

این کارشناس بازار‌ سرمایه در خصوص صنایع مناسب برای سرمایه‌گذاری در وضعیت روز‌های اخیر بورس عنوان کرد: در حال حاضر سرمایه‌گذاری در بورس را جذاب نمی‌بینم اما؛ در همین شرایط نیز تک سهم‌هایی هستند که می‌توان برای سرمایه‌گذاری معرفی و انتخاب کرد. 

وی در پایان افزود: شرایط به گونه‌ای است که تفاوت فاحش بین سهم‌های مختلف در یک گروه سرمایه‌گذاری را نیز نمی‌توان به لحاظ صنعتی مورد بررسی قرار داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

ارزش جایگزینی کارخانجات سیمان، شکر و نیروگاه ها

می متالز - ارزش جایگزینی کارخانه‌هاي تيپيكال كشور و كاربرد آن در ارزشيابي سهام شركت‌ها
 با نگاهی به پرتفوی بورسی این شرکت سرمایه گذاری؛

سهامداران در انتظار صورت مالی 3 ماه این نماد

می متالز - نکته جالب اما صورت پرتفوی سرمایه گذاری بورسی این شرکت است که نام قند ثابت خراسان (قثابت)، اتومبیل سایپا (خساپا) و آبسال در آن به چشم می خورد، خساپا پس از افزایش سرمایه سنگین با رشد 100 درصدی بازکشایی شد و بهای هر سهم قثابت در حالی برای وگستر 30 هزار ریال بوده که اکنون این سهم در محدوده 90 هزار ریالی خرید و فروش می شود و این یعنی رشد 200درصدی.
 تالار شیش ای سعادت خبر می دهد؛

شاخص ابرکانال را پس گرفت

می متالز - شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز سه شنبه سیزدهم خرداد ماه با رشد بیش از 40 هزار واحدی ابرکانال یک میلیون واحدی را پس گرفت و به ارتفاع یک میلیون و 28 هزار واحدی بازگشت.
 دو پیام ناظر منتشر شد + جزییات

خرید سهام عدالت از امروز | 31 نماد خاص کدامند؟/8 نکته مهمی که سهامداران باید رعایت کنند

می متالز - پیام ناظر در مورد سهام عدالت منتشر شد. ناظر بازار البته 31 نماد سهام عدالتی برای خرید سهام در شرکت های سرمایه پذیر را نیز اعلام کرد.
 

کدام نمادها امروز در فرابورس بسته می شود

می متالز - با نزدیک شدن به پايان مهلت استفاده از حق تقدم خريد سهام در نماد (زقيامح1)، نماد «زقیام» امروز پس از پایان معاملات بسته میشود.
 

40 سهمی که امروز خریدارند + اسامی

می متالز - 40 نماد بورس و فرابورس امروز در صف خرید هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما