خبر
سیمان و بتن   تحقیق و توسعه  

ارسال ۹۰مقاله به نخستین همایش بین المللی صنعت سیمان

می متالز - دبیر علمی نخستین همایش بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو گفت: ۹۰مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

به گزارش می متالز، دکتر حمید اسکندری نداف افزود: از میان مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش، 30مقاله به صورت پوستر و 60مقاله به صورت سخنرانی توسط متخصصان، کارشناسان و پژوهشگران مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی ارائه می شود.

وی اضافه کرد: مقالات برگزیده شده در کنفرانس نیز در لوح فشرده ویژه مقالات کامل ارائه می شود، همچنین مقالات راه یافته به این کنفرانس در سیویلیکا، (civilica) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه خواهد شد.
دکتر اسکندری نداف هدف از برگزاری این همایش را بررسی نیازهای صنعت سیمان و فراهم‌ آوردن بستر لازم جهت همکاری بیشتر بین محققان و پژوهشگران دانست.
وی گفت: بدون شک برگزاری این چنین همایش هایی در بالا بردن و اعتلای سطح همکاری بین صنعت و دانشگاه مؤثر است.
نخستین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو روز های 19و20 آبان98 با مدیریت اجرایی دانشگاه حکیم سبزواری در مرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در اختتامیه هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛

رونمایی از ژورنال علمی isc سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران

می متالز - در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت که امروز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، ژورنال علمی و بین المللی isc سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران رونمایی شد.
 

حضورنماینده شرکت صنایع سیمان گیلان سبز در بخش علمی همایش صنعت سیمان و افق پیش رو

می متالز - آقایان مهندس داداشی و جعفرنیا به نمایندگی از سیمان گیلان سبز با مقاله ای تحت عنوان « نقش شاخص گذاری و پایش زمان مصارف برق در کاهش هزینه و بهینه سازی مصرف انرژی در بهره برداری از کارخانجات سیمان، مطالعه موردی شرکت صنایع سیمان گیلان سبز» در همایش صنعت سیمان و افق پیش رو حضور یافتند.
 

پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو، در تاریخ ۱۹ تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ توسط دانشگاه حکیم سبزواری در شهر تهران - مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.
 

پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو، در تاریخ ۱۹ تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ توسط دانشگاه حکیم سبزواری در شهر تهران - مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.
 

پنجمین کنفرانس ملی «صنعت سیمان و افق پیش رو» در تهران برگزار می‌شود

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی «صنعت سیمان و افق پیش رو» در آبان ماه سال جاری و با مشارکت دانشگاه حکیم سبزواری، شرکت سیمان سبزوار و ماهنامه علمی-فنی-اقتصادی سیمان در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد.
 دی اتیل هگزانول وارداتی روی تابلو می رود؛

پذیرش محصول یک شرکت تایوانی در بورس کالا

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هزار و ۹۹۹ تن کالای دی اتیل هگزانول یک شرکت خارجی در این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما