خبر
سیمان و بتن   تحقیق و توسعه  

ارسال ۹۰مقاله به نخستین همایش بین المللی صنعت سیمان

می متالز - دبیر علمی نخستین همایش بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو گفت: ۹۰مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

به گزارش می متالز، دکتر حمید اسکندری نداف افزود: از میان مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش، 30مقاله به صورت پوستر و 60مقاله به صورت سخنرانی توسط متخصصان، کارشناسان و پژوهشگران مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی ارائه می شود.

وی اضافه کرد: مقالات برگزیده شده در کنفرانس نیز در لوح فشرده ویژه مقالات کامل ارائه می شود، همچنین مقالات راه یافته به این کنفرانس در سیویلیکا، (civilica) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه خواهد شد.
دکتر اسکندری نداف هدف از برگزاری این همایش را بررسی نیازهای صنعت سیمان و فراهم‌ آوردن بستر لازم جهت همکاری بیشتر بین محققان و پژوهشگران دانست.
وی گفت: بدون شک برگزاری این چنین همایش هایی در بالا بردن و اعتلای سطح همکاری بین صنعت و دانشگاه مؤثر است.
نخستین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو روز های 19و20 آبان98 با مدیریت اجرایی دانشگاه حکیم سبزواری در مرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضورنماینده شرکت صنایع سیمان گیلان سبز در بخش علمی همایش صنعت سیمان و افق پیش رو

می متالز - آقایان مهندس داداشی و جعفرنیا به نمایندگی از سیمان گیلان سبز با مقاله ای تحت عنوان « نقش شاخص گذاری و پایش زمان مصارف برق در کاهش هزینه و بهینه سازی مصرف انرژی در بهره برداری از کارخانجات سیمان، مطالعه موردی شرکت صنایع سیمان گیلان سبز» در همایش صنعت سیمان و افق پیش رو حضور یافتند.
 

پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو، در تاریخ ۱۹ تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ توسط دانشگاه حکیم سبزواری در شهر تهران - مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.
 

پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی صنعت سیمان و افق پیش رو، در تاریخ ۱۹ تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ توسط دانشگاه حکیم سبزواری در شهر تهران - مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.
 

پنجمین کنفرانس ملی «صنعت سیمان و افق پیش رو» در تهران برگزار می‌شود

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی «صنعت سیمان و افق پیش رو» در آبان ماه سال جاری و با مشارکت دانشگاه حکیم سبزواری، شرکت سیمان سبزوار و ماهنامه علمی-فنی-اقتصادی سیمان در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد.
 دی اتیل هگزانول وارداتی روی تابلو می رود؛

پذیرش محصول یک شرکت تایوانی در بورس کالا

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هزار و ۹۹۹ تن کالای دی اتیل هگزانول یک شرکت خارجی در این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
 

تاپ‌تن 2018 معادن مس دنیا

می متالز - مؤسسه ISCG می‌گوید در پنج دهه گذشته تقاضای جهانی مس سه برابر شده است؛ اما کدام معادن این تقاضا را تأمین می‌کنند؟ با 10 معدن برتر تولیدکننده مس در دنیا آشنا شوید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما