خبر
انرژی هسته ای  
جعفرزاده ایمن آبادی:

چرا با سرعت بیشتری به شرایط پیش از برجام باز نمی‌گردیم؟

می متالز - نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: سرعت بازگشت پذیری ایران به شرایط پیش از برجام بیشتر از اقدامات انجام شده است و به دلیل مهلت‌‎هایی که آمریکا می‌گیرد، با سرعت کمتری عمل کرده‌ایم.

به گزارش می متالز، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص قدرت بازگشت ایران به شرایط پیش از برجام در راستای کاهش تعهدات برجامی، اظهار داشت: ایران نمی‌تواند بصورت یک طرفه به تعهدات برجام عمل کند و مجبوریم میزان اجرای تعهدات برجامی خود را کاهش دهیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس جمهور آمریکا کشور خود را بی اعتبار کرده است و زحمات بین‌المللی را به باد داده اما در این شرایط ما موظف به دفاع از منافع ملی خود هستیم.

وی افزود: علیرغم میل باطنی‌مان هزار و ۴۴ سانتریفیوژی که در فردو وجود داشت و در برجام مقرر شده بود گازی به آنها تزریق نشود در ادامه روند کاهش تعهدات برجامی گازدهی به آن ها شروع می‌شود.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: سرعت بازگشت پذیری ایران به شرایط پیش از برجام ببیشتر از این‌ها است، اما کُند عمل می‌کنیم تا شاید اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدام اروپایی‌ها از ایران مهلت می‌گیرند وگرنه با سرعت بیشتری می‌توانیم به شرایط پیش از برجام بازگردد، گفت: واقعیت مطلب این است که آمریکا توان مقابله با آمریکا را ندارد.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: بخش اعطمی از اقتصاد اروپا متعلق به شرکت‌های خصوصی است و این شرکت‌های خصوصی با آمریکا معامله می‌کنند و قابلیت انجام اقدامات سریع و قاطع در مقابل آمریکا را ندارد. آمریکایی‌ها در اینستکس نیز همین موضوع را مطرح کردند که بانک های خصوصی اروپا توان مقابله با تحریم‌های آمریکا را ندارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چرا دولت میخواهد تجارت از تولید تفکیک شود

می متالز - چرا دولت بر تفکیک تجارت از تولید تاکید دارد.
 سخنگوی دولت تاکید کرد:

حمایت از بورس همچنان در دستور كار دولت

می متالز - علی ربیعی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان اظهار داشت: فرمایشات آرامش بخش و امید بخشی که معظم له در شرایط دشوار و سخت جامعه ایران امروز بیان کردند، و زمینه همکاری برای کاهش هرچه سریعتر مشکلات و آلام ملت ترسیم شد، به نوبه خودم و از سمت دولت از ایشان سپاسگزاری می‌کنم.
 

ارزیابی توافق‌های اقتصادی

می متالز - پایین بودن سرانه مطالعه تبعات مختلفی می‌تواند در پیش داشته باشد که اولین آن، درس نگرفتن از تاریخ است. در تاریخ همیشه مملو از استعمار ایران، قراردادهای ننگین بسیاری با جنگ یا دسیسه درباریان به ایران تحمیل شده است و مهم‌ترین دلیل آن عدم مسوولیت‌پذیری مسوولان و مقامات ارشد در سطح قوا است.
 

دستاوردهای واقع‌بینانه

می متالز - اکنون پنچ سال از برجام گذشته و بهتر می‌توان در مورد آن و آثار اقتصادی این توافق صحبت کرد. دولت دوازدهم در حال اتمام است و قضاوت‌های تند و تیز از هم اکنون در مورد دولت شروع شده است.
 رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

خدمت به مردم افتخار و مهم‌ترین هدف دولت است/ به مردم و رهبری عزیز قول می‌دهیم که همه امکانات و توان خود را برای دستیابی به اهداف بزرگ ملی تا روز آخر به کار بگیریم/ تفکیک قوا و استقلال به معنای تعارض و پیگیری اهداف مستقل نیست؛ هدف واحد همه ما خدمت به مردم است / قوای سه گانه باید در نوکری برای مردم مسابقه بگذارند/ در جلسات با روسای دیگر قوا، یک بیان و یک نظر داریم / ایران منزوی نشده و نخواهد شد و حرکت های توسعه ای آن متوقف نمی شود/ پایان تحریم تسلیحاتی ایران تلاشی برای حفظ حقوق بین الملل، چندجانبه گرایی و ارزش نهادن بر توافقات بین المللی است/ تهران به دقت حرکت ها در این عرصه را تحت نظر قرار داده است/ ایستادگی مردم یک ارزش ملی است و هیچکس حق ندارد از این ارزش ملی کاسبی کند/ در برابر ملت بخاطر صبر و تحملشان سر تعظیم فرود می آوریم

می متالز - رئیس جمهور خدمت به مردم را افتخار و مهم‌ترین هدف دولت دانست و تاکید کرد که دولت با همه توان و تا آخرین روز و ساعت همانند روز اول و با همان روحیه و نشاط و بدون توجه به حاشیه‌سازی‌ها، روند خدمت به مردم را ادامه خواهد داد و به مردم و رهبری عزیز قول می‌دهیم که همه امکانات و توان خود را برای دستیابی به اهداف بزرگ ملی تا روز آخر به کار بگیریم.
 

خطر در کمین منطقه زیبای کرکس ‌نطنز/ معادنی که زیستگاه‌های حیات وحش را نابود می‌کند

می متالز - فعالیت معادن در حاشیه روستاهای نطنز موجب بروز مخاطراتی شده ‌و لازم است تا مسوولان برای رفع مشکلات مردم تمام تلاش خود را به کار بگیرند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما