خبر
انرژی هسته ای  
جعفرزاده ایمن آبادی:

چرا با سرعت بیشتری به شرایط پیش از برجام باز نمی‌گردیم؟

می متالز - نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: سرعت بازگشت پذیری ایران به شرایط پیش از برجام بیشتر از اقدامات انجام شده است و به دلیل مهلت‌‎هایی که آمریکا می‌گیرد، با سرعت کمتری عمل کرده‌ایم.

به گزارش می متالز، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص قدرت بازگشت ایران به شرایط پیش از برجام در راستای کاهش تعهدات برجامی، اظهار داشت: ایران نمی‌تواند بصورت یک طرفه به تعهدات برجام عمل کند و مجبوریم میزان اجرای تعهدات برجامی خود را کاهش دهیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس جمهور آمریکا کشور خود را بی اعتبار کرده است و زحمات بین‌المللی را به باد داده اما در این شرایط ما موظف به دفاع از منافع ملی خود هستیم.

وی افزود: علیرغم میل باطنی‌مان هزار و ۴۴ سانتریفیوژی که در فردو وجود داشت و در برجام مقرر شده بود گازی به آنها تزریق نشود در ادامه روند کاهش تعهدات برجامی گازدهی به آن ها شروع می‌شود.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: سرعت بازگشت پذیری ایران به شرایط پیش از برجام ببیشتر از این‌ها است، اما کُند عمل می‌کنیم تا شاید اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدام اروپایی‌ها از ایران مهلت می‌گیرند وگرنه با سرعت بیشتری می‌توانیم به شرایط پیش از برجام بازگردد، گفت: واقعیت مطلب این است که آمریکا توان مقابله با آمریکا را ندارد.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: بخش اعطمی از اقتصاد اروپا متعلق به شرکت‌های خصوصی است و این شرکت‌های خصوصی با آمریکا معامله می‌کنند و قابلیت انجام اقدامات سریع و قاطع در مقابل آمریکا را ندارد. آمریکایی‌ها در اینستکس نیز همین موضوع را مطرح کردند که بانک های خصوصی اروپا توان مقابله با تحریم‌های آمریکا را ندارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 قاضی زاده با تاکید بر ضرورت برداشتن گام پنجم کاهش تعهدات برجامی:

باید با سرعت بیشتری به سمت پشیمان سازی اروپایی ها حرکت کنیم

می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس اروپایی ها را در انجام تعهدات شان در مقابل ایران بی مسئولیت توصیف کرد و گفت: باید با سرعت بیشتری به سمت پشیمان سازی اروپایی ها حرکت کنیم.
 رئیس‌جمهوری:

قانون ما را موظف می‌کند قیمت حامل‌های انرژی را اصلاح کنیم

می متالز - رئیس‌جمهوری با بیان اینکه قانون ما را موظف می‌کند قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهیم، گفت: اساس تصمیم به سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین این بود که به واردات بنزین نیاز پیدا نکنیم.
 جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد:

رضایت بازنشستگان با اجرایی شدن همسان‌سازی حقوق/ بی‌توجهی دولت به بازنشستگان در محاسبات بودجه‌ایی

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت در محاسبات بودجه ٩٩ دچار اشتباهاتی شده است که اجرایی شدن همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را با مشکل مواجه می‌کند.
 

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت

می متالز - نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیات‌های ایران و گروه ۱+۴ در وین به اتمام رسید.
 

دلار به بالاترین قیمت از تابستان تاکنون رسید / علت اصلی گرانی ارز چیست؟

می متالز - گروهی از معامله‌ گران معتقدند عامل اصلی افزایش دلار در روز چهارشنبه رشد نرخ حواله درهم بود که معاملات آن به‌ صورت جدی پس از چند روز تعطیلی انجام شد.
 رئیس‌جمهوری:

تولید روزانه ۱۰۷ میلیون لیتر بنزین، اقدامی مهم و بزرگ است

می متالز - رئیس‌جمهوری گفت: تولید روزانه بنزین در ابتدای دولت ۵۲ میلیون لیتر بوده که این رقم امروز به ۱۰۷ میلیون لیتر رسیده است و این اقدامی بسیار مهم و بزرگ در کشور قلمداد می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما